Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Takie coś powinno być obligo dla wszystkich nowych kierowców.

Nie tylko nowych, takie szkolenia warto powtarzać ;)

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2022 o 20:05, Neutrino33 napisał:

Jak na razie dla mojego podniebienia wciąż najlepsze są sorbet z gruszki.

 

Kiedyś tam podpatrzyłem, czy też podczytałem u Makłowicza, Bikonta albo Bieńczyka, żeby do sorbetów dodać niewielką ilość alkoholu. Rum, gin, gruszkówka, wiśniówka etc. Można próbować.

 

 

A dziś liczyłem na absolutny rekord stacji. Trochę jednak zabrakło /pomiary z użyciem https://www.davisinstruments.com/pages/vantage-pro2/

 

5FuXOZDTmfUi7srjhPNq0h8qm5HjfwqYRZDRB4r6_IYQfcoRqC4njE-N-QPI3TPLoCYcOOw7VqjsZ4hSR_Nnhf7nJE98aCyCI5Mo5TPEPL6CfW0NWL3wbSAJ6DkPWz326aVM-q-lUWL9V33YLTmVVwL0VusoaApiJsC93mDP1To3XznbzKvPy3UeiPhG0PhnhAPhsCYe9VE8iLlknJ55znTm9gc0CBHek8luIRepYrfi5nMEAjcmQRAHDDEtoX_Fki5wdnlzDj_uxattzjTdAuN7Z13f0PRfBtwD-PKXsOsbHH2jbDUneNs9ZRJuKeH294m154SNUsyFQ4NJNDFKCKC5f0hAR8mZaDbLNKGyxrniWRXB1xji8UanvSC1Ouo0Ps2Lf_t0xLAxXCUbJbw3JUEGQn2Zi66kPJkePboQZgieAAsChWZQ1ZA8ySMyZ8EdZsSWBcwzjg85j_0cSGJcvJQH5fJ8GQP_HjvbGca4xzKqU_hbHcTLG1b3Dj76soYwO9PBD1vpjabXgG0JJ6Hv-X0xQmsbcLSJz66FpTtu212KFmcZGRrkq_WGtdnGTelT9zeWCQS315aauRpFDMtxvZfI53BSzTeg9l81wm9yAF7uYWwMIWfIZ4x0ZJAQB0lFzSRHjK9lbbc0H91FUKKU3RUCCcaaxAPu_31vf-GZPcyCQFbjPuwVyRSx0bU9UdRJExo3MlnnIiGHdg3p6v27FkA41trrJZtKj0CnSjk95JSJEWUZx4-hzfCAZw-HVLs=w559-h943-no?authuser=0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, subleo napisał:

Kiedyś tam podpatrzyłem, czy też podczytałem u Makłowicza, Bikonta albo Bieńczyka, żeby do sorbetów dodać niewielką ilość alkoholu. Rum, gin, gruszkówka, wiśniówka etc. Można próbować.

Bardzo dobre też są lody waniliowe albo śmietankowe, albo czekoladowe (albo co kto lubi) z malinami, które zostają po zrobieniu malinówki :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sartek napisał:

... że podobnie jak kolega @czekker wymieniłem teleskopy tylnej klapy. Mam wrażenie, że ta informacja się nie pojawiła, więc ja ją podam: to jest robota na dwóch ludków, bo ktoś musi trzymać klapę w trakcie wymiany ;)

Bez przesady, są  metody na samodzielne wymiany.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...