Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

owoc666, nie o samą szybkośc chodzi. Próba Nr3 - najszybsza była zupełnie bezpieczna.

 

Azi wiesz dobrze że lubie jeździć, i czasami podejmuje ryzyko. Szybko może również znaczyć bezpiecznie ale są ludzie którzy dopiero co kupili te auta nie znając ich możliwości oraz co gorsza przeceniając własne. Dlatego uważam że było za szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, jechałem to i wiem co mówię. Tam było znacznie bezpieczniej niż na innych próbach, przynajmenij dla auta. Oczywiście zawsze gdy pojawia się znaczna prędkość jest możliwość rolki, ale poza tym nie było tam nic starsznego, czego o innych próbach powiedzieć nie można. Prędkość staje się mordercza gdy pojawiają się twarde przeszkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, jechałem to i wiem co mówię. Tam było znacznie bezpieczniej niż na innych próbach, przynajmenij dla auta. Oczywiście zawsze gdy pojawia się znaczna prędkość jest możliwość rolki, ale poza tym nie było tam nic starsznego, czego o innych próbach powiedzieć nie można. Prędkość staje się mordercza gdy pojawiają się twarde przeszkody.

 

Azi ja równiez mówie o próbach z zakrętami krawężnikami i innymi ustrojstwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, z ciekawostek - na lotnisku na cieciu zakrętu leżała pełna butelka...nie mam zielonego pojecia skąd się tam wzięła, ja wziąłem ją pod auto, mam nadzieję że nie była szklana.

 

I mnie tam nie było, co za pech. Zatrzymałbym się i wypił no oczywiście jak by była bez alkoholowa w innym wypadku dla pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niueniek może i przesadzam ale rozumiem że moje zdanie się dla Ciebie nie liczy ale i ALEX i AZ napisali że było bezpiecznie (zobacz ile przygłupów startuje na 1/4 mili (sam znam jednego)) jazda po prostej nie jest trudna. w zakręt wchodziliśmy po wyhamowaniu prawie do zera.... w sumie nie będe się z Tobą sprzeczał i napiszę IMHO Było Bezpiecznie a Twoje zdanie uszanuje :-)

 

Pozdrawiam

Sowi

 

Edit:

 

Dziwna sprawa z tą butelką ja jechałem z nr.07 i całe lotnisko było czyste może ktoś z pieszych w międzyczasie zgubił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niueniek może i przesadzam ale rozumiem że moje zdanie się dla Ciebie nie liczy

 

Czemu tak mówisz, liczy się i je szanuje. Ty uszanuj moje, ponieważ ja uważam że jakieś wyrwy, bloki itp to przesada. Ja bym takie coś odpuścił ponieważ żal byłoby mi auta nisko posadzonego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowi, powiedzmy że miałęm lepiej przygotowany smaochód do szybkiego pokonywnaia zakrętów ale za to przez całą prostą podróżowąłem z dośc zabawną prędkością ze względu na brak przełożeń ;-)

 

 

Z reszta i tak jakoś tak zrobiłeś że byłeś szybszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze tylko dopisze że płyta lotniska (na prostej a nawet mówiąc precyzyjnie dokładnie na mojej trasie) była bez zastrzeżeń. Oczywiście nie był to gładziutki asfalt ale opony nawet nie stukały przy wjeździe na kolejną płytę. Trochę wertepów było przy tych taśmach na skraju ale tam były o wiele mniejsze prędkości.

 

Pozdrawiam.

 

Edit:

Az na takiej trasie 6 sekund to nie jest duża różnica. Tak mi się przynajmniej wydaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bylem na Plejadach po raz pierwszy i bylo naprawde czadowo, biorac pod uwage caloksztalt imprezy.

Odniose sie do odcinka na poligonie - tak jak mowi Azrael - uwazam, ze ostatnia prosta i zakret w prawo do mety byl niebezpieczny - sam tam wylecialem prosto w las. I chyba cud, ze wszyscy wyszli z tego calo - pilot, ja, samochod, a przede wszystkim sedzia, na ktorego lecialem (co on tam robil i po co tam byl to nie mam pojecia!) - na szczescie Dzanek zabral mi go sprzed maski. Ja dzieki dla Dzanka, ze nie zabilem czlowieka, a on niech Dzankowi dziekuje za uratowane zycie. Reszta tego odcinka - mimo dziur, kraweznikow i plyt uwazam za bezpieczna, to znaczy nie zgraza zdrowiu/zyciu ludzi. Mysle, ze kazdy decydujac sie na trase szosowa zdawal sobie sprawe, ze moze uszkodzic samochod - i luz, bierze za to pelna odpowiedzialnosc. Liczylem sie z tym, ze moge miec straty w samochodzie, ale to juz moj problem. Byloby pewnie bardzo szkoda, ale i tak bym siedzial z usmiechnieta morda i pil piwo w przemilym towarzystwie ;)

Dobrze tez, ze ten odcinek pozniej anulowano - IMO nie powinno go byc, bo jestesmy chyba wszyscy amatorami - a ten dla amatorow nie byl. Reszta odcinkow, a szczegolnie lotnisko uwazam za bardzo bezpieczne. Oznaczenie 3 OS na lotnisku bez rewelacji bo nie bylo pacholka, ktory byl w opisie i latwo sie mozna bylo pomylic - a z tego co wiem wiele zalog, rowniez ja - pojechalo tam zle.

Poza tym (nie wypowiadam sie na temat wynikow bo nic nie wiem oprocz fotki, ktora ktos tu wkleil) impreze uwazam za bardzo udana i naprawde warto bylo tam byc. Kto nie byl, niech zaluje. Nastepne Plejady - na pewno bede ;))

 

pozdrawiam wszystkich poznanych forumowiczow i nie tylko, doborowe towarzystwo i dzieki za mnostwo wspanialej zabawy!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony z udziału w Plejadach :D:D:D .

 

Jechałem trasa turystyczną i miałem niesamowitą frajdę :D oraz zacne towarzystwo (Bazylia z załogą).

Jedynie pogoda nie dopisała w czasie imprezy plenerowej - Ojciec Dyrektor musi się bardziej postarać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam:

- całą ekipę Organizatorów - napracowali się

- wszystkich Uczestników za atmosferę

- i oczywiście wszystkich Forumowiczów (spotkanych i niespotkanych)

 

Ja chcę następne PLEJADY !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dotarlam do domku..ale chyba wystapia dzis problemy z zasnieciem :wink:

sama nie wiem co pisac..bo jesli zaczne rozplywac sie nad tym jak bylo to w dlugosci posta pobije marude WiSa i jeszcze kilku razem wzietych...

 

bylo.....wystarczy ze napisze ze jest mi malo :mrgreen:

 

kilka slow na temat czesci sportowej:

szkoda ze najwiecej na ten temat maja do powiedzenia Ci ktorzy plejady sledzili przy pomocy nowinek technicznych...Moim zdaniem bylo bezpiecznie..a to ze ktos odkrecil auto do 180...nie musial..pytanie czy chcial..nikt nie zmuszal nikogo zeby jechal szybciej niz potrafi.trzeba liczyc sily na zamiary...tak samo nikt nikogo nie zmusza do kupna tych "potworow"!

najwiekszy plus-proba na poligonie..re we lka..to jest to co Monio lubi..

minus.."oszczednosc" pacholkow i tasm na probach 1-3

 

zas co sie tyczy czesci rozrywkowo-integracyjno- .... (wstaw wlasciwe) to...

to jak tylko skoncze tego posta zaczne pisac petycje do Padre by zlot trwal tydzien..dwa albo i osiem :wink:

milo bylo zobaczyc dawno niewidziane pysie..jak i te calkiem nowe ..jak rowniez niecodzienne wcielenia czesci forumowiczow..moj typ to "Lord Viader Szuwar" :lol:

 

Pozdrowienia..odpuszcze..kogos bym pominela..ale kilka podziekowan musi byc (kolejnosc przypadkowa)

Honej z polowica..za caloksztal..team Pumex-Krebelka oraz reszta Pyrlandii...podziekowania dla warszawiakow co daja sie lubiec-Vert,Zofija,"Okraglinek" Emilio (wymien katane na mniejsza :mrgreen: )..Smiecha..Bartka z Panem Tata..,SIPanego SQUADU,Baski i Kuby i raszty Krakusow..i dla Dzanka ktorego jeszcze bardziej polubilam :wink: i dla....najlepiej jak sami sie dopiszecie....

na chcwile obecna to tyle bo mam ograniczona percepcje i mysli "nieco" rozbiegane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrócilem szczęśliwie na forum :wink:

Dla mnie cały zlot poprostu REWELACJA :!:

-Oraganizacja SIP- bez zastrzeżeń.

-Baza noclegowa na 5+.

-KJSy super (no moze poza 3cią próbą na lotnisku), mam 34 miejsce a biorąc pod uwage fakt, że dopiero drugi raz w życiu upalałem samochód nie jest to tragiczny wynik :roll:

-Imprezka OK

Żałujcie wszyscy, którym nie było dane tam być!!

Albo ci, którzy byli, a nie zawitali do nas do Debrzyna na imprę nad jezioro :wink:

Dzieki wszystkim za towarzystwo :!:

Alex, gratulejszyn wygranej!

Bart1000, niech moc bedzie z Tobą :wink:

Qbuś, depi, dzieki za wszystko,

Śmiechu, wódkę z gwinta pije się dopiero pod koniec imprezy, a nie od początku :wink:

moniqa, dziękoowa za ładne pilotowanie Adasia.

wojczek i łajf, milo było poznać i dzieki za towarzystwo :!:

CracowDragon, mam nadzieje, że wybaczysz mi te zdjęcia :?: :mrgreen:

Oskar, grtuluję kondycji w % i do zobaczyska w Kraku!

Dzieki wszystkim, którzy z nami imprezowali :!:

 

aha, Alex od tej pory masz drugą ksywę na forum :arrow: wodnik szuwarek

 

wasz fotograff TVN :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy jeszcze chcecie??? :evil:

 

Chyba tylko tego, żeby ludziom nie odbijało na punkcie rywalizacji na Plejadach.

A odbija.

 

[EDIT]

Popatrz na posty kolegi chojny - wzór!

Ale nie standard, niestety.

 

Bardzo mi milo, ale niestety nie jest tak różowo. Po ogłoszeniu wyników odwiedziłem biuro zlotu i z tego co pamiętam to cos nie do końca byłem miły dla jednej z Pań ale to pewnie z emocji i dużej ilości Finlandii.

 

Panią z obsługi przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że emocje sięgały na Plejadach zenitu :twisted:.

 

Lucek - to ja specjalnie jadę na jeden z etapów Plejad, żeby dac Ci szansę zrobienia mi wycisku, a tu się dowiaduję, że padłeś po imprezie i w ogóle nie ruszyłeś w trasę? Jeśli masz tak mocną głowę, jak i pięści, to jestem spokojny o wynik tego pojedynku... Co z Ciebie za pasztet? Zawiodłem się... :roll:

 

( :wink: :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tez, ze ten odcinek pozniej anulowano

 

Anulowano? To są potwierdzone informacje?

Może jeszcze anulować odcinek nr 5, na którym wywaliłem istraciłem dobre 20 sekund :oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

hmmm, tego nie wiem czy potwierdzone, na pewno to info nieoficjalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesledzilem tabele POLIGONU no i koledzy powiem ze

razem z Moni mamy PIERWSZY czas tak wiec koledzy pasztetowcy mozecie isc sie napic za moje zdrowie.

 

a wszysto to dzieki duzym ilosciom kawioru :mrgreen:

 

ALEX ja kawiorowiec wyjechalem o 18,30 w sobote do warszawy(w niedziele rano mialem spotkanie z klientem.wiec przepraszam ze sie nie pojawilem co by ci grabe uscisnac) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...