Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę, na poprzednim zabrakło 1,1s ;)


10 czas na SS5 tuż za Hirvo


Sołowow coś nawywijał, prawie 4,5 min straty na pierwszym splicie.

 

 

https://www.youtube.com/watch?list=PLODyu6T9_emzSwXWsmQ3NMBSlaINNmc0T&v=LpL0EtJj4eI#t=14

Onboard z dachowania Kubicy

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Onboard z dachowania Kubicy

 

Spokój w aucie wzorcowy :rolleyes:  

 

To przejdzie do historii polskich rajdów.Nie zrozumcie mnie źle bo jestem absolutnym fanem Kubicy ale On ma dziwne przygody.Może jest to spowodowane szukaniem limitu-nie wiem.Taka niby spoko sytuacja i dach.

PS.Myślałem,że silnik w pozycji na boku nie ma smarowania i wyłącza się silnik a Kubek odpalił silnik. Ale ,że pojechał potem na 100% to szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurka jak nie kręcił tylko walił w pole nic by się nie stało, ale po fakcie każdy mądry 

Dokładnie, wystrzeliłby w pole, zawrócił i po sprawie. Rob musi pamiętać, że rajdówką łatwiej zrolować  ;)

 

Równie dobrze mógłby w coś zapakować na polu. Poza tym to jest gadanie po fakcie. Dość często ratowanie się udaje więc nie ma sensu od razu jechać w buraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych litewskich warunkach Robert szybciej nie pojedzie - w przeciwieństwie do odcinków wczorajszych kolejni zawodnicy maja gorzej. Ciekawie bedzie na 2 pętli:

flash.gif (7 - Neuville Thierry / Gilsoul Nicolas): Horrible, the stage was like hell. The roads are getting worse and worse. I just spun one corner before the finish. flash.gif (3 - Meeke Kris / Nagle Paul): The road is destroyed, what can you do? There are ruts over a foot deep after 7 cars. There is nothing you can do.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jeden pozytyw. W relacji TVP było tylko wspomniane o małej przygodzie na SS2 i stracie 30s. Nic z serii "RK znowu roztrzaskał auto / wydachował etc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O matko! Ktoś nagrał Roberta jak przeklina!   :biglol:

 

bana mu na forum :P

wygląda jakby odpalił w czasie kiedy leżeli na boku, to bez oleju chyba?

 

edit

drogi na Litwie rozwalone, ciekawe czy będzie 2 pętla

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...