Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z perspektywy czasu fajnie sie obserwuje, jak weryfikowalismy powoli wlasne oczekiwania:

 

NA 3 SPLICIE 2 OESU 23 SEC SZYBCIEJ OD OGIERA  :D

 

Nie za szybko Robocop idzie? Na 3 splicie szybciej od Latvali i tylko 2 sek do "kierowcy WRC".

 

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo: ROBERT SZYBCIEJ OD HIRVONENA

 

na 3 splicie szybciej od Sordo  :D, 3 czas odcinka

 

Robert szybciej od Evansa.

 

Kubica za Tanakiem 

 

Celem na tym rajdzie meta nie wynik. 

 

===========

 

Pewnie wiekszosc z nas po zeszlorocznym sezonie postawilo poprzeczke zbyt wysoko, ale w tym przypadku,  jak to mowia:

-Dlaczego Tatarzy spadali z koni?

- Bo na nie wsiadali

 

...wiem, juz ze Robert z koni spada, ale wazne ze znowu wsiada! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert po OS3: „Wszystko dobrze, ale na krętych partiach na szutrze jazda z jedną ręką na kierownicy i drugą na hamulcu ręcznym jest dla mnie bardzo trudna. Moje 23 lata doświadczenia nic nie znaczą na tym odcinku!”

 

 

OS4 rusza o 19:41 polskiego czasu.

 

RK GOOO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to 7 miejsce Holka ja bym w Wurcu wyjezdzil musiał bym tylko dojechać :)

W F1 też był taki jeden wyścig w deszczu,że miałbyś realne szanse zapunktować. Stosunkowo niedawno ale zapomniałem gdzie.Chyba Monaco.Dojechała garstka bolidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero skończyłem robotę więć nie śledziłem a tu widzę  dobre wieści :)  czekam na dlaszą cześc, teraz już na luzaku z otwartym piwkiem, Brawo Robert  ! mam nadzieje otwierać na koniec szampana  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Cezarym Gutowskim wypowiedź RK

"Drugi przejazd, po przejechaniu wszystkich załóg, może być ciężki, choć moje podejście jest bardzo bezpieczne.
Nie da się jechać ostrożniej, jak na moje standardy.

Jest jeszcze trudniej niż na zapoznaniu. Dużo dziur, dużo podbić, dużo trudnych partii...

Na dziurowych partiach tym autem jedzie się trudniej. Na kierownicy są bardzo duże odbicia, gdy najeżdżasz na kamienie czy na uskokach. Wiadomo, że mi to utrudnia sprawę ze względu na moje ograniczenia. W aucie z ubiegłego roku nie było tego aż tak czuć.

Nie mam żadnego doświadczeniach na takich drogach i jest mi bardzo trudno. Jest tak duże zróżnicowanie i trzeba uważać na tyle różnych rzeczy... jest bardzo ciężko, ale jak dotąd idzie gładko. Byle tak dalej."

10269068_640222002733402_257096449425489

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...