Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysły są fajne, no przestańcie. Auta za słabe - źle, auta mocniejsze - też źle. 

Sytuacja ekonomiczna w motorsporcie jest jaka jest... Citroen płakał, że dodano do kalendarza 1 rajd i koszty się zwiększą (a sami koniecznie chcieli rajdu w chinach...).

Poza tym było już tak że mieliśmy Citroena i Forda, teraz będzie VW, Hyundai, plus M-Sport (zapewne co najmniej w europejskich rundach).

A w 2017 wraca citroen, ma być toyota - będzie git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś tylko to WRC kiepsko idzie...

Jedną z przyczyn jest to, że nie ma ogólnych relacji tv. Kiedy Euro Sport się wycofał, wszystko zaczęło umierać. 

 

 

could be...

 

tym bardziej powinno wielu osobom zależeć na pozostaniu RK, bo to postać znana i medialna, ale znowu to nie promotor WRC o tym decyduje... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to był niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz. Pewnie na dniach pójdzie oficjalka. Układy, układziki i pieniążki pewnie robią swoje.

Życzę M-Sportowi samych owocnych wyników, tego trzeba im bedzie (duuuużo życzeń), bo z takim składem nie porwą kibiców.

 

A Robert dalej będzie pchał swój wózek  :( . Cholernie szkoda, że kierowca takiego kalibru musi być skazany na takie środki.

Niech Lorenzo mu sprzeda swoją Fiestę po promocji i będzie auto na testy  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica bardzo mi imponuje. Ktoś się dziwi? Niesądzę ;)

 

Nie tylko dlatego, że ma talent, jest pracowity i profesjonalny.

 

Facet powala mnie charakterem. Kiedy wielu rzuciło by zabawki , podejrzewam , że On dopiero się nakręca. Wstaje jak Feniks z popiołów i walczy.

 

PS. Mam nadzieję , że z sobie właściwym uśmiechem napsuje krwi tym wszystkim dupkom z WRC. Czego Jemu , i wszystkim nam życzę :)

 

W Kubicę trzeba zawsze wierzyć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic nie znaczy, dlatego kluczowy moment będzie jaki Robert osiągnie rezultat w RMC, jeżeli będzie pudło, a nawet zwycięstwo (a potencjał jest jeżeli tylko nie będzie awarii), to jestem pewien, że Robertem w dalszej części sezonu na pewno ktoś się zainteresuje. Tylko pytanie czy RK będzie się chciało czekać i nie będzie miał innych planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba wykupić, mi się na telefonie otworzyło. 

Wydźwięk jest taki że Robert skłania się do "powrotu" do WRC, że teraz jest zły moment na odejście.

I że kontynuacja w prywatnym teamie nie jest wykluczona.

 

 

Może tu zadziała:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/121993?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda Kubka. Wkłada dużo serducha w to co robi a nie widać takiej ludzkiej życzliwości po prostu tylko kasa się liczy(m.in Ostberg,Tanak,Bertelli).

 

Jako prywatny zespół będzie mu trudniej. Tylko w jednym przewyższa rywali. Jego team ma najlepszego drivera. Może to nie pozwoli wygrać rajdu ale pozwala wygrywać OS-y co menagiery obserwują z rozdziawionymi pyskami :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...