Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, kiedyś jadąc na wakacje z kumplem (ja e91, on e61) i stojąc na granicy poszliśmy na stację i zony usłyszały, jak kolesie koło których przeszliśmy, stwierdzili:

- ku... warszawioki... beemkami... mafia jakaś.

 

:) także to mniej wiecej takie samo podejście. A ja dopiero zastrzelilem cztery osoby i ledwo dwa napady na bank na koncie, także mafia ze mnie taka, jak z Legacy X6-stka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także to mniej wiecej takie samo podejście.

czy ja wiem? nie sadze.. ale ja tam sie nie znam.. jezdze starym subaru :twisted:

 

A ja dopiero zastrzelilem cztery osoby

ja wole przywiazywac do auta :mrgreen:

 

Ja jestem bardziej subtelny, prowadzę do tyłu auta i stawiam blisko rury wydechowej. Jak sam pierwszy raz stanąłem do tej pory mam włosy na łydce wysuszone :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na trasie Malbork->Nw.Dwór Gdański skopałem sromotnie jakieś małe auto, które jechało zbyt wolno na wylocie ze wsi.

20 metrów później zostałem skopany przez Straż Gminną soczystym czerwonym błyskiem z przydrożnego śmietnika... :| Ale kierownik wyprzedzanego auta musiał mieć radochę. :P:oops:

 

Proszę o rozgrzeszenie.

Za pokutę będzie 10pkt i 500PLN niestety. :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd do skrzyżowania - na lewym 3 auta, prawy wolny więc stanąłem grzecznie na prawym.

Na lewym gość w fokusie z TDDI (pewnie 2 litry) - zielone i lekki gaz. Patrzę, że foka się spina, bo tuman dymu za nim straszny. Więc, aby nie wąchać tego rakotwórczego syfu lekki ogień i foka z tyłu. Zmieniłem pas na lewy, bo się zrobił już wolny, a na prawym straszne dziury i spokojnie jadę. W lusterku widzę, że kierownik foki nie odpuszcza, zjeżdża na prawy i próbuje udowadniać jaki jego samochód jest szybki - nie dałem mu tej radości :) Później było zwężenie i już do końca grzecznie za mną jechał. Przynajmniej mógł przeczytać co to za auto , bo u mnie na wiosce legacy to rzadkość... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też chcę wyspowiadać.

 

W zeszłą sobotę "zjadłem" kierownika Skody Felicii :D

 

Spokojnie ruszyłem spod świateł, kiedy zauważyłem, że jadący po prawej stronie osobnik z zaciekłością na twarzy zmienia bieg z 1 na 2 i gapi się w lewe lusterko :mrgreen: Nie pozostałem mu dłużny.

 

Więcej grzechów nie pamiętam.

Proszę o pokutę i rozgrzeszenie :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiedziałeś, że 120...? Bo dokładnie tyle było!

to on siedzial w tym smietniku i zrobil Ci zdjecie :twisted:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

bo żeby dostać 10 punktów to trzeba minimalna prędkość dozwolona zdublować a wiem to z autopsji :P

 

ale jeszcze 2 miesiące i punkty znikną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalna prędkość dozwolona zdublować

 

Nie zdublować. Przekroczyć o >50kph.

Jak na autostradzie pojedziesz 191kph, to masz 10pkt, a jak na ograniczeniu do 20kph pojedziesz 69kph, to tylko 8 pkt (chociaż to > 3 x dozwolona V). :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzyło mi się ostatnio jechać autostradą A1 Gdańsk - Toruń.

 

ruch niewielki, ale na prawym jakieś ślamazarne rodzinki i ciężarówki, więc sunę licznikowe 150-160 lewym pasem.

 

z tyłu dogania mnie jakieś beemwu. trójka, ale całkiem niestara. Pan się napalił, by mnie pogonić.

 

godziny były poranne, wilgoć na drodze, na Kujawach lekki deszczyk. no ale myślę sobie, depnę, nie będę się przecież wpasowywał między ciężarówki a Vany.

 

dojechałem tak do licznikowych 200.

 

Pan w beemwu przestał mnie uwierać w plecy ;) nawet jak z powrotem zwolniłem do 160.

 

chyba mu było za mokro pod kołami w tym jego rwd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz moj czarnuch bez problemu przeszedl przeglad, w nagrode zostal wyprowadzony na spacer 8)

wszyscy, ktorych kopalem, lezeli grzecznie dalej :twisted: jeden kozak sie tylko trafil na obwodnicy edynburga - 10 letni focus kombi, oczywiscie dyszel :P

nie moglem sobie odmowic takiej przyjemnosci, ale musze przyznac ze walczyl.... w chmurze sadzy, ale walczyl... przez chwile :twisted:

w ramach pokuty pojechalem dzis na zakupy moim wynalazkiem tdi - zostalem skopany przez kolege z pracy w spec.c type 20 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach pokuty pojechalem dzis na zakupy moim wynalazkiem tdi - zostalem skopany przez kolege z pracy w spec.c type 20

to tak jakbys w wiezieniu zaatakowal od tylu kumpla a w ramach rekompensaty na drugi dzien chodzil na czworakach... :twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ty masz pomysły :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach pokuty pojechalem dzis na zakupy moim wynalazkiem tdi - zostalem skopany przez kolege z pracy w spec.c type 20

to tak jakbys w wiezieniu zaatakowal od tylu kumpla a w ramach rekompensaty na drugi dzien chodzil na czworakach... :twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ty masz pomysły :mrgreen:

 

ciekawe co na to powiedziałby Freud... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach pokuty pojechalem dzis na zakupy moim wynalazkiem tdi - zostalem skopany przez kolege z pracy w spec.c type 20

to tak jakbys w wiezieniu zaatakowal od tylu kumpla a w ramach rekompensaty na drugi dzien chodzil na czworakach... :twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ty masz pomysły :mrgreen:

 

ciekawe co na to powiedziałby Freud... :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach pokuty pojechalem dzis na zakupy moim wynalazkiem tdi - zostalem skopany przez kolege z pracy w spec.c type 20

to tak jakbys w wiezieniu zaatakowal od tylu kumpla a w ramach rekompensaty na drugi dzien chodzil na czworakach... :twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ty masz pomysły :mrgreen:

 

ciekawe co na to powiedziałby Freud... :mrgreen:

o w mordeeeee..... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...