Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja przestałem czytać i słuchać te bzdury. Jak w sobotę Robert definitywnie odpadł to z premedytacją nie oglądałem wiadomości sportowych, bo mi ciśnienie pod sufit latało :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Wiesz co sie u mnie w pracy dzieje... Bardzo duzo osob sie ze mnie smieje ze jestem naiwny kibicujac Robertowi i ze on sie wogole nie nadaje...

Nawet nie wiecie czego sie mozna dowiedziec o RK sluchajac ludzi ktorzy wiedza o nim i jego jezdzie tyle co z wiadomosci...

 

A ja ze spokojem na takie brednie u siebie w pracy tłumaczę co to są rajdy. Większość speców nawet nie rozróżnia co to rajd a co wyścig. A śmieją się tylko Ci co nic nie potrafią. Tak jak carfit stwierdził nie jest "letko". Poczekajmy trochę i wtedy to My jego "Roberta" Kubice będziemy się cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytać potrafi?  :rolleyes:

Tak ale jakie to ma znaczenie skoro się nie orientuje :wacko: W każdym bądź razie dzięki za info :P

 

 

Ja przestałem czytać i słuchać te bzdury. Jak w sobotę Robert definitywnie odpadł to z premedytacją nie oglądałem wiadomości sportowych, bo mi ciśnienie pod sufit latało :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Wiesz co sie u mnie w pracy dzieje... Bardzo duzo osob sie ze mnie smieje ze jestem naiwny kibicujac Robertowi i ze on sie wogole nie nadaje...

Nawet nie wiecie czego sie mozna dowiedziec o RK sluchajac ludzi ktorzy wiedza o nim i jego jezdzie tyle co z wiadomosci...

 

A ja ze spokojem na takie brednie u siebie w pracy tłumaczę co to są rajdy. Większość speców nawet nie rozróżnia co to rajd a co wyścig. A śmieją się tylko Ci co nic nie potrafią. Tak jak carfit stwierdził nie jest "letko". Poczekajmy trochę i wtedy to My jego "Roberta" Kubice będziemy się cieszyć

 

Tak a propos, chciałem się czegoś dowiedzieć i dostałem odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do presji i oczekiwań polecam wypowiedź Jerzego Janowicza sprzed kilku dni jak pocisnął do dziennikarzy w stylu "kim wy jesteście aby mieć wobec mnie jakieś oczekiwania ?!?"

 

RK na szczęście ma nerwy na wodzy i potrafi podejść nawet do takiego pasma porażek z ogromnym dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłady bukmacherskie wprowadzają nowy typ zakładów dotyczących "Bobka".

Nie miejsce które zdobędzie , nie dzień w którym rozwali auto, nie etap w którym coś pójdzie nie tak - tylko "podaj kilometr trasy na którym RK machnie dzwona" :)

Żart :P

Jednak wczoraj dyskutowaliśmy nad:

"Czy jeśli ktoś nie doczłapuje się notorycznie do mety to pogarsza swoje położenie czy i tak już nic mu nie szkodzi?".

"Jak kosztowna i ile klas ma szkoła do której własnie uczęszcza "Bobek" - bo jak twierdzi kolega On nic tylko się uczy i testuje.

"Czy pilot się rozwija w swojej pasji czy tylko w nowym zawodzie kaskadera z przypadku" :)

 

Co do Janowicza to zgodzę się jeśli chodzi o sposób przekazu - prostacki. Jednak merytorycznie nie sposób się z nim nie zgodzić. Pamiętacie początki RK w F1 ?? Było identycznie, tylko sposób wypowiedzi bardziej przystepny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jerzego Janowicza

 

kmiot i wsiok jakich mało(...) i juz gwiazdorzy

 

Zamiast go wyzywać od wsioków podesłałbyś mu sznikersa :biglol: :biglol: :biglol:

 

ale Dżej Dżej to nie ten temat ;)

 

Zastanawiam się co będzie jak Robert nabędzie więcej doświadczenia i pech go opuści...jak zmieni się retoryka moich znajomych, którzy psioczą teraz, że Robert słabo jeździ, ciągle ma wypadki..pewnie wszyscy staną się nagle jego fanami z dziada pradziada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką zaletą Roberta w F1 była regularność i zarządzenie ryzykiem. Jak trzeba było to cinął na slickach w deszczu , jak trzeba był się dostosować to nawet nie zbliżał się do oponenta aby go wyprzedzić gdy np. trzeba było oszczędzać opony.To sprawiało ,że zbierał sporo punktów. Niestety w tym sezonie rajdowym to nie działa. Ale przecież każdy widzi,że oprócz Szwecji jest w tym dużo najzwyklejszego pecha ,który przecież kiedyś musi się skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak a propos, chciałem się czegoś dowiedzieć i dostałem odpowiedź.

To trudne jest przeczytać kilka stron wątku wstecz? 

 

No to już faktycznie wolę wiadomości z tv. Leć Robert, leć, eeeeee, tzn. jedź! Czego szczerze Mu życzę, w końcu :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietac trzeba,ze Robi sie scigal na wyscigach przez 20 lat gokardy,F3,F1 a to kawal czasu i baaaaaaaardzo duze doswiadczenie a tez roznie czasami bylo np. jak trafil do feralnego Saubera ktory mial piciate graty z BMW i skrzynia ciagle nawalala :P natomiast w rajdacj jedzie 2 rok ,fakt w WRC2 poszlo mu super ale nie zawsze jest niedziela ;) natomiast w WRC idzie pierwszy rok i nabiera ciagle doswiadczenia i z uplywem czasu bedzie coraz lepiej, troche nas rozpiescil Robi tym sezonem w WRC2 i kazdy myslal,ze tu tez natychmiast bedzie golil wszystkich i tak bedzie ale trzeba jeszcze troche czasu zobaczycie bedzie dobrze i trzymac kciuki a pajacami co maja g........do powiedzenia w internecie  nie przejmowac sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietac trzeba,ze Robi sie scigal na wyscigach przez 20 lat gokardy,F3,F1 a to kawal czasu i baaaaaaaardzo duze doswiadczenie a tez roznie czasami bylo np. jak trafil do feralnego Saubera ktory mial piciate graty z BMW i skrzynia ciagle nawalala :P natomiast w rajdacj jedzie 2 rok ,fakt w WRC2 poszlo mu super ale nie zawsze jest niedziela ;) natomiast w WRC idzie pierwszy rok i nabiera ciagle doswiadczenia i z uplywem czasu bedzie coraz lepiej, troche nas rozpiescil Robi tym sezonem w WRC2 i kazdy myslal,ze tu tez natychmiast bedzie golil wszystkich i tak bedzie ale trzeba jeszcze troche czasu zobaczycie bedzie dobrze i trzymac kciuki a pajacami co maja g........do powiedzenia w internecie  nie przejmowac sie :)

I ja też tak samo nawet w "sądzie będę zeznawał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...