Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, llkuba napisał:

 

 

 

Ale czego tutaj nie rozumiesz ?

 

(na czerwono zaznaczyłem co chcesz mi wmówić)

 

Przecież:

 

 

Jeżeli chcesz bawić się w interpretację, zmianę przepisów BHP to otwórz nowy temat, może być ciekawa dyskusja a jak znajdę czas to chętnie podam kilka przykładów.

 

 

A ja dowiedziałem się, że nie masz dystansu do siebie, nie znasz się na żartach. Masz problem gdy piszemy o inteligentnym domu, o alkoholu, nawet gdy prowadzimy miłą dyskusję z Administratorem to w arogancki sposób wypraszasz go z meldunkowego.

 

Tyle w temacie albo, aż tyle skończyłem z BHP.

 

Życzę Tobie Miłego Wieczoru :)

@Aga proszę o mediację bo nie rozumiem sensu powyższego wpisu ani tego na czerwono ani tego w innym kolorze. Daleki jestem od wmawiania komukolwiek czegokolwiek, to mi niepotrzebne do niczego i nie wmówiłem na TF nikomu niczego. Po za TF raczej też.

 

Nie rozumiem wielotygodniowego zainteresowaniem się @llkuba mną a nie tematem poruszanym przeze mnie i osobliwym wzrostem tego zainteresowania z każdym pojawiającym się moim wpisem. Inni uczestnicy wątku w rozmaity sposób moje wpisy traktują ale żadne z nich tak jak @llkuba . Obawiam się jakiejś patologii, może wywodzącej się ze stalkingu, której nie chcę być obiektem.

 

Rozumiem zasady prowadzenia sporu, nie jest mi obce to co napisał o tym jeden taki urodzony w Gdańsku, jednak odnajduję we wpisach @llkuba tylko chęć dominacji, niszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Blixten napisał:

hej @FOR CVT , 

Gdzie tu można kupić piwo o tej godzinie ?  - na stacjach paliw na A4 nie ma, tylko ....  toaleta płatna jak u nas za komuny ;)

 

 

niestety ja w plymouth i nie zagladalem na forum wiec rady na przyszlosc

generalnie kible na stacjach sa platne, wgraj apke transparking czy jakos tak, pamietam ze kilka kodow na toalete bylo darmo

w kazdym wiekszym miasteczku czy dzielnicy masz tureckie sklepy a raczej dziuple gdzie kupisz piwo/alkohol/blunt przez 24h

kierujesz sie na grupy mlodych i migajace policyjne swiatla

jak jestes bardziej bojacy to wpisz 'avondwinkel' w telefon to pokieruje cie do cywilizacji z alkoholem   :mrgreen:

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 17:17, przemekka napisał:

 

Niestety w naszym Lidlu już wypili. :mellow:

Ja dziś pojechałem na osiedle gdzie mieszkają same dziadki, wziąłem trzy butelki, będzie dla żony i na potem ;)

 

A tymczasem dziś grany jest Placyd - Denali Mosaic IPA ;)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gourmet napisał:

To w Wawie jeszcze można?

szczerze to lata mi to ;) - przy tym czym sąsiedzi potrafią zapalić w piecu to je jestem ekoterrorysta :) a sąsiad dziś pół dnia palił liście. Poza tym w sobotę straż miejska nie pracuje. A tak bliżej tematu to chyba nie można w dni, w które stężenia pyłów są za wysokie a że wieje to wskaźniki są na zielono więc dziś akurat można.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, STIFF napisał:

szczerze to lata mi to ;) - przy tym czym sąsiedzi potrafią zapalić w piecu to je jestem ekoterrorysta :) a sąsiad dziś pół dnia palił liście. Poza tym w sobotę straż miejska nie pracuje. A tak bliżej tematu to chyba nie można w dni, w które stężenia pyłów są za wysokie a że wieje to wskaźniki są na zielono więc dziś akurat można.

 

Zabawne to wszystko. Bo w Chinach, Indiach czy nawet w super ekologicznych USA to sobie palą co chcą, jak chcą i ile chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spokojny miałem dzień. Nigdzie mi się nie spieszyło. Zabrałem dzieci i psa na przejażdżkę i jechałem zgodnie z przepisami - dosłownie wszyscy na drodze mnie wyprzedzali, a raz nawet jeden taki ( oczywiście czarnym passatem tdi :facepalm: ) siedział mi na zderzaku jakby chciał popchnąć albo zepchnąć jak przeszkodę. 
Zbyt często nie można jechać zgodnie z przepisami, bo to niebezpieczne w naszej rzeczywistości. 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RedSasza napisał:

…od dzisiaj w Gdańsku pod Neptunem (w każdą niedzielę o 12:00) zamiast bomb zrzucają bezmięsne jedzenie. Zapraszają wszystkich głodnych ludzi. Może jeszcze zdążycie… ;)
 

47B99212-1482-49D4-9559-D20BC82DD4F4.thumb.jpeg.8db0feb655ccaf00883616725fa100ed.jpeg

Jeśli chodzi o mnie to najpierw musiał bym zgłodnieć, po rodzinnym obiedzie. Jeśli zaś chodzi o innych to jak to się dzieje, że nadal są głodni Polacy, którym trzeba podawać jedzenie w taki sposób? Pomimo powyższej wątpliwości jestem przekonany, że spożywcy znajdą się. Gudajdija :thumbup: .

 

Przed oczami stanęła mi okładka płyty zespołu Supertramp pod tytułem "Crisis? What crisis? Właśnie spalam cygaro Oliva Serie G w formacie churchill więc trwa to już jakiś czas i zaraz odtworzę sobie "Take The Long Way Home".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Aga napisał:

Pół dnia mi zajęło sprzątnięcie wszystkich gratów z jednego balkonu :facepalm:

Jakiś dziwnie pusty teraz jest :lol:

Może wnieś je z powrotem, na próbę, może będzie lepiej albo chociaż tak samo dobrze jak było? Powtórne sprzątanie powinno być łatwiejsze i może nie zająć... pół nocy. :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał:

Może wnieś je z powrotem, na próbę, może będzie lepiej albo chociaż tak samo dobrze jak było? Powtórne sprzątanie powinno być łatwiejsze i może nie zająć... pół nocy. :biglol: 

Po remoncie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...