Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Logika handlarzy mnie poraża.

 

Jechać 500km w jedną stronę po wrak

próbować oferować 3 tysiące poniżej opcji odkupu przez ubezpieczalnie

a na słowa, że nie ma opcji na taką kwotę  oglądając silnik luzować wtyczkę od cewki i wmawiać że silnik poszedł  i te 3 tysiące to muszę zejść z ceny bo silnik do roboty

Po czym gdy podchodzę poprawiam wtyczkę i silnik chodzi normalnie handlarzyna mówi a to ja nie chcę już tego auta.

 

  • Lajk 1
  • Facepalm 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

 

O tym to jeszcze nie słyszałem. Brzmi jak powód do otrzymania strzału na twarz.

Z jednej strony nie dziwię się chłopu bo 500km jechał i próbował wszystkich sposobów by mnie złamać w handlu. Z drugiej strony jak wspomniane wyżej raczej nie jechał na Śląsk tylko po to by zobaczyć rozbitka u mnie.

 

Co do przemocy ze względu na służbę staram się nie wchodzić w takie konflikty. Na spokojnie spaliłem fajke i podziękowałem za wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niebieskiultras napisał:

Z jednej strony nie dziwię się chłopu bo 500km jechał i próbował wszystkich sposobów by mnie złamać w handlu. Z drugiej strony jak wspomniane wyżej raczej nie jechał na Śląsk tylko po to by zobaczyć rozbitka u mnie.

 

Co do przemocy ze względu na służbę staram się nie wchodzić w takie konflikty. Na spokojnie spaliłem fajke i podziękowałem za wizytę.

Psa bym chociaż spuścił żeby sobie poużywał...

  • Haha 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Psa bym chociaż spuścił żeby sobie poużywał...

Jack russel terier to co najwyżej zaliże ^_^

 

Jedyne czego mi trochę szkoda to dnia urlopu który specjalnie brałem na dziś chociaż z drugiej strony nadrobiłem trochę zaległości w papierkach i w lagunie wymieniłem poduszki silnika i skrzyni

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc będzie miała miejsce premiera książki "Szlakami Polskich Parków Narodowych" mojej siostry  :yahoo:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid034uKJbVCVtewRB4w3hM5vvjFkEN7kjHvmLbw5PXdRHjWN1UHWHMDuPj79NiFAmMTwl&id=100000836036337

  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Za miesiąc będzie miała miejsce premiera książki "Szlakami Polskich Parków Narodowych" mojej siostry  :yahoo:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid034uKJbVCVtewRB4w3hM5vvjFkEN7kjHvmLbw5PXdRHjWN1UHWHMDuPj79NiFAmMTwl&id=100000836036337

Trochę nie lubię parków narodowych, za ich zaborcze zawłaszczanie terenów turystycznych. Szczególnie "na pieńku" mam z Mag.P.N. W którym oczywiście musisz zapłacić za wstęp, nawet gdy nie ma kasy na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Trochę nie lubię parków narodowych, za ich zaborcze zawłaszczanie terenów turystycznych. Szczególnie "na pieńku" mam z Mag.P.N. W którym oczywiście musisz zapłacić za wstęp, nawet gdy nie ma kasy na szlaku.

To nie Park wymyślił, ale od nowego roku przepisy są "państwowe", że masz mieć bilet nawet jak nie ma kasy. Online etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...