Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, ja rozumiem, ze kibicujecie Robertowi i zyczycie mu najlepiej, ale do jasnej cholery jak mial Fieste to pluliscie na M-Sport, ze kijowy samochod. Jak teraz M-Sport daje samochod komus innemu (a ma do tego SWIETE PRAWO! W koncu to ich team!!!), to wyzywacie Wilsona od debili i psychicznych. NIE ZNACIE detali! NIE WIECIE co sie dzieje za kulisami! Ba, nawet najlepiej poinformowany Carfit (szacun w tym miejscu) niestety ale ma w tym calym "tylko" role obserwatora! Moze Malcolm po prostu NIE CHCE pracowac z Robertem? Bo juz raz mieli ze soba do czynienia. A moze to ROBERT nie chce???

 

Kurna chata, hejt najgorszy z mozliwych! Co jeszcze, moze zaczniecie mu wygrazac???!!! Jak dla mnie temat do tymczasowego zamkniecie az wszyscy ochlona  :rolleyes:

 

 

:angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Kibice mają jednak prawo do wyrażania swoich opinii,nawet nie znając detali czy warunków i okoliczności takiego a nie innego wyboru. :P

Hejt?A być może,ale nie róbmy tutaj "herbatki" u babci czy sprawdzianu z kindersztuby.Kibic może również krytykować,może czasem posuwa się ciut dalej niż w konstruktywnej krytyce ale nie wymagajmy wszędzie i zawsze wszelkiej poprawności bo tak wypada,trzeba itd. ;)

Czasem trzeba sobie ulżyć i użyć twardych słów. :P  ;)

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jasnej cholery jak mial Fieste to pluliscie na M-Sport,

Robert nigdy nie miał "fabrycznej" Fiesty, i jednocześnie wtedy nie działał ręczny, i zmiana biegów oparta o pneumatykę.

 

 

 

temat do tymczasowego zamkniecie az wszyscy ochlona

Sory, ale jedyną osobą która podniosła głos jesteś ty ;)

 

I wcale nie chodzi o to, że nie wziął Roberta- bo to było wcześniej wiadomo. Chodzi o to ,że wziął kolesia który był na 10 miejscu w generalce WRC2 na koniec sezonu i nawet nie zna wszystkich rajdów WRC, bo wystartował tylko w kilku ;)

 

 

 

NIE ZNACIE detali! NIE WIECIE co sie dzieje za kulisami!

Wiemy wiemy ;) Kto płaci ten jeździ. Ale to nie jest niespodzianka dla mnie, M-Sport to "prywatna fabryka" więc nie ma się co dziwić :) Ja to rozumiem, ale denerwuje mnie ze sportowego punktu widzenia.

Edytowane przez Jumpman
  • Lajk 8
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz polega na tym, ze widze pewna analogie do sytuacji sprzed dwoch lat (i sprzed pieciu i sprzed osmiu), kiedy tez wszyscy nagle zaczeli twierdzic, ze SPRT angazuje tego, co przynosi kase, a nie tego co ma talent. Kazdy wiedzial najlepiej i tez nie przebieral w slowach. A ze w rzeczywistosci zaden z nich nie wnosil zadnego budzetu, albo byly to sumy symboliczne...

 

W powyzszym poscie piszesz spokojnym tonem, tak jakby Twoja wczesniejsza wypowiedz nigdy nie miala miejsca. A teraz zadaj sobie pytanie: czy oby na pewno, z reka na sercu, gdybys spotkal Wilsona na jakims rajdzie czy nawet w sklepie, to powiedzialbys mu w twarz:

 

Panie Wilson, zgłoś się Pan do lekarza specjalisty.
 

 

:?:

 

Ogolny poziom fanboyostwa* w tym watku jest masakryczny  :huh:

 

Zeby bylo jasne: tez bym chcial zobaczyc RK w teamie fabrycznym, chociazby po to, zeby sie przekonac, ze jego dotychczasowe mieszane wyniki faktycznie wynikaly ze slabszego sprzetu i zeby mogl walczyc z innymi na rownych zasadach. Ale jednoczesnie jestem przekonany, ze z Camillim nie chodzilo wylacznie o kase, bo zespol grajacy w tej lidze nie moze sobie pozwolic na to, aby jezdzili z nimi tylko bogacze bez przyszlosci, bo wyniki tez musza byc, koniec kropka. 

 

*https://en.wikipedia.org/wiki/Fanboy_(disambiguation)

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gdybys spotkal Wilsona na jakims rajdzie czy nawet w sklepie, to powiedzialbys mu w twarz:

Oczywiście ,że nie :) Natomiast powiedział bym mu ,że o ile rozumiem wybór Ostberga - podreperowanie budżetu, i wieloletnie doświadczenie w WRC + regularność o tyle nie rozumiem zatrudnienia Eric'a Camilli. Jeśli miał by ochotę prawdopodobnie by mi to wyjaśnił jakimiś racjonalnymi argumentami, których w tej chwili nie widzę. Widzę natomiast conajmniej kilku kierowców którzy mogli by tam jeździć z lepszym skutkiem niż żółtodziób. Hm, a może Wilson na to pytanie odwróciłby się na pięcie i mnie olał ? Nie wiem ;)

 

 

 

Jumpman, jeśli jesteś taki mądry,to sam zatrudnij Roberta!!!!!!!

Widzisz, problem polega na tym, że to nie ja prowadzę zespół WRC, natomiast jako kibic rajdów mam prawo do własnej opinii ;) Mówiąc inaczej: To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.

 

 

 

tak jakby Twoja wczesniejsza wypowiedz nigdy nie miala miejsca.

 

Moja wcześniejsza wypowiedź również była napisana spokojnym tonem, małymi literami, bez wykrzykników czy powiększonej i pogrubionej czcionki. Jak ty sobie ją odczytałeś to już nie jest mój problem.


 

 

bo wyniki tez musza byc, koniec kropka.

No to zobaczymy jakie wyniki będzie miał Eric Camilli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że to nie jest Robert nie dziwi.

Gdyby była szansa na MSport dla RK, to by RK nie mówił od dłuższego czasu, że może mieć przerwę, tylko by mówił, że prowadzi rozmowy.

 

Dla RK fotel w MSporcie chyba nic by nie rozwiązywał, skoro w poprzednim sezonie miał samochód obsługiwany przez MSport i był co najmniej tak samo niezadowolony jak teraz, albo bardziej, tyle że wtedy dodatkowo nie miał wpływu na dobór ludzi, którzy go obsługują, a którzy jego zdaniem niewystarczająco się przykładali.

 

Co do wyboru Camillego, to nie przemawia za nim ani jakiś szczególnie młody wiek, ani tempo rozwoju.

Jest wielu bardziej spektakularnych kierowców w jego wieku, a Malcolm nie jest głupi.

Czyli zdecydowały kryteria przyziemne, ale nie do przeskoczenia dla prywatnego teamu jakim jest MSport. Ktoś wniósł budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wcześniejsza wypowiedź również była napisana spokojnym tonem, małymi literami, bez wykrzykników czy powiększonej i pogrubionej czcionki. Jak ty sobie ją odczytałeś to już nie jest mój problem.

 

Spoko, TJowi nerwy puszczają.   ;)

 

 

 

Ogolny poziom fanboyostwa* w tym watku jest masakryczny 

 

Tyle spraw na forum, poszukaj mniej masakrycznego tematu. :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoko, TJowi nerwy puszczają.  

 

ffffcale sze nie!!!

 

angry.gif 

 

:mrgreen:

 

 

A tak swoja droga, ja kariery Camilliego nie sledzilem, ale tez nie bede swej opinii opieral na samych liczbach, bo gdyby tak zrobic, to wynik RK bylby co najwyzej.... mierny  :wacko:  http://www.ewrc-results.com/profile.php?p=8567&t=Robert-Kubica

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...