Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Zento, a zauważyłeś, że mamy taką samą ilość postów w tym samym momencie w tym samym wątku...?? :mrgreen: Spoko, nie bój nic, zrobiłem screena ;)

 

-- Pn wrz 17, 2012 12:50 pm --

 

 

Ha, przyznaj, wyczuliśmy Cie, co?? :mrgreen: Ale że już zardzewiałe Tico Cie wyprzedza z prawej to już zupełnie nieśmieszne jest.... :( :? Nawet post w innym wątku Cie nie ratuje, MY WIEMY WSZYSTKO!! :twisted: Możesz mi sprzedać swoją Imprezę za, powiedzmy, symboliczną złotówkę. Ja tam wsadzę silnik z Tico i w końcu zacznie to auto hulać :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że już zardzewiałe Tico Cie wyprzedza z prawej to już zupełnie nieśmieszne jest.... :( :?

 

:mrgreen:

 

Ja widzę drugi plan na tamtym zdjęciu, dziwię się, że Ty nie :roll: :mrgreen::P

 

W sensie że to jakaś tajska propozycja z Twojej strony jest...?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zento, a zauważyłeś, że mamy taką samą ilość postów w tym samym momencie w tym samym wątku...?? :mrgreen:

 

Ja się rejestrowałem w grudniu 2010 a Ty w październiku 2010 więc wygrałem . Może to podchodzi pod skopanie? :mrgreen:

 

No, przyznaję, że skopałem Cie pierwszy bo się wcześniej zarejestrowałem :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie że to jakaś tajska propozycja z Twojej strony jest...?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

jesteś Afroamerykaninem

 

 

Komplement to był...?? :wink: :lol: Całkiem udany :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe tam :mrgreen:

ganiali się od świateł do świateł jakieś volvo i jakiś seta tsi. Na następnych światłach skopałem ich klasycznie czyli dałem im nico odjechać i ogień :twisted: przy okazji zdążyłem na następnym zielonym bo tak są durno ustawione niektóre światła, ale potem volvo pojechało na mocnym czerwonym więc stwierdziłem że wariat i nie sensu kogoś narażać. Niech uważa, że jest mistrz byle nie latał na czerwonym :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już 3 lata jeżdze tico i jestem bardzo zadowolony

kopiesz nim subaru?? 8) :mrgreen::mrgreen:

 

-- 17 wrz 2012, o 17:01 --

 

Przyznam sie ze skopalem wczoraj minibusa jakiegos damskiego zepolu tanecznego.

Wiam, wiam, wiam nie powinienem kopac :oops: co za marnotrawstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplement to był...?? :wink: :lol: Całkiem udany :wink: :mrgreen:

Ależ proszę :mrgreen:

 

piszesz raczej o trzecim planie z odbicia w szybie gdzie widac kak Kubeusz cisnie ile wlezie :mrgreen:

 

Zawiesiłam się na masażu :roll: :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demonstracyjne Volvo V40 (to nowe) D3, sądząc po braku szarpania, w automacie.

Na mokrym bardzo chciał dynamicznie ruszyć spod świateł. Na trzecich zrezygnował i karnie jechał za moja dziką świnią.

W sumie niby nic a cieszy.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Łodzi taki jeden taksiarz, który jeździ bodajże blobem WRX, oczywiście zagaziany i cały w reklamach. za każdym razem jak go widzę, kopie się chłopaczyna sam ze sobą, tzn z pasa na pas, bez kierunków, w każdą lukę chce się wpasować a suma sumarum i tak wychodzi na tym najgorzej - jego oryginalny pas ruchu i tak się przemieszcza szybciej niż on

buhaha, jaką polewę mają wszyscy widząc takie "dziwne zachowanie". Szkoda tylko, że te fiki miki robi w aucie jedynej słusznej marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jaka jest granica kopania leżącego - jak mamy powyżej 2 sek przewagi do 100 ? :D

 

Oprócz skopania dzisiaj jurnego kierownika Kia Sportage, zaliczyłem na obwodnicy skopanie Mietka 320 CLK :twisted: ale się chłopaki spinały a miny na stacji benzynowej bezcenne - specjalnie zjechali żeby oblookać jaki to ten Forek ich objechał.

 

Generalnie takie aż wolne to 2.5xt nie jest, chociaż model wcześniej lepiej ogarniał temat. Fajnie jeździć autem, które większość kierowców zna tylko z artykułów o psującym się silniku diesla z psującym się sprzęgłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...