Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

jesli idzie o Vege i o to, ze robil tam wydech to slyszalem z 2 niezaleznych zrodel, ze mechanicy stamtad wlasnie tak sie chwalili, wiec bym moze plotka byc moze nie ;) chcialbym zwrocic uwage na jedna istotna rzecz, ze ten czarny jest N0 STI a nie N1 STI, wydaje mi sie, ze to moze byc jakas roznica, ale ja sie nie znam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zwrocic uwage na jedna istotna rzecz, ze ten czarny jest N0 STI a nie N1 STI, wydaje mi sie, ze to moze byc jakas roznica, ale ja sie nie znam

Dlatego napisałem że coraz więcej Subaru pojawia się w Olsztynie i może ktoś miał kaprys i taką sobie rejestracje zamówił :wink:

jesli idzie o Vege i o to, ze robil tam wydech to slyszalem z 2 niezaleznych zrodel, ze mechanicy stamtad wlasnie tak sie chwalili, wiec bym moze plotka byc moze nie

Raczej plotka bo napweno w swoim STi którym jeździ ma Devila raczej od samego początku wiem to z pewnych źródeł nie jest to informacja zasłyszana od kogoś :wink: Bo z tego co słyszałem to podobno w swoim STi właśnie miał robić wydech w firmie Vega ale zawsze jest możliwość że chodzić może o inne jego auto ale mniejsza o to niezaśmiecajmy wątku o yndiwidualnych tablicach dla yndiwidualnych osobistości które lubią się wyróżniać :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio jadę Alejami Jerozolimskimi w Krakowie, staję na światłach, a tu jakiś goguś w Subaru STI niebieskim, zielone, ruszamy, trochę hałasował tym swoim 3 calowym wydechem, ale nic to nie pomogło i został o 3 długości z tyłu...

 

Na następych światłach już pokornie spóścił swój wystraszony wzrok - już wiedział, że nie ma szans tym swoim STI.

 

A moja Skoda majestatcznie i powoli odjechała, wiedząc, że kolejne subaru zostało nauczone pokory i bezpiecznej jazdy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeden komantarz

komentarz

Kolego ! Olali Cię ciepłym moczem.

Ja bym się obraził.

:mrgreen::mrgreen:

ps.

podaj kolor tej Skody i jakiś nr rej. czy znak szczególny/rozpoznawczy

Evka zrobi to za Subaru :twisted:

 

Podaję znak szczególny: ogłuszający świst turbosprężarki przy starcie z pod świateł i ryk 3 calowego wydechu downpipe oraz zgrzyt szpery przy ostrych zakrętach !

 

Kolor oczywiście niepieski "RACING" ! Na pweno poznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor oczywiście niepieski "RACING" ! Na pweno poznasz.

 

 

Niebieska Skoda z turbosprężarką zgrzytającą na zakrętach i ryczącą trzycalową szperą świszcącą przy ruszaniu spod świateł :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

OMFG!!!!! To już prawie wygląda, jak niebieskie subaru :mrgreen: ....

 

 

 

 

...prawie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru STI niebieskim, zielone

 

musi kameleon! :shock: :razz: :mrgreen:

 

już pokornie spóścił swój wystraszony wzrok

 

jak spuscil, to skad wiadomo, ze wystraszony? Zreszta, co do spuszczania, to chyba kto inny, co innego i po przebudzeniu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh.... jak nam Subarowcom te 400tuset konne Octavie dyszle życie utrudniają :(

A kiedyś życie było takie piękne ;]

i pomyslec że Czesi japonczykom taki los zgotowali by w polsce dyszle ich kopaly :cool: :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...