Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

My tez mamy karnety, ale bedziemy uzywac ich tylko w ostateczności... w zeszlym roku miejca w normalnych strefach kibica praktycznie nie bylo... a na wydatek 600zl za strefy vip mnie zwyczajnie nie stać... niemielismy natomiast problemu z parkowaniem samochodu, ale bylismy minimum godzine przed rozpoczęciem odcinka.

 

Strefy kibica na rajdzie Walii, gdzie tez byłem sa znacznie lepiej rozwiazane...

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielismy WRC w PL chcielismy to trzeba sie liczyc z tym ze nikt tego za darmo nie zrobi. Niestety karnety na wiekszosc eliminacji kosztuja podobnie na wiekszosc WRC wiec niestety w krajach gdzie zarobki sa jednak troche nizsze nie w innych czesciach EU wychodzi to drogo. Mazury Maja ta zalete ze mozna sobie powybierac miejsca niekoniecznie te platne i spokojnie do nich dojechac.To nie alpy czy dziki las jak ktos juz to wspomnial. Jechac ogladac kto chce placic ten to zrobi kto nie to nie , i cieszyc sie ze wogle jest a nie marudzic ;)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jade w tym roku na rajd, ale gdybym jechal to mialbym zamiar a) kupic rallypass ale b ) jechac Bestia i zapierdzielac przez laki i samemu wybierac miejsca na ogladarke. Czy ktos moze mi z reka na sercu powiedziec, czy by sie to sprawdzilo w praktyce czy goniliby mnie z helikoptera zebym spierdzielal, bo odwolaja rajd? :)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jade w tym roku na rajd, ale gdybym jechal to mialbym zamiar a) kupic rallypass ale b ) jechac Bestia i zapierdzielac przez laki i samemu wybierac miejsca na ogladarke. Czy ktos moze mi z reka na sercu powiedziec, czy by sie to sprawdzilo w praktyce czy goniliby mnie z helikoptera zebym spierdzielal, bo odwolaja rajd? :)

Sprawdziłoby się, a najlepiej wziąć quada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jade w tym roku na rajd, ale gdybym jechal to mialbym zamiar a) kupic rallypass ale b ) jechac Bestia i zapierdzielac przez laki i samemu wybierac miejsca na ogladarke. Czy ktos moze mi z reka na sercu powiedziec, czy by sie to sprawdzilo w praktyce czy goniliby mnie z helikoptera zebym spierdzielal, bo odwolaja rajd? :)

Da sie zrobić. Spokojnie można dobie wybrać miejsca poza pw, ale dojazd do nich moze być utrudniony bo drogi są zamknięte. Nie wiem co to bestia, ale jazda po polach terenowym autem też nie bardzo bo 1 ogrodzenia i 2 zniszczone uprawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, bede pamietal na przyszly rok :) Bo generalnie chodzi po glowie idea noclegu w namiocie i te sprawy. Oczywiscie, ze nie wchodzi w gre zadne jezdzenie po uprawianych polach, a jedynie po nieuzytkach badz tez polach juz "po". W zadnym wypadku nie chcielibysmy niszczyc chlopowi i organizatorom humorow :)

 

PS Bestyjka, czyli autko miejskie :P 

 

10888713_10153000193674910_2767786479320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują ośki , to kibicujcie również Andrea Crugnola , to bliski przyjaciel Roberta , niezwykle sympataczny koleś , a teraz pisał na FB że jest zachwycony Polską :) . Jest w naszym kraju pierwszy raz. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...