Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie sądzę

 

Przypomnij sobie jak wyglądało auto Neuvilla po rolce przed Niemcami w tamtym roku. Mieli chyba wtedy dzień więcej na odbudowę ale dali radę :)

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=F67FhD529OA 

 

No i nie dodałeś, że wygrał ten rajd :)

 

Robert widać, że u siebie, świetna robota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dodałeś, że wygrał ten rajd

 

 

Mały szczegół :)

 

Auto wygląda tylko na lekko poobijane z wierzchu. Nie jest to dzwon Chuchały z Rzeszowskiego na testowym, chyba z przed 2 lat, jak z hatchbacka zrobił coupe :D

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vCYPKas7uKs

Edytowane przez lukasz111222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert :) szkoda trochę, że tak ciepło będzie(opony).

Meeka do wieczora poskładają jak klatka cała. Zresztą jak Jacky X pisze, że nie pojedzie to na bank pojedzie :D Ja tam trzymam kciuki!


RK zadowolony z opon :) Co prawda wolałby niższe temperatury, ale nie ma dramatu :)

Mam tylko nadzieje, że dłuższe przejazdy też wytrzymają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sebastien mówił już, że drogi są bardzo, bardzo szybkie. Jest wiele szybkich zakrętów, gdzie można niewiele nadrobić, ale musi to robić, jeśli jego celem jest zwycięstwo - mówił Kubica. - Dla nas celem jest raczej przetrwanie i oczywiście chcielibyśmy jechać szybko i dobrze. Sądzę też, że nawierzchnia będzie lepsza dla naszych opon.

 

Wkrótce potem Kubica pojawił się na konferencji prasowej FIA. Polak mówił między innymi o planach na przyszłość. - Aby przejechać z prywatnym zespołem pełny sezon, potrzebujesz sporego budżetu. Chciałbym podziękować moim polskim partnerom Lotosowi i Grupie Azoty, którzy wspierają mnie już trzeci rok, z dość dobrym budżetem. Wciąż jednak, aby móc walczyć na wyższym poziomie, potrzebujesz bardzo wiele. Z pewnością teraz czegoś nam brakuje, aby się poprawiać. O przyszłym sezonie musimy zacząć myśleć bardzo wcześnie. Nie chciałbym tego robić w takiej sytuacji, w jakiej jestem teraz. Oczywiście to dobra szansa, ale niełatwo przyjeżdża się na rajdy bez testowania, nie wiedząc tak naprawdę, co się będzie działo. W dużym pośpiechu, bo poza jazdą mamy jeszcze wiele zajęć. Musimy usiąść i zobaczyć, co będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...