Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

275....

Stoję na środkowym pasie na światłach, nikogo w pobliżu (późny wieczór). Nagle na lewym pojawia się RS3. Myślę sobie ładne, szybkie (nawet bardzo szybkie) autko. :shock: Koleś się napina, warczy (Blond na prawym też była) i po zapaleniu się zieleni strzał jak z procy i rwie do przodu. :lol: Mi nic innego nie pozostało jak ….. spokojnie ruszyć i toczyć się zgodnie z przepisami. Jak się zorientował gościu, że cos nie teges to po hamulcach i czeka. Dotoczyłem się do niego i jadę sobie spokojnie dalej. Mina kierownika RS’a bezcenna – widok niezapomniany. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Następne światła zawrócił i popędził w przeciwnym kierunku – pewnie szukać kogoś bardziej ochoczego ode mnie.

 

Pytanie do The Forum: skopał mnie czy sam się skopał? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie, ale Huragan, Krukowóz i Booyakasha też tak chyba mają

Huragan na pewno tak nie ma,Przemeq jako esteta też nie pozwolił chyba na demontaż światełka,co do Krukowozu się nie wypowiadam bo nie wiem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, te małe bąki potrafią czasem zaskoczyć, ale tamten mimo walki ( krótkiej :D ) i zaznaczonego jaskrawym pomarańczowym dolotem, nie dał rady :cry::lol:

Pytanie do The Forum: skopał mnie czy sam się skopał? :P

Hmm, ja gdybym wiedział, że go skopię, to przyznam się, że bym to zrobił :twisted:, ale RS3, hmm, nie na moje siły :evil: .

Ty nie chciałeś czy raczej też nie dałbyś rady? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja gdybym wiedział, że go skopię, to przyznam się, że bym to zrobił :twisted:, ale RS3, hmm, nie na moje siły :evil: .

Ty nie chciałeś czy raczej też nie dałbyś rady? :wink:

Z czystej matematyki jestem jakies 0,5 s wolniejszy, zatem raczej ciężko by było. Dodatkowo mialem 4 osoby na burcie.

Przemyslalem i ....... nie chcialem być tego dnia skopany. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pozostaje dalej modyfikować :wink:

Ps. Zostałem skopany ostatnio przez s3 przy 200km/h. Ze startu zatrzymanego nie maiłbym z nim problemów, ale przy 200 miałem za duzy spoiler :mrgreen::mrgreen::mrgreen: mimo wszystko pytanie co on tam miał :shock: :mrgreen:

Dzisiejszy świat jest co najmniej dziwny, możesz zaprosić laskę do domu, która okaże się nie być laską a byle fiesta może byc cosworthem :twisted::mrgreen: . Trzeba uważać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem dziwną zależność, otóż te małe bąki mają zawsze na pomarańczowo, lub jaskrawo zielono :shock: dlatego tamtego zdążyłem zauważyć w lusterku :). Te jaskrawe doloty idą zwykle w parze z kolorowymi postojówkami :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...