Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzis grzeszylem bez przerwy... trasa katowice skawina, i z powrotem, nie wyprzedzil mnie nikt za to ja wszystkich :twisted: w drodze powrtonej jeden Pan w volvo probowal mnie ponaciskac to mu pokazalem moje odejscie od 16 do 22 i Pan uznal, ze jego miejsce jest jednak za mna :twisted::twisted: prosze o rozgrzeszenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, kopnij sobie wreszcie coś :wink: :mrgreen:

Pomyślimy :mrgreen:

Pa-weł ! Pa-weł ! Pa-weł!

Ja Cię wcale nie podpuszczam :wink: ani trochę :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 12, 2009 12:55 pm ]

jeden Pan w volvo probowal mnie ponaciskac to mu pokazalem moje odejscie od 16 do 22
Co tak długo się rozpędzasz ? :wink: Od 16.00 do 22.00 to do Gdyni bym zajechał :wink:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no to niech ks Przemeq zadecyduje, czy to jeszcze bylo kopanie, czy juz - o, zgrozo - killowanie

 

Trudno powiedzieć, bo nie wiadomo, w jakiej specyfikacji były te wozy tj. czy przzypadkiem skoda 130rs nie była tylko skodą z nazwy 8).

 

Poza tym wątek dedykowany jest posiadaczom subaru i kopaniu przez Jedyną Słuszną Markę samochodów nie mających żadnych z nimi szans (w przeciwnym razie tj. gdyby miały szanse, byłoby to killowanie, a tym się brzydzimy :mrgreen:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrysler c300 kombiwar z blachami W8 Angel

 

Strzał, gleba i pozamiatane :cool:

No, tak to rozumiem :wink:

Dziś z rańca było biało i -1st. Lecąc bardzo nisko natknąłem się na jakieś Cinquecento. Jak tylko zrobiły się dwa pasy - strzał, gleba i pozamiatane :mrgreen: Nawet mnie chyba nie zauważył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z blachami W8 Angel

 

Strzał, gleba i pozamiatane :cool:

 

za same blachy się należało...

 

 

chrysler c300 kombiwar z blachami W8 Angel

 

Strzał, gleba i pozamiatane :cool:

No, tak to rozumiem :wink:

:mrgreen:

 

zapomniałem dopisać kto kopał a kto leżał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stoczyłem walkę na rondzie przy Łabiszyńskiej. Przeciwnikiem była Skoda Roomster TDI oklejona w groźne barwy jakiegoś koncernu FMCG. Troszkę ją podpuściłem na starcie, a potem strzał, gleba i pozamiatane :mrgreen:

Kolejna próba była z rolki - zrównałem się i pozbawiłem złudzeń - potem dałem się dogonić i zobaczyłem że za kierownicą ofiary zasiada kobieta :oops:

Nie wiedziałem, że przedstawicielki handlowe takie zawzięte som :wink:

Ze zdarzenia jestem potrójnie dumny - raz, że Skoda, dwa klekot, trzy Przedstawiciel Handlowy :mrgreen:

Obiecałem sobie, że marzec będzie miesiącem litości dla "leżących" ale w tym wypadku nie mogłem sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...