Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Blixten napisał(a):

Skoro mówimy o hakach, to mój jest półautomatyczny, wysuwany i jeszcze nie skorodował. :D

Albo go dobrze chowasz, albo nie jest narażony na szkodliwe środowisko ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vercy napisał(a):

Chciałem zameldować, że przyszła wiosna, ale zanim zdążyłem znowu spadło na minus i zaczął padać śnieg.

Ja dzisiaj letnie opony kupiłem, jutro mają przyjść, także ten... może niech już nie pada ten śnieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

przecież Dar obsycha w doku.

Melduję, że został wydokowany dokładnie 15 minut temu ;) 

 

9 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

kobieta i mężczyzna, sami na wspólnej wycieczce, jakieś bezinteresowne przysługi ...i ten widok. Czy tylko ja mam jakieś takie Freud-owskie skojarzenia? :evil2:

Nie wierzysz w bezinteresowne relacje kobieta - mężczyzna ? :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sartek napisał(a):

Dobrze... zaryzykuję, bo moja wyobraźnia nie sięga tak daleko, a jestem ciekaw... a gdybym tak tutaj stwierdził publicznie, na forum, a nawet na The Forum, że mój hak jest wypinany? :D

Na wszelki wypadek napisz następnym razem hak w moim aucie a nie mój hak;)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blixten napisał(a):

Nie wierzysz w bezinteresowne relacje kobieta - mężczyzna ? :coffee:

Z doświadczenia (nie swojego :upside-down-face_1f643-small:) wiem, że jest to trudne, ale możliwe. Grupka poniżej stanowi tego najlepszy przykład :D

przyjaciele.thumb.jpg.17722aba4924b8df84adb7bc2ad964c5.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blixten napisał(a):

Melduję, że został wydokowany dokładnie 15 minut temu ;) 

 

Nie wierzysz w bezinteresowne relacje kobieta - mężczyzna ? :coffee:

 

Kwestie wiary to raczej nie są traktowane poważnie tutaj, wieć ja bym się na wiarę nie powoływał raczej a na ekspiriencje w temacie i tu owszem znam przypadki...niemniej jednak zazwyczaj było cos co powstrzymywało - co najmniej jedną ze stron - od zrobienia "tego" kroku. Z drugiej strony zazwyczaj jest tak, że jedna strona pakuje druga w tzw.friendzone i ta bezinteresowność...hmmm...jedna strona chce, a druga to wykorzystuje zatem nie widzę tu bezinteresowności, wręcz przeciwnie.

:coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tremba napisał(a):

Za 100g

 

 

Grubo

Z zielonego bazarku kojarze najdrozsze bio ekosreko kalamaty po 18-20 €/kg a zielone z migdalami czy anchois po 15-17

Niezle a przy paczkowanych z lidla czy albertheijna to nawet poziom mistrzowski   :mrgreen:

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... właśnie zmierzyłem temperaturę cielska, mam ponad 38 stopni C a to dla mnie temperatura powalająca. A jutro w fabryce wielki dzień, dzisiaj o 5:48 przyjechało "serce" maszyny, które będzie jutro ustawione na miejscu. Przyjechało na palecie 8x6x4 m. I to ma się odbyć beze mnie? :toobad:

  • Trzymaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

... właśnie zmierzyłem temperaturę cielska, mam ponad 38 stopni C a to dla mnie temperatura powalająca. A jutro w fabryce wielki dzień, dzisiaj o 5:48 przyjechało "serce" maszyny, które będzie jutro ustawione na miejscu. Przyjechało na palecie 8x6x4 m. I to ma się odbyć beze mnie? :toobad:

Katarek = Karetka :)

 

A serio to łączę się w bólu... 

Edytowane przez skwaro
  • Dzięki! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że faja sobota była. Wypad do Sosnowca na wystawę połączonych makiet modułowych modelarzy kolejowych a potem kilka zamków na jurze i na pustynię. Młody wpadł w piach jak dzik w żołędzie. wyrwał na sam dół po czym poprowadził szturm na bunkier Romla. Ja patrzyłem z góry wspominając jak z kumplami z reeanctingu USMC przemierzaliśmy tą kuwetę w szerz i wzdłuż również szturmując bunkier (jak jeszcze stał) - również nocą.

20230318_102329.jpg

20230318_103504.jpg

20230318_103510.jpg

20230318_103741.jpg

20230318_103913.jpg

20230318_104633.jpg

20230318_155814.jpg

20230318_142804.jpg

20230318_150016.jpg

  • Super! 7
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...