Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A no tak zauważyłem podpis :lol:

 

Skiba STI pewnie mnie podejrzewałeś, co ? :|

 

:mrgreen: nie

Myślę, że nie ma co tu debatować nad takimi drobiazgami jak ta aferka - takie tam drobne pogaduszki. Nic się nie dzieje.

Szkoda psuć ludziom wątek.

 

Wracajmy do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak zauważyłem podpis :lol:

 

Skiba STI pewnie mnie podejrzewałeś, co ? :|

 

:mrgreen: nie

Myślę, że nie ma co tu debatować nad takimi drobiazgami jak ta aferka - takie tam drobne pogaduszki. Nic się nie dzieje.

Szkoda psuć ludziom wątek.

 

Wracajmy do tematu

 

Spox,

to był ostatni post z serii :wink:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajmy do tematu

 

+1

 

A ja dzisiaj skillowałem się sam. Noga mi się ześlizgnęła :wink: ze sprzęgła u kolegi pod domem (szuterek :twisted: ). Taki fajny czterokołowy wystrzał do przodu był... no i będę chyba musiał teściowi kolegi samochód teraz umyć :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jachu93, to sie nazywa s....stwo i takich oszołomów sie tępi. mi mojego sztrucla nie szkoda i ostatnio taki jeden "pchacz" uciekał na chodnik żaby jednak mnie nie przytrzeć. Chamstwo i cwaniactwo póki taki jeden z drugim nie trafią na kogos kto sie nie przestraszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialna riposta tego w terenówce bo ewidentnie widać ze miał pierwszeństwo przed tym sedanem :twisted:

 

a kiedyś ja sam se tak zrobiłem, że wjechałem w kałuże przy otwartym oknie i mnie zalało hyhyhy

 

 

jeszcze 5 razy obejrzałem i chyba jednak się myliłem :mrgreen: jednak sedan jechał prawidłowo i za to został skopany.

zatem wniosek jest taki że trzeba być burakiem i chamem na drodze to wtedy nikt nas nie skopie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wyspowiadam.

 

Imprezke posiadam 2 tygodnie a już udało mi się zarobić parę punktów :( na całe szczęście nie na moje konto :P

 

W każdym razie sytuacja wyglądała tak:

Godzina pierwsza w nocy- wracam zrąbany z pracy (przez problemy prod w robocie od 8 rano do 1 w nocy), jadę sobie spokojnie Bielanami wsłuchując się w silniczek, zatrzymuję się na światłach na lewym pasie i wtedy podjeżdża od prawej strony czarny potwór w postaci audi (a6? w każdym bądź razie jakaś nówka) i wyje w moją stronę. Niestety nie udało mi się zlekceważyć tej prowokacji (przez chwilę walczyłem) i po zmianie świateł jakoś tak poszło 1.2.3.4 w stronę miasta. Audi zniknęło we wstecznym więc sobie odpuściłem i przed zjazdem tam gdzie ważenie pojazdów zwolniłem do 80. Niestety Pan z audi nie ustąpił i udało mu się mnie wyprzedzić, na jego nieszczęście na skrzyżowaniu karkonoskiej ze zwycięską stali policjanci z suszarką, gość jechał jakieś 120 przy ograniczeniu do 70 :S

 

Znacznie lepiej mi się zasypiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kopanie statyczne tez sie liczy?

 

Dostalem zaproszenie na jakis jubileusz w salonie Mini.

Mialy byc losowane iPady, mam podrodze... wstapilem.

 

Pytam sie sprzedawcy czy maja wersje z napedem na cztery kola. - maja.

Pytam sie jaki system... nie wiedzial, ale odrazu wystrzelil...

uwaga..

 

- naped na cztery wlacza sie tylko jak jest potrzeba (zapodal mili sekundy), nie pali benzyny caly czas tak jak w Subaru.

Az pokrasnial z radosci.

Popatrzylem na niego z podniesionymi brwiami.

Pokazalem pytajaco informacje o spalaniu Mini (papier za szyba) i sie zapytalem czy chce sobie przeczytac wskazanie komputera w moim Outbacku.

 

W domu, opowiedzialem zonie... zapytala tylko, czy juz wiem dlaczego nie wylosowalem iPada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pali benzyny caly czas tak jak w Subaru.

MINI nastepca V1shock-generatoreMeme-pa007world.jpg

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Silnik_pulsacyjny

 

-- Pn sie 20, 2012 2:24 pm --

 

Mormegil, a teraz na 1 strone i przeczytac watek ze zrozumieniem... :mrgreen:

 

-- Pn sie 20, 2012 2:25 pm --

 

a tak przy okazji...

 

rodzine rowerzystow skilowalem dzisiaj... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...