Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem być skopany, ale pani w pięknym Legacu z dwoma ruramy, nie dała się podpuścić. Gapiłem się to na nią, to na jej auto... na zielone ruszyłem z kopyta, a ona nic :( A szkoda, bo chciałem posłuchać boxerka...

 

No i pozdrawiam panią, kierownik oświniaczonego Seja! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję panewkom

urban legends :mrgreen: jeżdżę spokojniutko już 140kkm i mają się świetnie :mrgreen: no ale ja jeżdżę na 5w30 od początku więc u mnie "grube" oleje nie spowodowały takiego zużycia panewek, że muszę teraz lać "gruby" olej :mrgreen: pełne ciśnie nam przy przy 1500 rpm i to na 0w30 8) to jako raz, dwa diesel ma pełny moment przed 2krpm więc co? Panewki powinny zrobić papa? oba silniki dobrym olejem mają się świetnie 8) Chyba Cię oszukali z tymi panewkami :lol: Bardziej powinienem się martwić o łożyska w skrzyni :lol: ale jak na razie wszystko jest ok a w razie czego taniej wychodzi

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się skopałem na autostradzie. Chciałem przegonić forka żeby trochę nagaru z cylindrów zeszło :wink:. Przy dużej prędkości musiałem zdjąć na chwilkę nogę z gazu bo lewy zajęty i zaraz dałem pełen but. W efekcie objawił mi się na desce rozdzielczej CEL :evil:

Przypuszczam, że trochę mi instalacja gazowa nie wyrobiła (zapomniałem przełączyć się na benzynę). Mój forek sam się leczy bo po spokojnym powrocie do domu i trzecim uruchomieniu silnika CEL zgasł. Taki to dobry wóz.

 

Po zapaleniu CEL musiałem skryć się za przyciemnianymi okularami bo najpierw szedłem pełną dzidą, a później i tak wszyscy mnie wyprzedzili :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niemożliwe, zdjęcie fejk, Tico jest szybsze.... :roll: Z resztą czytałem na Forum Tico :lol: jak się gość wypowiadał, że dał się wyprzedzić napalonemu kierowcy Subaru bo na 4 biegu to on już miał 45 km/h i nie chciał sobie psuć eko-driving'u :roll: Więc Kubeusz, sorry, ale masz bana(na ;) ) na Konfesjonał :twisted:

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...