Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

K...a!

Jest rajd Polski, jesteśmy w Polsce - no to po co pokazywać w tv ciągle Elfina!. Na wszystkich imprezach sportowych na całym świecie gospodarze imprezy są można powiedzieć uprzywilejowani, tak już jest, a co u nas? Elfin! Czasem się nie dziwię Niemcom jak mówią "Głupi jak Polak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek- jazda duuużo lepsza niż wynik. Jak tylko pech Robsona opuści będziemy mieć wiele radości.

Bez przesady. Sam Robert mówi, że uczy się i dlatego popełnia błędy. O ile kamień na cięciu to można dyskutować czy pech czy nie o tyle dach na pierwszym OSie to błąd Roberta i kupa szczęścia, że udało się wrócić.

O ile na asfaltach jestem spokojny o Roberta o tyle z szutrami to nie jestem pewien czy będzie wygrywał. Pojedyncze OSy na pewno ale całe rajdy to jeszcze następny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ogier - poraża tempem i regularnością.Czy to daje mu tylko sprzęt volkswagena ? Chyba nie. Trudno to zrozumieć,że w rajdach każdy ma trochę przygód a Ogier stosunkowo najmniej.

 

2) Wydaje się,że vw polo jest autem dużo lepszym od reszty stawki a DS3,i30 i fiesta jest na porównywalnym poziomie i kierowcy nimi jeżdżacy w zależności od własnej dyspozycji mogą walczyć między sobą.

 

 

Jak myślicie jaki potencjał ma fiesta w porównaniu do DS3 i i30 ?

Czy Robert może w przyszłym roku "podgryzać" polówki ????

 

PS. Było by miło,żeby ford sypnął trochę kasy na rozwój i udało by się zniwelować trochę różnicy do vw.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że przyszły sezon to wielka niewiadoma. Tak coś myślę że cytryna się wycofa i zostanie M-Sport jak przedsięwzięcie biznesowe, Hyundai rozwijający auto, VW inna liga i ... :( Jak nie dojdzie ktoś jeszcze, słabo to wygląda :(

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...