Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem ,że Kubica jest debeściak.

 

Ale wiesz jak to jest.Jak ktoś jedzie wolniej to może być zmyłka ale jak jedzie szybciej to tego ściemnić nie można.

 

To co mówił Kubica jest logiczne ale nie mogę uwierzyć,że nie ciągnęło go zasiąść do bolidu. Wiem,że w symulatorze się nasiedział ale symulkator benyzną nie pachnie tak myśli.I wogóle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky ktoś mądry kiedyś powiedzial że nie wsiada się do samochodów na które cię nie stać bo resztę życia juz będziesz nieszczęśliwy , w podobny sposób można to odniesc do Roberta. Wie że na razie wrócić nie może wie po co ?Jak będzie mial większe szanse na powrót to na pewno to zrobi.

Jacky ktoś mądry kiedyś powiedzial że nie wsiada się do samochodów na które cię nie stać bo resztę życia juz będziesz nieszczęśliwy , w podobny sposób można to odniesc do Roberta. Wie że na razie wrócić nie może wie po co ?Jak będzie mial większe szanse na powrót to na pewno to zrobi.

Zmieniając temat fatalny ten kalendarz w tym roku kto wymyślił miesięczne przerwy między radami. ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem takie szalone marzenie,że Kubica pojedzie jakiś jeden wyścig w F1 na takim torze na którym daje radę w symulatorze. Nawet chyba okoliczności były sprzyjające jak Raikonnen chciał odejść z Lotusa za brak wypłaty. To by była genialna sprawa. Pewnie,że wolałbym zobaczyć Kubka w Monaco ale jak nie można to chętnie bym go zobaczył choć gościnnie w Barcelonie lub Montrealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na takim torze na którym daje radę w symulatorze.
Przecież nie ma takiego toru na którym nie daje rady w symulatorze....Co innego ciasny kokpit w wyścigu....

 

No bez jaj, to nie jest symulator PSP tylko wierny symulator bolidu.Ciasnota też jest realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zmęczenie i wysiłek fizyczny jaki towarzyszy wyścigowi. W symulatorze nie zawsze da się to odwzorować.

Racja.Tyle tylko,że to świadczy o ogólnej kondycji organizmu,która podczas rajdów w przypadku Kubicy jest generalnie sprawdzona , no może oprócz przeciążeń co raczej niepowinno być problemem.Problemem jest prawa ręka ,którą to w symulatorze może sprawdzić perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@turdziGT, z ciekawosci zajrzalem i w pierwszej chwili pomyslalem, ze nie wiem, dlaczego marudzisz, bo cena jak dla mnie w porzadku. Troche mi mina zrzedla, jak zobaczylem, co w zamian.

Ale wlasciwie to czego sie u nas spodziewac - trafilo sie slepej kurze, to sie probuje nafutrowac. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 zl za pojedyncze wejście to o 10 zl więcej niż w krajach gdzie dochód brutto na mieszkańca jest 3 razy większy !!

Jak zwykle nie możemy czegoś normalnie zrobić tylko przy okazji trzeba się nachapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Robert trenuje gdzieś  w  przerwach rajdowych ?

 

I to jest pytanie, którego o dziwo nikt bezpośrednio nie zadał RK, a była ku temu doskonała okazja jak był w Polsce.

 

Krótki wywiad z CG:

 

http://sport.tvp.pl/14666136/kubica-potrzebuje-jeszcze-przynajmniej-sezonu-by-wyeliminowac-bledy

Przed Rajdem Argentyny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...