Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

My chętnie byśmy się wybrali, ale w tym czasie będziemy w drodze na urlop, w zupełnie przeciwnym kierunku. :(;)

 

tak to jest jak się nie planuje urlop nie patrząc w kalendarz  ;)  :D

 

 

Ano właśnie , u mnie rodzinny urlop  był już przekładany ze względu na WRC :) , cieżko sie było wstrzelić w termin ale sie udało . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mikołajkach będę od wtorku

to już będzie po testach :(  

 

Czy będziesz mógł zdradzić gdzie i kiedy będą testy? Na mazurach będę od niedzieli, bardzo bym chciał chłopaków na testach odwiedzić.

 

Podłączam się do pytania. Carfit wiesz coś? Nawet nie pytam o miejsce tylko o dzień, bo jak w sobotę albo niedzielę to bym się przejechał popstrykać parę fotek. Gorzej jak np. w poniedziałek, bo zapoznanie jest od wtorku, także dali by radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku jest taki profil, jeśli dobrze pamiętam "Testy u Delegata". Tam były podane lokalizacje dróg testowych. Wybrać sobie strategiczne miejsce do dojazdu i trzeba będzie po prostu być czujnym, śledzić twittera i inne media społecznościowe w dzień testów i jak się pojawi info (wcześniej raczej na pewno się nie pojawi, chyba, że tylko dla nielicznych) to dojechać na testy

 

taki filmik przed chwilą wrzucił kolega/fan Roberta, ciekawe, okolica jakby typowo Polska :D :

https://instagram.com/p/4ZCO-rJaUW/

 

kolejny:

https://instagram.com/p/4ZCqW1OuH4/

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku jest taki profil, jeśli dobrze pamiętam "Testy u Delegata". Tam były podane lokalizacje dróg testowych. Wybrać sobie strategiczne miejsce do dojazdu i trzeba będzie po prostu być czujnym, śledzić twittera i inne media społecznościowe w dzień testów i jak się pojawi info (wcześniej raczej na pewno się nie pojawi, chyba, że tylko dla nielicznych) to dojechać na testy

 

 

W komentarzu do zdjęć z testów Skody z 23.06.2015 jest wpis

"Testy u Delegata Kubica, raczej nie jeździ u delegata."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę , każdy ze szpicy WRC idzie grubo , nawet sobie nie zdawałem sprawy że są tak minimalne róznice w prędkościach . Oczy mi sie otworzyły , jak stałem na odcinku z radarem i mierzyłem prędkości . róznice pomiedzy VW a np. Fordem to 5-10 km/h w tym samym punkcie pomiarowym . No ok , Prokop miał zawsze najmniej , ale po za tym czołówka idzie bardzo równo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę zgodnie z tradycją od kilkunastu lat, jeszcze za czasów Kormorana :).

Ode mnie z okolic jedzie jak zwykle spora ekipa. Od kilku sezonów zatrzymujemy się w Robert's Porcie - metę Baranowa mamy pod bramą ;).

 

no to Stare Sady nie wiem czy wytrzymają:) - też obecny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...