Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie odebrałem tak źle tego wywiadu z Malcolmem. Posłuchałem oryginału.

On mówił to wszystko w kontekście rozczarowania Tanakiem. Dostał drugą szansę i jej wyraźnie nie wykorzystał. To jeszcze nie wyklucza, żeby dali szansę komuś rokującemu.

 

Ale rozumiem, że realia M-Sportu są takie, jakie są. Budżet nie jest nieograniczony. Więc stabilny kierowca z budżetem (Ostberg) jest w cenie. Co do drugiego fotela to nie wiem, pewnie też $$$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Malcolma, bo chyba sam nie wie co czyni. Jeżeli Ostberg mając drugi samochód w stawce jeśli chodzi o osiągi ledwo bodaj 3 razy był na podium, to nie wiem na co wujek liczy, sądzę że żadnych cudów w tej Fieścinie nie będzie.

On dokładnie wie co liczy a liczy $$$.Kierwca ktory wniesie budżet utrzymuje team.Utrzymanie teamu w WRC to promocja firmy.Nie jest to team fabryczny wiec nie ma parcia na wynik wiec jak Østberg bedzie sie kręcił wokół tych miejsc co Tanak i Evans bedzie wystarczająco i kółko sie zamyka.dodatkowo on mało dzwoni wiec małe koszty.Win - win dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koledzy mają dużo racji twierdząc, że jak MW widzi walizkę pieniędzy to korzyść dla Jego firmy jest oczywista. Jednak część tych środków przeznacza na rozwój. Rozwój ma dać wynik.

 

A nic tak nie promuje Jego firmy właśnie jak wyniki. Nikt z Jego klientów nie zna stanu Jego konta , niewielu chyba śledzi Jego bilanse . Ale kondycję na OS-ach zapewne śledzi każdy.

 

Więc nie odchodźmy zbyt daleko w tych kalkulacjach. Samochód ma być szybki. Inaczej cały ten M-sport może się przekształcić w korporację taksówkarską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda mi Malcolma, bo chyba sam nie wie co czyni. Jeżeli Ostberg mając drugi samochód w stawce jeśli chodzi o osiągi ledwo bodaj 3 razy był na podium, to nie wiem na co wujek liczy, sądzę że żadnych cudów w tej Fieścinie nie będzie.

On dokładnie wie co liczy a liczy $$$.Kierwca ktory wniesie budżet utrzymuje team.Utrzymanie teamu w WRC to promocja firmy.Nie jest to team fabryczny wiec nie ma parcia na wynik wiec jak Østberg bedzie sie kręcił wokół tych miejsc co Tanak i Evans bedzie wystarczająco i kółko sie zamyka.dodatkowo on mało dzwoni wiec małe koszty.Win - win dla wszystkich.

 

Generalnie chodzi mi to, że największą promocją firmy byłoby wygranie rajdu, chyba nigdy nie będzie to tak łatwe jak w sezonie 2016, a umówmy się z kimś takim jak OST czy EVA czarno to widzę, dlatego dziwię się, że choć na ten jeden sezon MW nie zatrudni jakiegoś killera, który byłby w stanie wygrać rajd typu: Tanak, RK, czy Meekee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu kierowców z którymi RK rywalizował w WRC2 i objeżdżał w WRC2 dostaje angaże , które można by nazwać lukratywnymi Meeke(2015r) , Evans, Lappi , Ketoma , Dochodzę do wniosku, że Robert jest ostatnim zawodnikiem z czołówki WRC2 kiedy zdobywał mistrza , którego pominięto w angażach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...