Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

BMW 750. Odszedł ładnie. Nawet nie próbowałem go gonić. Chyba trza by mieć 2.5XT

 

Zapomnij. Nawet STI może mieć problem.

 

Jesli to było F01, to zgoda- standardowemu STIowi da radę ,ale tylk0, tylko i na prostej. Natomiast jeśli to było E32, lub nawet E65- wąchałyby dymek STIa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapic, i po zawodach :twisted:

Dziś włączałem się do ruchu na dosyć szybkiej i ruchliwej dróżce. Było mokro a ja postanowiłem wskoczyć przed ciężarówką, która była dosyć blisko, ale dzięki AWD nie miałem problemu :mrgreen:

Miałem 7-kę i S-kę ( tylko tylne napędy) i nie odważyłbym się wjechać w taką lukę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było 750 E32, chociaż dla mojego Forka to bez różnicy :mrgreen:

 

Jesteś pewien, że nie E38? E32 chyba jednak byłoby wolniejsze od Forka...

 

Niekoniecznie, 2.0 XT jakims demonem predkosci nie jest... a E32 750 te 300 kucy mialo.

Podobnie, jak widze na X6 oznacznie 35d albo 40d to grzecznie klade uszy po sobie i nawet nie probuje wyrywac spod swiatel, bo wiem ze WRX dostanie becki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jak widze na X6 oznacznie 35d albo 40d to grzecznie klade uszy po sobie i nawet nie probuje wyrywac spod swiatel, bo wiem ze WRX dostanie becki...

Co jest z tym Twoim WRXem??? Dieseli się boi? :D Dał by im rade :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jak widze na X6 oznacznie 35d albo 40d to grzecznie klade uszy po sobie i nawet nie probuje wyrywac spod swiatel, bo wiem ze WRX dostanie becki...

Co jest z tym Twoim WRXem??? Dieseli się boi? :D Dał by im rade :twisted: :wink:

Nic, normalny zdrowy, seryjny WRX. Podobnie jak i poprzedni (tez seria) nie ma wiekszych szans z nowymi, mocnymi dieslami. To juz nie te czasy, gdy majac GTka, albo Legaca Turbo praktycznie nie mialo sie zadnej konkurencji na drodze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 35d na papierze robi 100 w 6.9s, wiec nie dygaj :twisted: :wink:

True. Tylko on to robi bez zadnego wysilku, a ja aby sie zblizyc do fabrycznych dla WRXa 6.0s musialbym juz strzelic z 4.5 kRPM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A potem wysiasc z samochodu, wziac szufelke, foliowy worek i pozbierac to, co zostalo ze skrzyni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie oszukujmy się, seryjne STI szału nie robi i nie jedno auto zostawi go w tyle, nawet diesle.

 

Pamiętam, jak jeszcze miałem Audi S4 zrobione na ok 310 km, a spod świateł szedłem równo z bmw 335d. Nowe diesle naprawde robią robotę, szczególnie jak są w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie oszukujmy się, seryjne STI szału nie robi i nie jedno auto zostawi go w tyle, nawet diesle.

 

Pamiętam, jak jeszcze miałem Audi S4 zrobione na ok 310 km, a spod świateł szedłem równo z bmw 335d. Nowe diesle naprawde robią robotę, szczególnie jak są w automacie.

 

Założę się, że 335d nie da rady seryjnemu STIowi

 

Bo silnik w 335d to jest mistrzostwo swiata. Szczególnie w połączeniu z automatem. Tylko koszty serwisowania już nie takie fajne :)

 

A występuja w manualu?

Koszty serwisowanie? Hmm chyba nie występują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko jest względne, ale głupia wymiana oleju ile kosztuje?

Nie wspomnę, ze w BMW za wymianę świec i płynu chlodniczego płaci sie 1500zl itd. :)

 

Ale fura nieprzeciętna.

Nie ma biedy. Robiłem serwis (olej) ze dwa miesiące temu i nie było dużo, bo już nie pamietam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X6 35d na papierze robi 100 w 6.9s, wiec nie dygaj :twisted: :wink:

True. Tylko on to robi bez zadnego wysilku, a ja aby sie zblizyc do fabrycznych dla WRXa 6.0s musialbym juz strzelic z 4.5 kRPM.

 

 

Panowie , BMW z tym silnikiem zrobi na autostradzie miazge praktycznie z każdym sti , bo Bmw pójdzie na maxa z 500 km. a sti sie sie zwyczajnie podda , ale to nie oznacza ze sti jest gorsze :idea: , wystarczy kilka zakrętów w alpach i Bmw będziemy miało problem , :twisted:

Suabru ma wyraźnie przewagę w prowadzeniu, serwisie , awaryjnosci, itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A potem wysiasc z samochodu, wziac szufelke, foliowy worek i pozbierac to, co zostalo ze skrzyni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...