Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

180! skoro uważasz że to jest wolno i masz jeszcze trawnik to życze ci abyś nigdy nie poleciał na tą trawę a tym bardziej abyś nie leciał po niej bokiem Exclamation

 

To nie jest wolno ale na pewno zdajesz sobie sparwę jak szerokie jest lotnisko. a pachołek w połowie długości i w połowie szerokości jest wyraźnym znakiem. BYŁO BEZPIECZNIE na tyle na ile jest to możliwe przy takiej prędkości. Lotnisko suche dobra widoczność. Domyślam się co grozi w sytuacji o której mówisz i nikomu tego nie życzę ale zobacz że wszyscy to przejechali i nikt nie powiedzia złego słowa o tym odcinku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

180! skoro uważasz że to jest wolno i masz jeszcze trawnik to życze ci abyś nigdy nie poleciał na tą trawę a tym bardziej abyś nie leciał po niej bokiem Exclamation

 

To nie jest wolno ale na pewno zdajesz sobie sparwę jak szerokie jest lotnisko. a pachołek w połowie długości i w połowie szerokości jest wyraźnym znakiem. BYŁO BEZPIECZNIE na tyle na ile jest to możliwe przy takiej prędkości. Lotnisko suche dobra widoczność. Domyślam się co grozi w sytuacji o której mówisz i nikomu tego nie życzę ale zobacz że wszyscy to przejechali i nikt nie powiedzia złego słowa o tym odcinku.

Pozdrawiam

Myślę, że problem polega na tym, że nie widzieliście tej próby. Tam naprawdę było tyle prostej, że nawet awaria hamulców nie naraziłaby załogi na dachowanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zastrzeżenia są jak najbardziej z zewnątrz.

Szkoda, że te osoby nie bywają na forum ....

Oczywiście, że bywają. Chcesz nicków? Nie dostaniesz.

Kto chce - ten wie co o tym sądzę.

Czekam, kiedy publicznie sami powiedzą co im przeszkadzało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeżeli bronimy poszkodowanych mówiąc że można było przegapić skręt to jednak przejeżdzając obok niego MUSIELI go widzieć !!!! a to powinno zaskutkować nogą na hamulcu.

 

Pomyśl że ktoś mógł jechac pierwszy raz sportowo autem na Plejadach....

 

 

jestem pewien że wspominał o dziurze przy wjeździe z szutru na asfalt.

 

Wspominał, no i co? Jak mozna dać na zlocie SUbaru gdzie ludzie mają nowe auta za setki tysięcy i nie są to auta do sportu próbę na której po prostu jadąc szybko można coś urwać, przebić itp? Na tej próbie pogielismy trochę płytę pod silnikiem jadąc czysto... a teraz nie daj boże miałby ktoś trochę obiniżoną Subarkę bez płyty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie rozumiem sporu, który tu zaistniał...

 

Sam się w pierwszej chwili zdziwiłem, czytając o dachach i protestach - ale przecież jak ktoś lubi, a jest pełnoletni i dachuje oraz protestuje za swoje zarobione i opodatkowane pieniądze... to co mi do tego?

Jeśli na adrenalinie i zbrojnej rywalizacji nie cierpi atmosfera (nie mam powodów, by nie wierzyć w tym względzie Alexowi) - to OK.

 

Ja tam się nie wybrałem, bo jak będę chciał KJS-a, to mam go pod nosem, w Kielcach. Jak natomiast będę chciał okazji rodzinno-towarzyskiej, to też se zorganizuję. Ale jak ktoś lubi łosz and goł, to czemu nie? Niech ma Plejady.

 

Może i niektórzy pojechali po co innego, niż dostali... ale jeśli tak, to uważam za niepoważne wypłakiwanie się na priv do Gal-a. Myślę, że Padre chętnie przeczytałby krytykę tutaj, publicznie, żeby lepiej zadowolić klientów w roku przyszłym... :roll: :wink:

 

Jedyne ryzyko, że SIP przestraszy się wizji krwawych strat - i odpuści sobie w ogóle... ale jakoś w to wątpię :wink: Raczej obstawiam, że wreszcie się weźmie i wyeliminuje niedostatki, o których tu słychać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl że ktoś mógł jechac pierwszy raz sportowo autem na Plejadach....

Wydaje mi się, że traktujecie tych ludzi jak małe dzieci, które dopiero uczą się życia.

To były próby o charakterze sportowym i każdy decydując się na nie musiał liczyć się z ewentualnym uszkodzeniem auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, niektórzy nie wiedzą czego się spodziewać. Ja juz jechałem w życiu normalny odcinek specjalny na zamkniętej drodze, a jednak się zdziwiłem jak zobacyzłem co oni puścili, jakbym pojechał bez obejrzenia próby nna piechote to mogłobybyc też bardzo niebezpiecnzie, ale może ja jestem wiotki i strachliwy i nie umiem. Nie wiem - byc może tak jest, nic tego nie wyklucza.

 

 

Żeby nie było mnie się podobało!

 

-Próba Poligon bardzo fajna - (ale tylko dlatego że jechałem rajdówką, cywilem bym tam musiał stanąć, no i bardzo niebezpieczna)

-Próba 3 na lotnisku fajna, tylko kompletnie niewidoczny ten skręt między trawy, oczywiście słabsze auta tam były bez szans ale w STI musiay być fajne wrażenia :-)

-To cos na torze kartingowym bardzo krótkie ale fajne.

-Ta jazda "po kwadracie" znacznie fajniejsza niż się spodziewałem, zmienna nawierzchnia, bardzo bogato auto jechało samo z siebie, można było na pewno zobacyzć co to jest czterołap jak ktoś nie wiedział

-Karty na końcu też super (czy dobrze widzę że miałem drugi czas? z moimi 90kg to nieźle...)

-próby 1 i 2 tojakaś porażka (nie dlatego że ja się zapznawałem dopiero z autem) - tyle miejsca na lotnisku i takie bzdury wytyczyli, szczególnie dla czteronapędu mordercze takie miliony nawrotów. Na OS2 było chyba ze 20 nawrotów wokół słupka obok siebie, po co? Beczki wokół słupka seryjną Imprezą? hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Padre chętnie przeczytałby krytykę tutaj, publiczie, żeby lepiej zadowolić klientów w roku przyszłym

Jak wysłucha tą krytykę od osób, które nie były na Plejadach i nie daj Boże weźmie ją pod uwagę, to oświadczam, że na Plejady 2007 nie jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziura był widoczna przynajmniej na kilka metrów przed !!! przynam Ci rację że raczej jej tam być nie powinno. Outbackiem jej nawet nie poczułem ale faktycznie imprezy mogły mieć problem zwłaszcza przy złym jej pokonaniu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz nie daj boże miałby ktoś trochę obiniżoną Subarkę bez płyty....

 

mialem problem z wjazdem na mete, przeszuralem bebechami o kraweznik, na poligonie zwolnilem i to znacznie, nie mialem pojecia czy bede wisial czy tez nie, Twoj komentarz po skonczonym przejezdzie mowil wszystko o tym odcinku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przecież, ale tylko na etapie sopockim .

 

no fakt, widzialem puste puszki po kawiorze :D

 

 

Co ja wtedy powiedziałem bo mnie ludzie pytają? Może być na PW.

 

nic zlego, poslzo na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przecież, ale tylko na etapie sopockim

Nawet sam zrobiłeś niezłe zdjęcie :wink:

 

Zdjęcie takie sobie (aparat fotograficzny datowany na wczesne lata '90, wartość zerowa - idealny na weekendowe wypady, podczas których różne rzeczy mogą się zdarzyć :) ), ale obiekt na tym zdjęciu - to dopiero REWELACJA! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...