Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

pana w jakiejs 10-letniej almerze

 

radnor, a czy ta almera nie byla przypadkiem srebrna? Mlody vice-konsul jezdzi takowa po Edim (blachy na szczescie cywilne, nie dyplomatyczne) i sie strasznie napina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Ze względu na dłuższy wyjazd oraz - byc może - brak w najblizszym czasie internetu ze wstydem wyznaję :oops:

1. wtorek, 17 kwietnia ok. 23 , W-wa, skręt z 17 Stycznia w lewo w Aleję Krakowską; na sąsiednim pasie b.miły Pan w GT (kiwka etc). Niestety noga nieco mi się nieco za szybko obsunęła na pedale gazu i GT zosał za bardzo z tyłu. Na usprawiedliwienie mogę tylko podać, że było mokro, do tego przyspieszanie w zakręcie, pewne zmęczenie dłuższą podróżą a cel (motel Koper) już na wyciągnięcie ręki ... :oops:

2. 6-tego wieczorem, Kraków rondo Kraka, zimno mokro i późno. Szare EVO 9 (a może 8 ?). Na swoje usprawiedliwienie mam tylko że nie wiedziałem, że to EVO (musiałem mocno przyspieszyć jako że na moim pasie za rondem były jakieś ewidentne marudy), w EVO były 4 osoby, na następnych światłach (koło Emila) było otwarcie szybek i przeprosiłem tłumacząc się systemami kontroli trakcji itp. Ale wstyd i tak pozostał :oops:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na dłuższy wyjazd oraz - byc może - brak w najblizszym czasie internetu ze wstydem wyznaję :oops:

1. 2. 6-tego wieczorem, Kraków rondo Kraka, zimno mokro i późno. Szare EVO 9 (a może 8 ?). Na swoje usprawiedliwienie mam tylko że nie wiedziałem, że to EVO (musiałem mocno przyspieszyć jako że na moim pasie za rondem były jakieś ewidentne marudy), w EVO były 4 osoby, na następnych światłach (koło Emila) było otwarcie szybek i przeprosiłem tłumacząc się systemami kontroli trakcji itp. Ale wstyd i tak pozostał :oops:

 

Pozdrowienia

 

 

Odważny ten forumowicz Dyrekcja :roll: :mrgreen: -żeby tak sie podkładać nowemu adminowi - za skopanie Evo 9 na tym forum to dostaniesz bana jak nic :razz: :shock:

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dyrekcji bym się tu nie spodziewał :mrgreen:.

 

Czy Dyrekcja żałuje za grzechy i prosi o rozgrzeszenie? :mrgreen:

 

Zreszta jako ojciec prowadzacy, tudziez zalozyciel sam moglbys czasem cos napisac o kopaniu :wink:

 

Pisałem, nie dalej, jak 5 dni temu, o audi S3 8).

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=806849#806849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Dyrekcja wykonała powrót do przyszłości

No właśnie - jak widać sytuacja jest dla mnie nadzwyczaj niezręczna.

Oczywiście chodzi o marzec;tym bardziej, że 17 kwietnia 2009 to piątek... :wink:

To musiała być wersja RC+ Imprezy 1.5 !

Nie dokładnie - WRX 265 :cool:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, nie dalej, jak 5 dni temu, o audi S3 8) .

 

Ty pisales, a ja dzisiaj takiemu porzadnie wlalem na wislostradzie :mrgreen:

Potem w ramach leczenia ludzi z krysysu wieku sredniego (albo glebszego ich tam wpychania :twisted: ) klepnalem jeszcze jakies wielkie Volvo z napisem AWD (pewnie prezes Hogiego) :mrgreen: Pan od Volvo sie chyba zacial, bo wystawial sie do kopania na kazdych nastepnych swiatlach. I na kazdych nastepnych swiatlach dostawal coraz wiekszy lomot. W koncu z niesmialym usmechem uznal wyzszosc techniki samurajow nad dokonaniami vikingow i podniosl kciuk do gory patrzac w moim kierunku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem ze nowe, tylko ze S3. 1.8T na klapie. Tam jest chyba pod 200konikow wiec moj "seryjny" GT jeszcze daje sobie z takimi niemiaszkami rade. Zreszta mam na to swiadka i nie zawacham sie go uzyc :mrgreen:

1.8 T to 150 koni, tylko amerykańska wersja tego silnika mają coś pod 180. Przynajmniej tak było w paszmatach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te S3 to padlina 1.8T 150 KM robiłem odławionym wolnossakiem (Sunny GTI, a kolega z Hondy civic VTI nie miał co z nim robic). 1.8T 180 KM to tez nic specjalnego seryjny GT robi go jak chce. Niezle chodzi TT-ka 1.8T 220 KM miałem spotkanie :) ale i tak 1:0 dla japoni.

 

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 7:51 am ]

Jak to powiedział mój kolega od TT-ki : w życiu robi sie tylko dwa błedy, żeni sie z kobietą i kupuje takie auto heheh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszacie....S3 było tylko i wyłącznie 210,potem 225 koni. I nie mialo nigdy oznaczenia 1.8T na klapie.

 

1.8 T to 150 koni, tylko amerykańska wersja tego silnika mają coś pod 180. Przynajmniej tak było w paszmatach

 

Zarównoe 150 i 180 koni było normalne oferowanie w wielu VAGach w Europie,z USA nie miało to nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszacie....S3 było tylko i wyłącznie 210,potem 225 koni. I nie mialo nigdy oznaczenia 1.8T na klapie.

 

1.8 T to 150 koni, tylko amerykańska wersja tego silnika mają coś pod 180. Przynajmniej tak było w paszmatach

 

Zarównoe 150 i 180 koni było normalne oferowanie w wielu VAGach w Europie,z USA nie miało to nic wspólnego.

Volkswageny z europy nie miały w ofercie silnika 1.8 T powyżej 150 KM. Inne marki możliwe że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pana w jakiejs 10-letniej almerze

 

radnor, a czy ta almera nie byla przypadkiem srebrna? Mlody vice-konsul jezdzi takowa po Edim (blachy na szczescie cywilne, nie dyplomatyczne) i sie strasznie napina :mrgreen:

 

 

Niestety jakas pomaranczowo-czerwona, za kierownica stereotypowy brzuchaty czytelnik Daily Stara. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post w Konfesjonale więc proszę o łagodny wymiar kary...

Wczoraj "kopanie" zaliczył użytkownik nowego Passata V6 na Grójeckiej a dokładnie na pl. Narutowicza (piękne 4 zakręty). Pan bawił się trochę nieuczciwie tnąc zakręty ale robił to z nogą na hamulcu więc kopanie odbyło się szybko i beboleśnie (chociaż troche hałaśliwie).

Jednak za placem Pan skopał mnie :sad: Na moje usprawiedliwienie dodam, że na skrzyżowaniu za placem było czerwone światło więc się zatrzymałem a Pan przeleciał je na pełnym gazie (zły był czy co?). Aha, godzna była nocna więc zagrożenia nie było wielkiego ale gość zachował się jak szczeniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznac sie, kto ostatnio skopal na Powstancow Sl. we Wroclawiu zielona Toyote Carine kombi z lekko lustrzanymi szybami z tylu? Kolega cieszyl sie jak dziecko, ze go STI (choc dopuszczam, ze WRXa nie poznal) skopalo niemilosiernie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...