Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Robert dał do zrozumienia ,że jazda okazjonalna mija się z celem. Albo  jest w speedzie albo przystąpienie do R.Polski z oczekiwaniami , że będzie szybki mija się z realiami.  Chciało by się zacytować ministra Sienkiewicza kiedy podsumował POLSKIE INWESTYCJE STRATEGICZNE.

 

PS.  SMUTNO MI.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to raczej najwcześniejszy rajd Roberta to będzie Portugalia, Włochy lub dopiero Polska. Bez pewnego sponsora wyjazdowe rajdy w Meksyku czy Argentynie chyba nie wchodzą w grę.

Przy takim budżecie to każde wycieczki poza Europę nie wchodzą w grę.

No nic ucieszyłem sie za wcześnie.Kurcze byłem pewien ze to sie jakoś poukłada i pojedzie a tu lipa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby Robert miał jakiś wartościowy kontrakt który wykluczałby np. start w Szwecji z Fordem. Pobożne życzenia.

 

Nie rozumiem tylko słów Roberta , że czuje się wyluzowany kiedy wydaje się ,że wszystko się wali i Jego kariera jest na zakręcie ?!?

 

PS. Jak Maciek zacznie jeździć z kimś innym to będzie pozamiatane chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam wrażenie, że na drugą część sezonu jest już jakiś plan, tylko na razie cisza. Tak trochę wynikało z wywiadu. Pytanie czy o rajdy chodzi czy o coś innego. Jeśli chodzi o wyścigi to hmm, po określeniu poziomu WTCC wg RK, nie przypuszczam aby to miało być nawet DTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem przekonany, że będzie zabieg.

Myślę,że możesz mieć rację. To co mówił RK mogło by na to wskazywać. Ale chyba tylko wtedy gdy Robert miałby jakieś konkretne plany. I wtedy zastanówmy się , jaki termin byłby najlepszy . Teoretycznie zaraz po R.Wielkiej Brytanii. Potem święta, wydobrzeć i starty.

Choć wiedząc jak bardzo RK lubi MC to właśnie teraz byłby najbardziej dogodny termin. Tylko po co wtedy całe to gadanie.To do Roberta niepodobne.

 

PS. Tej ręce daleko jest do zdrowa ale "wygląda" naprawdę dobrze. Trzy lata temu nigdy bym nie uwierzy, że będzie taka. RK super ją zrehabilitował. Ciekawy jestem co może dać kolejna operacja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dalej jestem przekonany, że będzie zabieg.

 

PS. Tej ręce daleko jest do zdrowa ale "wygląda" naprawdę dobrze. Trzy lata temu nigdy bym nie uwierzy, że będzie taka. RK super ją zrehabilitował. Ciekawy jestem co może dać kolejna operacja ...

Dopóki pronacja i supinacja przedramienia nie wróci chociaż w 70%, to w bolidzie F1 na krętych torach nie ma jak się zmieścić.

Po wypadku,przez dwa lata nie miałem rotacji w łokciu i prowadzenie auta, było delikatnie mówiąc, mocno uciążliwe. Jak dla mnie, jazda Roberta z takim ograniczeniem, na takim poziomie jest wieeelkim sukcesem.

Edytowane przez ferdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam wrażenie, że na drugą część sezonu jest już jakiś plan, tylko na razie cisza. Tak trochę wynikało z wywiadu. Pytanie czy o rajdy chodzi czy o coś innego. Jeśli chodzi o wyścigi to hmm, po określeniu poziomu WTCC wg RK, nie przypuszczam aby to miało być nawet DTM.

Ja tez odebrałem takie wrażenie.Nie wiem czy oprócz F1 i moze jakiegoś LeMans jest jakaś seria wyścigowa która by go interesowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tej Szwecji. U ubiegłym roku nie wiem czy nie był to najlepiej przejechany rajd RK pod względem tempa i regularności. Gdyby nie napęd na jedną oś to byłby gdzieś w okolicach 4-5 mijesca.

A znając szczęście RK to w tym roku będzie prawdziwa Szwecja z grubą warstwą lodu i bandami śnieżnymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał żeby Robert miał tylko właściwy pakiet na starty gdzie zechce i trochę szczęścia do tego.

myślę /pewnie życzeniowo/ ale nadal, że to by już znaczyło ze powygrywał by to i owo. 

 

 

 

o ile nie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby Robert wygrał LeMans :)

W pojedynkę oczywiście ;)

 

Dla mnie jeśli nie WRC, to trening, żeby wrócić do jedynego możliwego serialu... 3 lata doświadczeń należy pożytkować, a nie szukać nowej drogi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wszyscy mają zbyt duże oczekiwania w stosunku do RK. Gdy wystartuje w rajdzie Polski to mimo długiej przerwy zdecydowana większość będzie oczekiwała top 5 czasów. Pseudo-dziennikarze będą pisać na swoich pseudo-stronach a pseudo-fani będą rozkładać ręce bo Robuś wypadł na odcinku i stracił 10 sekund czy (nie daj Boże) rozbił samochód. Boli fakt że tak dużo ludzi po incydencie z monte traci wiarę w RK.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszne są te głosy na temat nieobecności R.K. w Szwecji. Co z tego, że ostatnio wynik był niezły? Akurat w kalendarzu jest tyle rajdów zimowych, że to powinien być ostatni wybór do startów dla zabawy/doświadczenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...