Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wczoraj skwitował emocje na FB Radek Typa , po przejażdżce na prawym z Robertem

 

"Jeszcze nie ochłonąłem po wszystkich pozytywnych przeżyciach związanych z naszym startem w Rajdzie Warmińskim, a dzisiaj miałem okazję doświadczyć czegoś absolutnie niesamowitego. Przejażdżka z Robertem Kubicą na prawym fotelu jego auta rajdowego dostarczyła mi niesamowitych emocji i jestem pod ogromnym wrażeniem jego talentu, szybkości i rajdowego kunsztu. Jak podpatrywać... to najlepszych! To wspaniałe, że mogłem poczuć to wszystko z nieco innej perspektywy, a po takich testach poziom adrenaliny w moim organizmie znajduje się na niesamowicie wysokim poziomie.
Dziękuję bardzo i mocno trzymam kciuki za Roberta i Maćka przed zbliżającym się Rajdem Polski! "

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Pomożesz? Potrzebuję max do czwartku zrobić naklejkę na tylną szybę auta z logiem RK WRT. Czy są gdzieś takie dostępne od reki albo macie wzór, z którym pójdę żeby mi wycieli taką? Szykuję się na mazury, więc sprawa ważna. Z góry dzięki za pomoc.  subaru.kali@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz się zastanawiał, czy nie wydrukować jednej ekstra to śmiało - biorę! :)

 

 

Dzisiaj sobie obejrzałem park serwisowy - mam nadzieję że trochę Roberta odsłonią, bo aktualnie namiot RK WRT był schowany gdzieś między prokopem a bertellim. Słabo byłoby, jakby był do nich słaby dostęp. Nie zanosiło się jakby mieli się do M-Sportu dokleić, ale może to się jeszcze zmieni i tak tymczasowo się ustawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a serio to bedzie to samo na WRC+

Tylko z lepszym komentarzem ;)

 

 

 

Widze, ze na Polsacie beda relacje LIVE - czy ktos wie gdzie je mozna ogladac*? ;)

Jak pisał Carfit. Wykup dostęp do WRC+. Jest super  :yahoo:  Masz dostępne co chcesz, kiedy chcesz. Do tego dochodzą jeszcze inne materiały, jak np. onboardy, zapowiedzi :)

Samych podstawowych materiałów z jednego rajdu jest ok. 5 godzin. Masz zapowiedzi, na żywo pierwszy odcinek, jeden odcinek w sobotę i ostatni (power stage) w niedzielę, w piątek (za czwartek i piątek), sobotę i niedzielę podsumowanie dnia i na koniec podsumowanie rajdu :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś organizuje za ogromne pieniądze imprezę, to chyba nie warto kombinować i próbować wejść bez rallypasa.

Dokładnie jestem takiego samego zdania :) , kiedyś byłem świadkiem na rajdzie w Szwecji , goście nie mieli passow ale tam przed wejściem na odcinek mozna sobie kupić na jeden dzien , mimo ze była z boku ścieżka omijająca namiot z kasa , wszyscy stali i kupowali a potem i tak poszli w ta ścieżkę której nikt nie kontrolował :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli ten ktoś kto organizuje za ciężkie pieniądze rajd i na 40 kilometrowym odcinku robi 3 parkingi i 3 miejsca widokowe sam się naraża na to, że ludzie będą próbować wchodzić w innych miejscach. Ustawianie szlabanów na wszystkich możliwych drogach dojazdowych jest IMO kompletnym ****** (sam się nie będę paskował). Czy naprawdę takim problemem jest wyznaczenie większej ilości parkingów i miejsc widokowych? Mazury to nie alpy, że nie ma gdzie ludzi postawić. Mało jest pól i łąk przy OSach?

 

Nie bardzo wiem jakim cudem PZM chce upchnąć jakieś 10 tysięcy samochodów na 3 parkingach i jakieś 40 tysięcy ludzi na 3 miejscach widokowych.

 

I to nie chodzi o te 150 pln bo jeszcze mnie stać na taki wydatek. Bardziej chodzi o mój wewnętrzny opór gdy widzę, że ktoś chce moje pieniądze ale nie daje nic w zamian. Bo oglądanie nawet najlepszych kierowców stojąc wśród tysięcznego tłumu to nie jest sposób w jaki chciałbym oglądać rajd.

Dlatego jak co roku będziemy kombinować. (chociaż karnet i tak pewnie będę miał - ale na miejsca wyznaczone przez organizatora pojedziemy w ostateczności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie drugie dno ..... Gdybym nie znał mentalności Polaków , to bym odpowiedział ze Polacy kombinują , a jak kombinują , to nie ma kasy z karnetów i organizator nie ma kasy na wykup / naprawę / wynajem łaki , drogi etc.

Ale rzeczywiście tak nie jest , bo organizator bierze kasę i patrzy jak najmniejszym kosztem zrobić dobry rajd . Z reszta podobnie jest np na Sardyni :) , myślicie ze dlaczego sa nowe bezsensowne odcinki na Sardyni ? , bo jest układ , i organizator nie zapłacił za naprawę dróg w tamtym roku .... I gminy sie nie zgodziły na ponowne zamknięcie drogi .

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ją grzecznie kupilem rally passy, za 150 pln bo SSS mnie nie kręci na tyle żeby doplacac za stojące miejsca z których nic nie widać - albo doplacac jeszcze więcej za trybunę. Mam jednak bardzo duże poczucie że niewiele dostaje za to 150 zł. Nawet nie jestem pewien czy te 3 parkingi / OS na pewno beda dla mnie za darmo, bo naklejek na auto nie ma a pani która mi sprzedawala bilet była przekonana że po prostu za parking się płaci 5 pln. Mimo że na stronie jest info że parkingi na osach sa w cenie. To w zasadzie najpoważniejszy argument za zakupem biletów - ciekawe czy prawdziwy.

Punkty widokowe z tego co widziałem na filmikach że strony rajdu też nie powalają w wielu przypadkach.

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o parkingi, to w zeszłym roku był dramat, za to w 2009 było bardzo OK i miejsca pod dostatkiem czyli jednak da się zorganizować. Dodatkowo za pakiet 300pln miałem karnet, miejsca na trybunach i parking VIP na podstawie którego można było dojechać na start i metę każdego odcinka :). Dziś za tą samą kasę dostajemy znacznie mniej.

Co do trybun, to ta wzdłuż prostej startowej też jest do kitu, o wiele więcej widać z tej na łuku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...