Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chojny, nie widziałem jak jechaliście ale z tego co słyszałem pełna rewelacja. Strasznie mi głupio z powodu tej sytuacji z wynikami i nie wiem co powiedzieć. Mogępogratulowac super jazdy i super przygotwanego autka? Chłopaki którzy przwieźli moje mówią że Twoje to jakiś kosmos :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłki w wynikach dotknęły nas boleśnie. Walczyliśmy ostro, mieliśmy dobre czasy… ale wyszło jak wyszło. Zgłosiliśmy zaistniała sytuacje i czekamy na to co przyniesie czas.

Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni, bo zasłużyłeś na wielką nagrodę!!!Brawo

P.S.Jesli ktoś chce zapoznac się z wynikami, to podaje link do fotki, która zrobiłem rano w Gołuniu. Jakość marna

http://www.megaupload.com/?d=O55IPFI9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno Subaru, a szczególnie Impreza nie jest zwykłym samochodem. Popularność tego modelu wzięła się tyko i wyłącznie z rajdów.

Kupując go, większość z nas kupuje też tradycje rajdową i osiągi prawie rajdowe i czuje pełnie szczęścia jak SIP zorganizuje imprezę integracyjną z elementami rywalizacji. Mając auto prawie rajdowe fajnie jest czasami skonrontować swoje umiejętności na tle porównywalnych tej samej marki.

Ale Ty pewnie myślisz inaczej. Masz do tego prawo, ale jestem pewien że jesteś w mniejszości :wink:

 

W jakiej mniejszości, Adi? Forumowej..?

Ile osób pisuje na tym Forum aktywnie - 50?

Ile osób kupiło Subaru w zeszłym roku od SIP - 1000?

Ile osób kupiło Subaru w zeszłym roku w Polsce - 3000?

Ile wśród nich było Imprez - 300?

 

Po co SIP organizuje Plejady?

 

Kupowane modele Subaru to Forester i Legacy - nie Impreza. Czy rajdowy image Imprezy ma wpływ na sprzedaż Foresterów i Legacy? Jasne, że ma, ale nie jest to główny powód wyboru tych samochodów przez ich nabywców. Ważniejsze jest (przy porównywalnych do innych marek osiągach/wyposażeniu), w zależności od indywidualnych preferencji nabywcy:

- opinia o niskiej awaryjności

- "wyjątkowość" (rzadkość) marki

- opinia (lub wrażenia osobiste) jak te samochody się prowadzą

 

Czy Ty naprawdę myślisz, że dla nabywcy Forestera ma znaczenie to, że kiedyś Subaru było mistrzem świata w rajdach?! :shock:

Xsara Picasso też się pewnie sprzedaje dlatego, że każdy nabywca czuje się Loeblem..?

 

Następcy (w wyobraźni) Solberga są marginesem nabywców Subaru. Mam nadzieję, że jak najmniejszym i jak najdłużej w Polsce. Ich nadreprezentacja na tym Forum nie powinna SIPowi zamydlać oczu.

 

A wracając do wątku głównego:

Plejady są typową imprezą integracyjno-lojalnościową organizowaną przez przedstawiciela danej marki na danym rynku. Celem takiej imprezy jest promowanie marki i zainteresowanie uczestnictwem w niej jak najszerszego grona użytkowników/fanów.

 

Nie sądzę, by styl imprezy dążący do klatek i protestów wypełniał te cele.

 

Pzdr.

Gal

 

 

 

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem czy w takim razie moje pierwsze miejsce mi się należy czy nie ale nagrodą jest komplet felg. Nie wiem jakiej firmy ponieważ na rozdaniu nagród byłem już wykończony i wcześniej wróciłem do Debrzna. Moja sprawna załoga w postaci rodziców odbierała nagrodę.

 

Pozdrawiam

Sowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem czy w takim razie moje pierwsze miejsce mi się należy czy nie ale nagrodą jest komplet felg. Nie wiem jakiej firmy ponieważ na rozdaniu nagród byłem już wykończony i wcześniej wróciłem do Debrzna. Moja sprawna załoga w postaci rodziców odbierała nagrodę.

 

Pozdrawiam

Sowi

 

no to sa ATSy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, nie widziałem jak jechaliście ale z tego co słyszałem pełna rewelacja. Strasznie mi głupio z powodu tej sytuacji z wynikami i nie wiem co powiedzieć. Mogępogratulowac super jazdy i super przygotwanego autka? Chłopaki którzy przwieźli moje mówią że Twoje to jakiś kosmos

 

wielkie dzieki, tak jak wam mowilismy walczylismy do upadlego (a raczej lekko upadlej skrzyni :( ) , sytuacja, ktora wyniknela to najnormalniejsza w swiecie pomylka, tak jak juz ktos pisal bylo nas 400 maniakow, a organizatorzy dawali z siebie wszystko. pomylki sie zdarzaja

 

 

a sejek…. no cóż starałem się aby był szybki, do czasu WRXa musi wystarczyć

 

Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni, bo zasłużyłeś na wielką nagrodę!!!Brawo

 

wielkie dzieki, mam nadzieje ze juz za rok odpowiednim sprzetem nawiąże wyrównaną walkę :twisted: , ale zanim to nastapi to jeszcze musze sporo pocwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowi. Może jeszcze pamiętasz swoje wyniki z prób. Porównaj sobie je z tymi ze zdjęcia i będziesz miał "czyste sumienie". Szczerze mówiąc, nie wiem, na czym polegać "protesty" Czego dotyczyły?Zna ktoś jakieś szczegóły?

P.S.Gal, Arno masz rację, że jest celem takiej imprezy jest integrowanie użytkowników i fanów. W moim mniemaniu Plejady spełniaja tę rolę w 100%. Dla osób, które inaczej nie widzą się w sportowej rywalizacji SIP wyszedł w ubiegłym roku z trasą turystyczną. Niestety mimo tego niektórym ciągle mało. jest wiele osób, które lubią sportową rywalizację. Wiem to, bo w przeciwieństwie do Was rozmawiałem z wieloma uczestnikami. Nie bawi Was taka zabawa, to proszę....nie psujcie innym frajdy.

Czego Wy jeszcze chcecie??? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, no to jest Was dwóch w Swojej większości :)

Pisząc o rajdowej tradycji mam na myśli Impreze. Dla pozostałych modeli SIP wytyczył trasy turystyczne i terenowe. Co oczywiście ich (tych modeli) nie dyskryminuje do ścigania się na szosowej.

Przestańcie narzekać na impreze, na której nie byliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy jeszcze chcecie??? :evil:

 

Chyba tylko tego, żeby ludziom nie odbijało na punkcie rywalizacji na Plejadach.

A odbija.

Co w tym złego?Ważne jest, że po takiej rywalizacji siedliśmy razem i śmiejąc się popijaliśmy piwo...Inni w ramach integracji np. nawet nie zaszczycili nas swoją obecnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domku! Wykąpany, odświeżony i z drugim drinkiem na biurku.

Impreza bardzo fajna. Miejsce super. Ludzie i atmosfera jeszcze superniejsza. Dobrze jest oderwać się na te trzy dni od "szaleństwa dnia codziennego". Wspaniała okazja do zintegrowania się. W moim przypadku również zintegrowania rodzinnego - myślę, że Junior jest zadowolony z tego wypadu poza dom.

 

Słuchajcie!

Przeczytałem właśnie niektóre komentarze..... i opinie tych, którzy nie byli. Jak na każdej tego typu imprezie są niedociągnięcia - najważniejsze, żeby te niedociągnięcia eliminować przy następnych okazjach.

 

Jesli chodzi o wyniki:

Sprawa jest naprawdę prosta i nie wiem dlaczego organizator tego nie stosuje - nieoficjane ogłoszenie wyników . Pół godziny na zgłoszenie ewentualnych protestów i wyniki oficjane. Koniec, kropka - kto nie dopilnował i nie sprawdził to jego sprawa. Niestety nie dostaliśmy tej możliwości.

 

Jeśli chodzi o uszkodzenia/straty/odpowiedzialność:

Mieliśmy do wyboru (świadomego wyboru!!) trzy trasy. Wybierając "szosową" i podpisując zgłoszenie liczyłem się z ewentualnymi tego konsekwencjami. W przeszłości zdarzało mi się uszkadzać auto na tego typu imprezach - felgi, wachacze, zderzaki, błotniki, raz leżałem na dachu - ot, normalna sprawa. Naprawdę normalna, bo to trochę inna specyfika niż szachy czy gra w karty - o tym musimy pamiętać - zawsze. Tym bardziej, że bierzemy odpowiedzialność również za innych.

 

Dla tych, którzy nie chcieli nadwerężać sprzętu albo po prostu nie rajcują ich takie rzeczy wybierali trasę turystyczną i też wspaniale się bawili. Całymi rodzinami. Naprawdę, na Zlocie każdy znajdzie coś dla siebie/rodziny. Ja osobiście to zawsze zazdroszczę "terenowcom", bo oni mają dużo ciekawsze "konkurencje". No ale przecież nikt mnie nie zmusza, żebym wybierał tylko i wyłącznie, np. szosową.

 

Podsumowując, było naprawdę super. Nawet jeżeli wyniki na następnych Plejadach będą też pochrzanione (czyt. organizator nie wyciągnie wniosków), to i tak już się zaczynam pakować :wink:. Dla samej części wieczornej :D:D:D:D:D

 

pzdr

PS. W tzw. międzyczasie spożyłem trzeciego drinia :)

 

PS2: Po wciśnięciu "podglądu" stwierdzam, że chyba jeszcze nigdy nie napisałem tak długiego posta. To dlatego, że na Zlocie uścisnąłem dłoń Marudy :wink: :wink: :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie narzekać na impreze, na której nie byliście.

Nie narzekałem ani razu na imprezę - narzekałem na podejście do niej.

Ale, niniejszym - przestaję narzekać.

 

Pzdr.

Gal

PS. Niefajnie jest czytać Forum i czytać priv i odbierać telefony. Różne światy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo tego niektórym ciągle mało. jest wiele osób, które lubią sportową rywalizację. Wiem to, bo w przeciwieństwie do Was rozmawiałem z wieloma uczestnikami. Nie bawi Was taka zabawa, to proszę....nie psujcie innym frajdy.

Czego Wy jeszcze chcecie???

 

i to jest sedno sprawy, Ci ktorzy sie czuja na silach stana do walki, inni pojada dla przyjemnosci trase turystyczna.

 

udzial w trasie szosowej jest dobrowolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...