Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc po czasach to Polówki jeżdża w innej lidze. Róznica w tempie prawie jak miedzy WRC a R5 :huh:

No za wyjątkiem RK to jakaś czwarta liga no ale nie ma się co dziwić jak Solek jedzie 3 razy w roku a Holek raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że tych odcinków nie puścili.

Po pierwszych próbach widac było ze Robertowi pasują polskie OEsy jest jeszcze sporo jazdy w czubie się kotluje więc jak ładnie pojedzie parę pozycji do odrobienia spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniujr

 

Dobrze wiesz,że w przewidywalnych warunkach to jest niedoodrobienia. Conajwyżej 2-3 lokaty wyżej.I czekamy na następną szansę.

 

liczę na pogoń jak w Sinagpurze 2010 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślędzę (umiarkowanie) rajdy i nadziwić się nie mogę,że na oesach są takie małe różnice.Różny tor jazdy,różne samochody,różna technika a różnice w dzięsiątkach sekundy/sekundach. Nieustannie mnie to dziwi.

 

Co do Kubka to liczyłem na to,że wniesie do rajdów perfekcję F1.Czyli trochę sztuczek technicznych i optymalizowanie użytkowania podzespołów. Kilka razy to pokazał jak np. dobieranie mieszanek klocków hamulcowych na asfaltach lub ustawienia DS3 WRC, o których mechanicy mówili,że wcześniej takich nie stosowali.Myślałem,że będzie tego więcej i to da RK pewną przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę Mikkelsen znow klepnol Seba i objął prowadzenie. W takich rajdach wychodzi tak na prawdę co to znaczy znajomość odcinków i gdzie kto tak na prawdę jest jak wszyscy maja rowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...