Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co z 2015? :huh:

 

 

A co ma byc ? bedzie dalsza nauka , z tym że juz czesto na pudle czy w pierwszej piatce . Trzy lata temu pisałem na tym forum ze w 2014 mistrzem bedzie Ogier , pomylilem sie o rok , bo zostal w 2013 , ale widzialem jego poczynania w 2010, 2011, 2012 . Widze jakie tempo reprezentuje Robert , widze jaka ma "inteligencję" czytania drogi , mimo ze teraz to to wyglada słabo , ale jestem tego pewien co mowie :)

I tego sie będe trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Emocje do pełna!"

 

"Mamy nowe informacje na temat dzisiejszych problemów RK. Okazuje się, że w Fordzie szwankował układ kierowniczy. Przeczytajcie, co powiedział Robert Kubica: "Bardzo trudny dzień, czego nie było w planie. Na odcinkach jechaliśmy spokojnie, ponieważ mieliśmy podsterowność - układ kierowniczy nie pracował, jak należy. Źle usłyszałem notatkę. W zakręt z opisem 3 wjechałem jak w zakręt z opisem 5. Wyjeżdżając zakopaliśmy sie w błocie, próbowaliśmy wyjechać inną drogą, ale sprzęgło odmówiło posłuszeństwa. To nie jest udany weekend."

Fiesta WRC Roberta i Maćka jest w serwisie, na razie nie wiadomo, czy załoga wystartuje do jutrzejszych oesów."

 

 

 

Może jednak pojadą ? :)


Mechanicy dłubią przy aucie Kubicy:

 

BkeJE5eIUAAp60O.jpg

Twitter @RallyingUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest łatwo :( , Robertowi , Maćkowi , mnie , Wam , itd. Ale będzie dobrze zobaczycie , dziś,  przed przed chwilą , dostałem zwrotnego sms-a od kogoś ;) naprawdę bedzie dobrze , potrzeba troche cierpliwosci , wiary , i zobaczycie w 2016 r. :)

A o F1 ten Ktoś nie wspominał ? :evil2:

Edytowane przez Fler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest łatwo :( , Robertowi , Maćkowi , mnie , Wam , itd. Ale będzie dobrze zobaczycie , dziś,  przed przed chwilą , dostałem zwrotnego sms-a od kogoś ;) naprawdę bedzie dobrze , potrzeba troche cierpliwosci , wiary , i zobaczycie w 2016 r. :)

 

Wiem ale nie powiem - domyślam się, że ten zwrotny sms dotyczy dodatkowych treningów lub nawet startów załogi RK - MS

 

Na blogu "Klub kibiców - Roberta Kubicy" cytowane są wypowiedzi carfita ale jest też chyba dosyć ciekawa wypowiedź jednego z dyskutantów, cytuję:

 

"Dick Gordijn Robert maybe I am wrong, but I think another co-driver would be a good step. One that knows when to slow you down in time. You are the fastest of them all!" Ten komentarz zwrócił moją uwagę na f Roberta. Wśród "lubiących" Maciek Szczepaniak. Podzielam opinię Dick'a w tym sensie, że też uważam, że to Maciek jest głównym problemem Roberta. Po Meksyku w komentarzach na f C.G. jedna z osób "wypunktowała" Maćka. Ten chyba poczuł się dotknięty, krótko dyskutowali i w końcu przynajmniej co do MC Maciek przyznał się do błędu. Argumentów co do Meksyku też nie potrafił obalić. Wcale się nie zdziwię gdy - jeśli będzie dostępny dobry onboard z wczorajszego wypadnięcia w Portugalii - ci co znają kuchnię rajdów znowu zobaczą błąd Maćka. Prawdą jest, że Maciek ma dziesiątki startów w WRC. Ale prawdą jest też, że z prędkością czołówki zaczął jeździć dopiero z żółtodziobem Robertem. Musi dostosować (zwiększyć) tempo dyktowania do takiego, jakiego potrzebuje Robert. Musi też poprawić dykcję i koncentrację. Mam nadzieję, że jest w stanie to zrobić.

Kiedy rozważana była kandydatura Maćka na pilota Roberta, jej przeciwnicy m.in. na autoklub.pl wskazywali, że to zły pomysł, bo "Maciek lubi przysnąć". Taka opinia o Maćku krąży w środowisku kierowców rajdowych. Robert na pewno ją znał. Ufam, że da sobie z tym radę.

Przydałoby się, żeby mieli gdzie poćwiczyć. Testy nic nie dadzą. Przy zdolności zapamiętywania jaką ma Robert już po jednym przejeździe będzie znał trasę i mimowolnie może pomijać pilota. Runda ERC też nie wydaje mi się dobrym pomysłem chyba, że na poprawę humorów. Za słabe auta, a Maciek potrzebuje prędkości. R5 zapewniłaby trochę większą prędkość, ale to znowu zmiana charakterystyki auta. Może symulator pod dyktando Maćka?"

 

Ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, może ktoś coś wie i wreszcie powie?

 

Pozdrawiam - wierny od lat kibic Roberta Kubicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream z Power Stage: http://www.wrc.com/live-ticker/live_popup_stream.html


Ogier jest kosmiczne szybki. Jako jedyny na nawrocie z przejściem asfalt-szuter obrócił auto na asfalcie i z tej nawierzchni zaczął się odpychać. Inni obracali auto na szuterze i się kopali na wyjściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie nie jest łatwo :( , Robertowi , Maćkowi , mnie , Wam , itd. Ale będzie dobrze zobaczycie , dziś,  przed przed chwilą , dostałem zwrotnego sms-a od kogoś ;) naprawdę bedzie dobrze , potrzeba troche cierpliwosci , wiary , i zobaczycie w 2016 r. :)

 

 

Wiem ale nie powiem - domyślam się, że ten zwrotny sms dotyczy dodatkowych treningów lub nawet startów załogi RK - MS

 

Na blogu "Klub kibiców - Roberta Kubicy" cytowane są wypowiedzi carfita ale jest też chyba dosyć ciekawa wypowiedź jednego z dyskutantów, cytuję:

 

"Dick Gordijn Robert maybe I am wrong, but I think another co-driver would be a good step. One that knows when to slow you down in time. You are the fastest of them all!" Ten komentarz zwrócił moją uwagę na f Roberta. Wśród "lubiących" Maciek Szczepaniak. Podzielam opinię Dick'a w tym sensie, że też uważam, że to Maciek jest głównym problemem Roberta. Po Meksyku w komentarzach na f C.G. jedna z osób "wypunktowała" Maćka. Ten chyba poczuł się dotknięty, krótko dyskutowali i w końcu przynajmniej co do MC Maciek przyznał się do błędu. Argumentów co do Meksyku też nie potrafił obalić. Wcale się nie zdziwię gdy - jeśli będzie dostępny dobry onboard z wczorajszego wypadnięcia w Portugalii - ci co znają kuchnię rajdów znowu zobaczą błąd Maćka. Prawdą jest, że Maciek ma dziesiątki startów w WRC. Ale prawdą jest też, że z prędkością czołówki zaczął jeździć dopiero z żółtodziobem Robertem. Musi dostosować (zwiększyć) tempo dyktowania do takiego, jakiego potrzebuje Robert. Musi też poprawić dykcję i koncentrację. Mam na

 

(...)

oże symulator pod dyktando Maćka?"

 

Ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, może ktoś coś wie i wreszcie powie?

 

Pozdrawiam - wierny od lat kibic Roberta Kubicy

 

Sorry ale przy całej sympatii do Roberta nie ma co szukać winnego w nikim innym. Na onboardzie wyraźnie słychać "prawy nie ciąć", a on jednak przycial. Wiec to żadna wina pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam że nie ma co snuć az tak spiskowych teorii.Błędy sa , sa racze oczywiste wynikaja głownie z braku doświadczenia a frustracja przy takim starcie sezonu zapewne tez nie pomaga . Trzeba zapomnieć co było zresetować się chyba całkowicie i zacząć wszystko od nowa oczywiście łatwiej mówić trudniej zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te internetowe pomyje to każdy z tych debili powinien dostać łomem po zakutym łbie...

 

Carfit, przekaż chłopakom, że jesteśmy na posterunku, nigdzie się nie wybieramy i czekamy na kolejny rajd!! Niech się chłopaki zresetują, a my dalej będziemy kibicować jak tylko możemy najlepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Panowie nie jest łatwo  , Robertowi , Maćkowi , mnie , Wam , itd. Ale będzie dobrze zobaczycie , dziś,  przed przed chwilą , dostałem zwrotnego sms-a od kogoś naprawdę bedzie dobrze , potrzeba troche cierpliwosci , wiary , i zobaczycie w 2016 r.  

I tego należy się trzymać :)

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob w 2015 będzie na koniec sezonu 3 w ogólnej klasyfikacji. Natomiast w 2016 r. do rajdów wróci Toyota z silnikiem Subaru (a to już prawie Subaru) i wtedy Rob zostanie mistrzem WRC  :D

Jak sie tak stanie to masz u mnie kucyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem czytać i słuchać te bzdury. Jak w sobotę Robert definitywnie odpadł to z premedytacją nie oglądałem wiadomości sportowych, bo mi ciśnienie pod sufit latało :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Wiesz co sie u mnie w pracy dzieje... Bardzo duzo osob sie ze mnie smieje ze jestem naiwny kibicujac Robertowi i ze on sie wogole nie nadaje...

Nawet nie wiecie czego sie mozna dowiedziec o RK sluchajac ludzi ktorzy wiedza o nim i jego jezdzie tyle co z wiadomosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rob w 2015 będzie na koniec sezonu 3 w ogólnej klasyfikacji. Natomiast w 2016 r. do rajdów wróci Toyota z silnikiem Subaru (a to już prawie Subaru) i wtedy Rob zostanie mistrzem WRC :D

Jak sie tak stanie to masz u mnie kucyka :D
Zapamiętane,zapisane i włączone przypomnienie. Ma być niebieski ze złotymi kopytkami i różową grzywą oraz ogonem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak nie do konca w temacie, ale jakby tak wypowiedzi w internecie byly by wymuszone zalogowaniem z podaniem prawdziwego imienia i nazwiska, to i tego smiecia internetowego by tyle nie bylo na kazdym kroku i lzej by sie czytalo i troli by ubylo i hejterkow.

Ech, fajnie sie rozmarzyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...