Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak Ogier robi wynik a Robert jedzie porówywalnym tempem to nie jest za szybko bo ten OS takim tempem da się przejechać

ehm....... Czyli jak Ty na tamtym odcinku spróbujesz pojechać prędkością Ogiera i wydzwonisz to znaczy, że nie było za szybko ?

 

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nich chce wygrac i to normalne w sporcie,kazdy cisnie ile sie da,jjedni maja lepsze maszyny inni troche gorsze ale nauczyc sie trzeba kiedy do pieca a kiedy troche spokoju bo caly czas do pieca sie nie da bo efekt potem jest jaki jest,jednym to przychodzi latwiej innym ciezej,a najciezej tym ktorzy zapinkalali ostatnie czasy swojej sportowej kariery ponad 300km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem,że mamy miesiąc do następnego startu ale nie zmieniajmy charakteru wątku w filozoficzny.

Mnie jest ciut przykro z innego powodu.Proponowałem abyśmy jako forum zrobili jakąć "akcję" dla Roberta na Rajdzie Polski.COś takiego,takie wsparcie,którego nikt,żaden zawodnik,na żadnym rajdzie nie otrzymał.Coś co poszło by w świat. Co ??? nie mam pojęcia. Ale jest tu bardzo dużo inteligentnych ludzi i mamy rok aby coś wykombinować. Wkońcu Robson zasuwał też subaryną.A nawet to pomijając daje nam mega dużo radości.

 

 

1)I pytanie : co możemy zrobić aby pokazać Robertowi,że go doceniamy ???

2)Chyba trzeba by to zrobić na trasie , bo pod hotelem jest mało miejsca podobnie w strefie serwisowej.

 

Podoba Wam się ten pomysł ? Damy radę coś wymyśleć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest MOC. Fantastycznie się to ogląda !!!

 

W zeszłym roku byłem.W tym nie dałem rady.Ale w przyszłym się wybieram.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za FB Sokolim Okiem ;

"Niespodzianka dla fanów RK. W najbliższy weekend Robert przystąpi do rajdu Rally del Casentino. Pojedzie Fordem Fiesta RS WRC, przygotowanym przez włoską ekipę A-Style."

 

Tu troszkę więcej informacji:

http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-z-mazurem-w-rally-del-casentino,56078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit jedziesz? :)

a raczej lecisz?

Niestety nie , pewnie bym pojechał ale dopiero jutro wieczorem wracam do Polski z urlopu . Ale jestem pewien ze nie jest to ostatni rajd przed Niemcami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do generalki nie mam oczekiwań.... ale myślę ,że to będzie kolejny rajd po Monte Carlo gdzie RK odniesie OSowe zwycięstwo(lub zwycięstwa) :)

Mam tak samo.

 

Oczekiwania wobec Roberta w pierwszym roku startów są bardzo duże ale pierwsza piątka i zwyciestwa OSowe to już ogromny sukces.

 

Jednak po przeczytaniu jego biografii jestem pewien że to co wyżej napisałem Roberta nie zadowoli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...