Skocz do zawartości

Gdzie zjeść?? Warszawa


maciekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

jak jesteście w okolicach chmielnej to na pewno mozna polecić Toan Pho ( chyba tak się pisze ). Jakies 100 m od strony Nowego Świata..

Knajpka niewyględna... ale zupy i Bun Cha mega są :-)

teraz tez mniej więcej naprzeciwko cukierni Pawłowicz ( no mam słabość do pączków z czekolada i wiśniami... jak ciepłe to i z 6 na raz opitolę ) jest kolejna wietnamska..

Tez smaczna i niezłe kanapki Banh Mi.. - noatbene sam je robię i wychodzą genialne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje jeszcze chińska knajpa na Szyszkowej w bazie autobusowej? Zawsze jak przywoziłem meble do Agaty, to szedłem tam na "wieprzowinę, bądź wołowinę na ostro". Bardzo mi smakowało i jeśli będzie mi jeszcze dane być w okolicy, to na pewno tam zajrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Polecam tatara w restauracji Trawisz na Mokotowskiej. Różne już w życiu jadłem, ale ten był rewelacyjny. Stek z risotto też mi smakował, idealnie wysmażony, mięciutki, w środku różowy. Risotto lepkie i delikatne w smaku. Przydałby się tylko jakiś sos w formie dodatku do steka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie moje odkrycie  - włoska restauracja Belloebuono (Włoch właściciel) na Marszałkowskiej, dwie kamienice przed Polonią. Prawdziwa pizza na włoskich drożdżach i mące pieczona na kamiennej płycie, pyszne pasty. Polecam. W dodatku bardzo atrakcyjne ceny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo pizzy - jeśli jeździcie czasem przez Dawidy Bankowe, jest tam niepozorna pizzeria Picanto - pizza bardzo dobra, cenowo korzystna. Jak dla mnie może konkurować z uznanymi pizzeriami warszawskimi. Warto spróbować.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo pizzy - jeśli jeździcie czasem przez Dawidy Bankowe, jest tam niepozorna pizzeria Picanto - pizza bardzo dobra, cenowo korzystna. Jak dla mnie może konkurować z uznanymi pizzeriami warszawskimi. Warto spróbować.

 

Nieważne, że pizzeria... Plus za nazwę miejscowości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotos klasyk, ale zapomnieliscie o najwazniejszym - wodeczce ;)

Qrcze mam tam ze 300m i od 8 lat tam nie trafiłem :(

Ponoć tatar podają super.

 

A tak z innej beczki (kuchni) to polecam Montenegro przy ul. Natolińskiej  (przy Pięknej bo nazwa ulicy może mylić :)) - Ćevapy i Plaskavica są super a i ceny dość ok.

Sam lokal mały ale sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W sobotę (9 kwwietnia) otwarcie nowego lokalu - La Sirena Mexican Food Cartel (Piękna 54 róg Poznańskiej)). Ja już miałem okazję popróbować - super! Jeden problem, że koncesja na alkohol będzie dopiero za miesiąc :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sofra - baaardzo smacznie i niedrogo.

https://www.zomato.com/pl/warszawa/sofra-śródmieście-południowe

 

Lub meksykanskie:

 

https://www.zomato.com/pl/warszawa/dos-tacos-ródmie-cie-północne-warszawa

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę przewrotnie i z przymrużeniem oka ;)

Nie polecam Veg Deli na Radnej. Przechodziłem przez ich ogródek zajadając się kabanosem....i po kilkunastu metrach pękł mi ząb  :blink: . Zapewne przychodzą tam ludzie posiadający złe moce :evil2:   :facepalm:  :facepalm:.

 

;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno należy omijać chińszczyznę w Hami Bielany/Słodowiec. Porażka to mało powiedziane :czerwona:

 

Natomiast polecam Mia Famiglia na Sokratesa/Bielany. Pizza naprawdę wymiata. Mały lokal, bez klimy - ale warto. Pizza naprawdę prześwietna!! :puchar:

 

No i polecam Piazza Restaurante - Plac Unii Lubelskiej. Dają radę i mają smaczne, niekoncernowe piwka. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno należy omijać chińszczyznę w Hami Bielany/Słodowiec. Porażka to mało powiedziane :czerwona:

 

Natomiast polecam Mia Famiglia na Sokratesa/Bielany. Pizza naprawdę wymiata. Mały lokal, bez klimy - ale warto. Pizza naprawdę prześwietna!! :puchar:

 

No i polecam Piazza Restaurante - Plac Unii Lubelskiej. Dają radę i mają smaczne, niekoncernowe piwka. :thumbup:

Wystarczy dodać, że w hami do makaronu smażonego dodawana jest jakże azjatycka prażona cebula :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zależy tylko co się tam zjada polecam raczej jeść jakieś podstawowe dania typu ryż i kura :P

no niestety - ja się zniesmaczyłem i nie zamierzam wracać.

 

Za to proponuję odwiedzić: http://www.asianlananh.com/

Kurczak z cebulą na ostro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...