Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

A tak btw , kto z Was sie wybiera na Rajd Polski ? 

Dziwne pytanie ;) Mniemam, że wszyscy uczestnicy tego wątku. Mieć taką imprezę z bogami tego sportu, z Robertem na czele i nie widzieć tego na żywo, to niewybaczalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak btw , kto z Was sie wybiera na Rajd Polski ? 

Dziwne pytanie ;) Mniemam, że wszyscy uczestnicy tego wątku. Mieć taką imprezę z bogami tego sportu, z Robertem na czele i nie widzieć tego na żywo, to niewybaczalne ;)

 

 

Amen  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jadę.

 

Planuję wyjazd już w niedzielę 28 czerwca, najpóźniej w poniedziałek.

 

Jadę z Warszawy z żoną i mam dwa wolne miejsca w aucie.

 

Serdecznie zapraszam. I mam nadzieję, że uda się wspólnie pokibicować. W czasie rajdu mieszkamy w domu przy ul. Słonecznej (blisko centrum mikołajek) - jest miejsce na grilla, więc możemy prawdopodobnie zaproponować jakieś spotkanie.

 

Poza tym cenna byłaby ekipa do wspólnego dojeżdżania na OSy, bo nie zawsze łatwo znaleźć docelowe miejsce. A w kupie raźniej.

Plus jak ktoś nie ma jak dojeżdżać na OSy - to także zapraszam.

 

Na priv mogę podać nr tel.

 

W ogóle zachęcam żebyśmy się jakoś umówili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wywiad o najmniejszym budżecie, ograniczeniach i innych:

 

http://www.sport.pl/moto/1,64997,18244823,Rajdy__Robert_Kubica__Przez_moja_reke_nie_jest_mi.html

 

"Zaczęliśmy od twoich słów sprzed lat, to może zakończmy pytaniem, co chciałbyś robić za dekadę?

- Pięć lat temu bym tego nie powiedział, a dzisiaj proszę: chciałbym w 2025 roku pojechać w Rajdzie Polski. Z doświadczeniem większym o te dziesięć lat startów. Chciałbym móc powiedzieć tak jak Krzysiek Hołowczyc, gdy go zapytałem, czy zna ten odcinek specjalny, czyli: - Na pamięć [Hołowczyc wystartuje w swoim 23. Rajdzie Polski]. Wtedy można się rajdem delektować."

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...