Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

He he - wiesz, nietrudno jest kozakować zza mailownicy, stąd decyzja o pojawieniu się na etapie Plejad i jej wprowadzenie w życie. Mało tego - zaczepiałem wszystkich przedstawiając się, że to JA jestem TEN Przemeq przez q na końcu, licząc, że ktoś chociaż wyciągnie z bagażnika puszkę pasztetu i mnie nią rzuci, ale wszyscy byli tak zaaferowani ściganiem się, że nie podjęli rękawicy :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować też chciałem całej mojej kochanej ekipie (nie bede wymieniał po kolei, kto był ten wie) oraz większości poznanych członków tego forum, za przekozacką zabawę (i wyrozumiałość). Dziękuję też Dyrekcji i panu Majchrzakowi za miło spędzony czas na pogawędkach podczas części wieczornej. W przyszłym roku stawię się niezawodnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować też chciałem .... Dziękuję też Dyrekcji i panu Majchrzakowi za miło spędzony czas na pogawędkach podczas części wieczornej. W przyszłym roku stawię się niezawodnie :D

 

Dziękuje Bogu że Subaru mi się rozleciało i jechałem super Sejem z rewelacyjnym ( rewelacyjnym to mało powiedziane )kierowcą Chojnym dzięki temu mamy Super wynik i jak się znam na tej pechowej próbie na poligonie pewno bym też źle skończył, a zaraz za mną Lucek który nigdy nie odpuszcza :) I za to go wszyscy kochamy :)

 

P.S. Kto widział Chojnego w akcji rozumie dlaczego w lokalnych imprez nigdy nie wygrywam... póki on jedzie choćby taczką ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprasza się osoby nie będące na plejadach o nie krytykowanie i nie pisanie niestworzonych bredni na temat imprezy na której się nie było.

 

Impreza była super :) Wszytko zorganizowane lepiej niż w zeszyłym roku (żywienie na trasie niestety uboższe, ale wynagrodzone było to wieczorem).

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych na plejadach :)

 

I jeszcze raz przeprosiny dla Qbusia i Depi za pokiereszowanie rejestracji hakiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować też chciałem .... Dziękuję też Dyrekcji i panu Majchrzakowi za miło spędzony czas na pogawędkach podczas części wieczornej. W przyszłym roku stawię się niezawodnie :D

 

Dziękuje Bogu że Subaru mi się rozleciało i jechałem super Sejem z rewelacyjnym ( rewelacyjnym to mało powiedziane )kierowcą Chojnym dzięki temu mamy Super wynik i jak się znam na tej pechowej próbie na poligonie pewno bym też źle skończył, a zaraz za mną Lucek który nigdy nie odpuszcza :) I za to go wszyscy kochamy :)

 

P.S. Kto widział Chojnego w akcji rozumie dlaczego w lokalnych imprez nigdy nie wygrywam... póki on jedzie choćby taczką ....

 

 

Intak, ja Cie prosze..... :oops:

 

 

jestem bardzo zadowolony z wynikow, jechalismy razem pierwszy raz i wspołpraca ukladala sie rewelacyjnie, na OS 3 pojechalem w ciemno tak jak kazałes choc juz mialem sie zatrzymywac i sprawdzac trase. Team to pilot i kierowca, ja bylem tylko fizolem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wczoraj jak wrocilem nie mialem juz sily nawet kompa wlaczac i pisze dopiero teraz.

Impreza poprostu rewelacyjna, mimo ze kiedy dojechalem na miejsce humor mialem z... :/

i mialem nie wystartowac to teraz nie wyobrazam sobie ze mogloby mnie tam nie byc i moglbym odpuscic sobie start. Jedyne czego zaluje to to ze nie bylo mi dane przejechac sie OSem poligon bo przyjechalem na miejsce juz za karetka.

Co do kwestii bezpieczensta to kazdy wysylajac zgloszenie podpisywal papier, kazdy jest pelnoletni i kazdy ma swoj rozum, przypadkowych osob na trasie nie bylo wiec imho nie ma sensu tego komentowac, organizator w kazdym razie trase zabezpieczyl moim zdaniem prawidlowo.

Co do samego startu to teraz juz widze co potrafi moje auto i jak wiele mi brakuje zeby to wykorzystac :mrgreen: , w kazdym razie ogladanie swiata przez boczna szybe przy 130kmh rewelacja 8) na szuterku tylko 100 :wink:

Teraz podziekowania:

- po pierwsze dla Oskara za pilotowanie i dla mamy Oskara za dotrzymywanie nam towarzystwa i spisywanie knajpek, no i ogolnie dla calej rodzinki , rewelacja :D

- dla ekipy mojego domku ze po pierwszej nocy mialem gdzie wracac :mrgreen: dzieki Kajtek i Wojczek z malzonka

- Depi i Kuby za wódke i towarzycho mile :mrgreen:

- dla Gumy & Co (Adam i Pawel) za to samo :mrgreen:

- dla wmorderatora WRCfana , dzieki ze jechales bo inaczej chyba bym do dzisiaj z Plejad wracal :mrgreen:

- i dla calej reszty z ktora mialem okazje chociaz pare zdan zamienic, a bylo ich duzo :)

 

Czy ktos ma moze kartke z wynikami i moglby tutaj wkleic :?:

i jak najszybciej filmy :mrgreen:

 

Pozdrawiam

ciagle zmeczony ale szczesliwy i przedewszystkim TRZEZWY bart1000

bez odbioru :mrgreen:

 

PS

bedzie co wspomiac do nastepnych Plejad tylko czemu to dopiero za rok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc bylem, ale nic nie zrobilem oprucz wycieczki do poznania

ale to juz jest temat na osobny watek

w kazdym razie nie dosc ze startowalem niewystrojonym autem to do tego niesprawnym

ładowalo mi 0,5-0,7 bara wiec mozna sie domyslic jak mi sie jechalo

doladowanie >1 bara poajwialo sie dopiero powyzej jakis 5-6krpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie ludzi skromnych ale to już lekka przesada

 

powiedz lepiej ze specjalnie nie wystartowałeś tapczanem aby dac nam szanse :D

 

chojny, ja też chcę być takim "tylko"...

 

staram sie jak moge, szczerze to na amatorskich jakos sobie radze, na wiekszych KJSach ucze sie od innych... jazdy i pokory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! :mrgreen:

 

 

Było rewelacyjnie, pięknie i max wypas!!!

 

Miejsce było przepiękne a o ekipie w Debrzynie już nie wspomne :mrgreen:

 

Próby były xtra jak zresztą cały rajdzik.

 

Podziękowania dla barta1000 że zaufał mi jako pilotowi, można powiedzieć że był to mój debiut w aucie marzeń wiec moja euforia nie ma końca :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ...

 

Ogromne podziekowania dla Dyrekcji i charliego za zaproszenie i cały pobyt, cała rodzina dziękuje i pozdrawia ogromnie, jesteśmy niezmiernie wdzięczni!!!

 

Z tego co widziałem na liście miejsce 13 na 52 jak na debiutancką załoge rewela tym bardziej że auto nie jechało tak jak miało, ale w żadnym stopniu nie zepsuło zabawy!

Jeśli bart1000 zaufa mi jako pilotowi za rok i autko będzie już zrobione to Alex strzeż sie :P

 

Pozdrowienia dla całej ekipy i wszystkich nowo poznanych i ogromne dzięki dla wszystkich za świetną zabawe! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz lepiej ze specjalnie nie wystartowałeś tapczanem aby dac nam szanse :D

 

Luis (dla niewtajemniczonych: Loucypher :wink: ) nie musial startowac... Luis i bez tego jest master :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie tylko Imprezami jezdzili co niektorzy....

 

a tego goscia to znam, przejazd pierwszej proby - widowiskowosc=10, akcja=10 :twisted:

 

Człowiek jechał bardzo widowiskowo to trzeba przyznać

 

 

bo BaRy ma tak w serii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić, a zarazem zdołować kilku innych. Jeszcze żyję :mrgreen:

Co więcej od niedzieli rano mam seksowną chrypę, prawie jak Louis Armstrong :mrgreen:

 

Trasa szosowa była źle zorganizowana i zaplanowana. Próby czasowe nie były dla amatorów, za to były źle oznakowane, źle zabezpieczone. Na kilku próbach jechało się praktycznie "w ciemno".

 

Opis trasy miał trochę błędów, a jeśli ktoś patrzył na odległości to miał (opis) same błędy. Na 70 kilometrowej dojazdówce odległości były zaniżone o przeszło 4 km ! W zeszłym roku wszystko się zgadzało co do 100m. Wpuszczenie nas w miasto i ruchliwe drogi to też "świetny" pomysł. W zeszłym roku trasy były poste, a tutaj... Trójmiasto i najbliższe okolice...

 

C.D. nastąpi jak wrócę z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wreszcie dotarlem do neta i rzucilem sie na foruma ale wynikow poza zdjeciem nie widze????

Wszystkim obecnym na Plejadach dziekuje za super zabawe.W szczegolnosci ekipie krakowskiej w Debrzynie z ktorymi mialem okazje-nie bede wymienial nickow bo moge kogos pominac...Moze tak dla uscislenia domki 10 i 11 :D:D

Ze strat to tylko chyba po probie z cofaniem dostala za bardzo skrzynia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz kolej na mnie, w tempie "lajcikowym" dojechaliśmy, skrzynia dała rade, glowa tez.

 

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, w szczególności dla:

 

- Ekipy „przelotu warszawskiego”, Az, Luki, Sideways, dkrz, Malutki no i Vercik – dla niego dodatkowo wielkie dzięki za ogarnięcie naszego problemu z noclegami – mam nadzieje, ze nie byliśmy zbyt uciazliwi :wink:

- Innych „Warszawiaków”, „Poznaniaków’ etc. – Śmiechu „kill him” :evil: - Pumex i cała reszta

- Krakusow: Lucek – szkoda, że w sobotę włączyły Ci się moralniaki, bo w piątek byłeś w bardzo bliskim mojemu postrzeganiu świata Matrixie a ja nie miałem już szansy na dobicie do Ciebie w tak krotkim czasie, Alex – jasno określony cel i jak się okazało wykonany w 100%, reszty której wymienianie zajeloby polowe watku.

- Dżanka za „odstawienie” mojego bolidu do Warszawy

- Tych co jeszcze nie wiem czy lubie czy nie – ale jutro tez jest dzien wiec zobaczymy jak będzie.

- Wszystkich kawiorowych i pasztetowych hardcorowcow.

 

Gratulacje:

- dla pilotki Czerwo za wewnętrzny spokój podczas „lotów koszących” i dla samego kierowcy za wole walki a przy okazji wożenie mojego i Dżankowego tyłka – następnym razem do klimatycznej muzy musimy „dorobić otoczenie”.

- Chojny – trochę do dupy wyszło, ale może „zielony stolik” się zreflektuje

- Alex- jw.

 

Zonk:

- opisy dojazdówek

- sprawdzanie umiejętności parkowania prostopadłego tyłem na odcinku

- sedzia na poligonie, który miał ochotę pobawić się w kaskadera, ale szanse przy zetknięciu ze zderzakiem, maską, szybą itp. miał niewielkie.

- zgubiliśmy gdzies prawie całą flaszke

 

do zobaczenia niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o "wyczynach" szosowcow, o problemach juz nawet przy predkosciach 160-180, o sukcesach na lotnisku i takie tam... To sa zarty! To smiech i amatorstwo!!! Trasa turystyczna - tu dopiero wymagany byl profesjonalizm i malo kto sie odwazyl wziac w niej udzial (chyba tylko 1/3 uczestnikow Plejad zaryzykowala). Czy prawidlowe policzenie witrazy w kosciele, albo zelaznych krzyzy na cmentarzu (nie mowiac juz o celnym rzucie swieca do opony z odleglosci 5 m!!!), to - tak bez wczesniejszego przygotowania - latwa sprawa? Czy ktos, majac silnik mniejszy niz 2.5 bylby w stanie wykonac to bezblednie? A wiec - troche pokory, panowie Imprezowicze... Zabraklo odwagi na start w karkolomnej Turystycznej, to teraz sie tak nie chwalic wynikami ... :lol:

Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow (odwzajemniam wdziecznosc za niezwykle mile towarzystwo zalogi JuNo!!! Dzieki!) bardzo sympatycznego, bardzo dobrze (pelen podziw!!!) zorganizowanego zlotu - juz wiem, dlaczego z taka niecierpliwoscia Forumowicze czekaja na kolejne Plejady przez caly rok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonk:

- zgubiliśmy gdzies prawie całą flaszke

hehehe... a dokladniej przed domkiem gdzie zaczeliscie ja rozpijac... :lol:

rano moje zdziwienie nie mialo granic zobaczywszy na stoliku taki dar od niebios :lol:

pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa szosowa była źle zorganizowana i zaplanowana. Próby czasowe nie były dla amatorów, za to były źle oznakowane, źle zabezpieczone. Na kilku próbach jechało się praktycznie "w ciemno".

 

Opis trasy miał trochę błędów, a jeśli ktoś patrzył na odległości to miał (opis) same błędy. Na 70 kilometrowej dojazdówce odległości były zaniżone o przeszło 4 km ! W zeszłym roku wszystko się zgadzało co do 100m. Wpuszczenie nas w miasto i ruchliwe drogi to też "świetny" pomysł. W zeszłym roku trasy były poste, a tutaj... Trójmiasto i najbliższe okolice...

 

... 8)

 

Anflita, jak nie podoba ci się co inni uważają i jakie mają zdanie to nie czytaj, bo uszanować to widze nie potrafisz czyjegoś zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...