Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tu adas127 nick wziol sie z zamilowania do fiata 127 ale to bylo dawno. takim autkiem zaczynalem w kjs. teraz nadszeld czas na subaru. na forum trafilem zachecony przez szustera. witam wszystkich jeszcze raz i mam nadzieje ze znajde tu odp na wszystkie nurtujace mnie pytania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :mrgreen: miłośnikow marki Subaru. Na chwilę obecną poruszam sie Punciakiem ale zakup Imprezy w wersji kombi zbliża się dużymi krokami.

Mam nadzieje ze uzyskam tu odpowiedz na nurtujace mnie pytania odnosnie spraw technicznych.

 

Pozdro dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na Forum Subaru. Forum śledzę już dość długo ale od niedawna mam Forestera 2.0XT więc nadszedł już czas na bardziej aktywne śledzenie.Poprzednio miałem Audi S6 (c5) i już widzę,że będę niedługo myślał o czymś mocniejszym ( 2.5xt ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poruszam się bielutką Imprezką, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia - a ona tę moją miłość docenia niezawodnością :-)

Jestem z Warszawy, w której wciąż mało tych autek... czasem do Was macham, nie zawsze z odzewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów SIP. Jestem pod ogromnym wrażeniem całokształtu funkcjonowania społeczności zgromadzonej wokół SIP, od kwestii stricte technicznych do towarzyskich.

 

Obecnie powożę 190-cio konne TDi w budzie Toledo i bardzo, ale to bardzo poważnie pragnę się przesiąść na Bugeye'a WRX kombi (bagażnik dla rodziny;), reszta dla kierowcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!

Od kilku dni przeczesuję forum i muszę przyznac, że niewiele moich pytań pozostało bez odpowiedzi :) Powolutku planuję zakup gt i... cóż - mam nadzieję, że nie ustrzelę lewego :) A potem to już tylko ten mruk pod maską!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej Subaroholicy !!! Marzenia sie spelniaja. Od tygodnia jestem zadluzonym po uszy ale najszczesliwszym kierowca :-) MOJA Bug-Eye WRX kombi wgryza sie bezlitosnie w drogi Gornego Slaska. Jestem fotoreporterem - juz sie nie boje, ze nie zdaze na temat... :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...