Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

w klasyfikacji dnia rob na 6 miejscu, przegrał 0,1 z evansem ale wygrał z ogierem :P

 

http://www.ewrc-results.com/leg.php?e=19132&s=99525&leg=3&t=Wales-Rally-GB-2015

 

edit

 

kołtun 5, ptaszek 12 w wrc2 (rc2)

 

http://www.ewrc-results.com/results.php?e=19132&s=99525&sct=222&t=Wales-Rally-GB-2015

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klasyfikacji dnia rob na 6 miejscu, przegrał 0,1 z evansem ale wygrał z ogierem :P

 

http://www.ewrc-results.com/leg.php?e=19132&s=99525&leg=3&t=Wales-Rally-GB-2015

Ogiera nie należy liczyć. On jechał na pół gwizdka. Po akcji w Paryżu chciał w sobotę wycofać się z rajdu, ale podjęli decyzje, że dojadą do końca dla kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, w jakiej sytuacji znalazłem się w kwietniu. Sądzę, że większość ludzi na tym etapie by po prostu odpuściło, ponieważ byłem w kompletnej rozsypce. Bez samochodu, bez zespołu, straciwszy sporą część budżetu na ten sezon... "

 

"Ale dojechaliście do mety...

Dojechać do mety można w każdym rajdzie. Ważniejszy jest styl, w jakim to zrobisz. "

 

"Postępy jakie uczyniłeś w tym sezonie - czy to wystarczająca motywacja na kolejny rok?

Uważam, że to byłby najgorszy moment, aby przestać jeździć w WRC."

 

Więcej tu: 

 

http://m.onet.pl/sport/motorowe/rajdy-samochodowe,qmlz8r

Edytowane przez ryjeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy myśle ze majblizszy miesiąc bedzie kluczowy

A tak Btw to nawet Colin Clark w radio dziś mówił ze zdziwił by sie gdyby Robert nie był nr1 do pozyskania dla Toyoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by było szkoda, gdyby ten tytan pracy, do cna możliwości profesjonalny i pełen charyzmy, o psychice tak twardej jak stutonowy granitowy blok, walczący z goliatami motoryzacji rozlatującym się samochodem, miał pożegnać się z serią WRC z tak prozaicznych powodów, jakimi są pieniądze... :/

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kluczowe będą roszady w Citroenie. Jeżeli Meeke, albo Ostberg wyleci to Malcolm będzie chciał jednego zwerbować do siebie. Tylko teraz pytanie kto miałby przejść do Citroena, za Krisa albo Madsa ? Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że nie będzie żadnych zmian i dopiero karuzela ruszy przed 2017...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje ze niepewny jest Meeke a Mads ma juz zapewniony sezon 2016 z cytryna bo słono za to płaci.

Nueville nie pokazał znow za duzo poza jednym zwycięstwem na ss ale mało prawdopodobne zeby mu podziękowali tak wiec zostaje Citroen co jest mało prawdopodobne lub Msport wrakiem stań postaci.Wątpię zeby Robert chciał sie bawić w prowadzenie własnego zespołu nawet jak by skapneli wiecej $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by było szkoda, gdyby ten tytan pracy, do cna możliwości profesjonalny i pełen charyzmy, o psychice tak twardej jak stutonowy granitowy blok, walczący z goliatami motoryzacji rozlatującym się samochodem, miał pożegnać się z serią WRC z tak prozaicznych powodów, jakimi są pieniądze... :/

Zajebiście powiedziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale mnie sie wydaje ze powodem tez jest to ze w 2017 wchodzą nowe przepisy a Yaris był rozwijany w oparciu o obecne.

Dodatkowo Makkinenem to 4krotny mistrz swiata i lzapewne nie ma byle czego w głowie i wie ze nie da sie budować jednego samochodu w dwóch rożnych miejscach.Jedyne co nie jest pewne to na ile te działania sa skierowane wielu dostarczenia najbardziej konkuryncejnego samochodu a na ile chęć zarobienia troche grosza bo umowmy sie gratis tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...