Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

mialem ciekawy dzien i trafilem na dwa stilo JTD, pierwszego skasowalem od swiatel do konca licznika, nie wiem ile bylo bo szafka mi sie na 180km/h konczy a strzalka poszla w sina dal a drugiego no coz, nie mialem przewagi startu i dopiero na trasie musialem powalczyc.

 

nadal uwazam ze przedstawiciele handlowi to idealny material na poprawienie sobie humoru, nigdy nie odpuszczaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 2.5 z wirnikiem, po lekkiej "naprawie" fabryki - 330 km 475 Nm, nowe graty na półce,

Amatorska Liga Torowa - info o trzeciej edycji wkrótce na www.forum.sss.org.pl

 

No właśnie KIEDY :!:

 

Mam nadzieję że tym STI będziesz i że nie będę musiał sam znowu bronić marki :)

 

I kopać Porsche i inne słabsze marki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 2.5 z wirnikiem, po lekkiej "naprawie" fabryki - 330 km 475 Nm, nowe graty na półce,

Amatorska Liga Torowa - info o trzeciej edycji wkrótce na www.forum.sss.org.pl

 

No właśnie KIEDY :!:

 

Mam nadzieję że tym STI będziesz i że nie będę musiał sam znowu bronić marki :)

 

I kopać Porsche i inne słabsze marki :P

 

 

 

Spoko ja też wpadnę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraku nikt nie chce sie scigac spod swiatel, jak jade Primercia... :( ale oczywiscie jak jade Matizem Arylin.ki to zawsze sie znajdzie jakis cfaniak... :evil:

Na Opolskiej zawsze cos poznym wieczorkiem trafisz wiem bo jezdze codziennie, klasy rozne, ale przewaznie jakies starsze japonczyki lub wyjace BMKi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraku nikt nie chce sie scigac spod swiatel, jak jade Primercia... :( ale oczywiscie jak jade Matizem Arylin.ki to zawsze sie znajdzie jakis cfaniak... :evil:

Na Opolskiej zawsze cos poznym wieczorkiem trafisz wiem bo jezdze codziennie, klasy rozne, ale przewaznie jakies starsze japonczyki lub wyjace BMKi

 

Na Opolskiej skilowalem Mazder RX7 (taka czerwona, stary model, po rurze z kazdej strony), z czerwonego poszlismy do odciecia mojej trojki (~140km/h), pozniej odpusciem - koleiny i dziury. Z minimalna moja przewaga.

 

O taka, mniej wiecej:

RX7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam powolutku sie tocze i olewam kretynow.ale jest ich straszna masa.widza subaru i prawie kazdy dostaje kompletnego odjazdu.jak teraz mam jeszcze te numerki z nikona to juz w ogole pajacowanie na calego.wczoraj jakis kretyn w nowym pezocie 807 jedzie z lala w nocy w strone piaseczna.pulawska stoje na swiatlach.lala patrzy wiec lekko dodalem gazu(stojac caly czas) pomruk bryka wydala piekny.zapalilo sie swiatlo i....ja powolutku a facetowi poszed dym z kol taki ze jeszcze dluuugo nic nie widzialem.na nastepnych swiatlach zatrzymalismy sie otworzylem szybe.on tez.powiedzialem mu ze ma super piekielnie fajne auto.lala w smiech facet czerwony zabulgotal jak moj wydech...i pojechalem sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Opolskiej zawsze cos poznym wieczorkiem trafisz wiem bo jezdze codziennie, klasy rozne, ale przewaznie jakies starsze japonczyki lub wyjace BMKi

 

Kurde, to ja mam pecha jakiegos :( Od czasu do czasu sie wybieram wieczorem pojezdzic dla relaksu i wlasciwie zawsze tam (moje rejony), ale nigdy mi sie zaden taki nie trafia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Opolskiej zawsze cos poznym wieczorkiem trafisz wiem bo jezdze codziennie, klasy rozne, ale przewaznie jakies starsze japonczyki lub wyjace BMKi

 

Kurde, to ja mam pecha jakiegos :( Od czasu do czasu sie wybieram wieczorem pojezdzic dla relaksu i wlasciwie zawsze tam (moje rejony), ale nigdy mi sie zaden taki nie trafia ...

 

Na Opolskiej zawsze trafisz kogoś :) też kilka razy dziennie jeżdzę.

Nie killuje, nie specjalnie mam czym :)

 

Szczerze to w życiu bym nie wpadł na pomysł próbowania się z wrx i pochodnymi :)

Może wystarczy pojeździć żeby odrazu odnaleźć swoje miejsce w stadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dzisiaj i ja miałem przyjemność sprawdzenia swoich możliwości i mojego auta ;) moi przeciwnikiem była Honda Prelude :twisted: .Stałem sobie na światłach wyluzowany jechałem sobie z żoną , podjeżdża Honda dwóch małolatów muzyka dudni :) spojrzałem w ich stronę i wszystko jasne :) Zielone i but ruszyłem strzał ze sprzęgła złoiłem go niesamowicie gdy dojechałem do następnych świateł spojrzałem w lewe lusterko a Honda daleko z tyłu :) podjechał obok chłopaki się uśmiechnęli i dalej pojechaliśmy sobie spokojnie nie było możiwości pościgania bo było za dużo samochodów. Debiut zaliczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz się mi przypomniało, kiedyś wracaliśmy z bratem nocą. Na światłach obok mnie stanoł rover? Chyba rover jak później sprawdzałem miał około 100 koni...

Zapala się żółte zaczołem delikatnie gazować kierownik rover-a również. Zielone pełna rura na pierwszy strzał byłem szybszy później zaczoł mnie wyprzedzać 1,2,3 długości samochodu, ale się nie poddawałem bo wiedziałem, że zaraz jest zakręt w prawo :mrgreen: na zakręcie gaz w podłodze zarzuciło mi tyłem i wyprzedziłem agenta po lewej stronie(dodam, że to była jedno kierunkowa)... :twisted: Na następnych światłach tak dziwnie na mnie patrzyli jak na psychola :lol:

Ale udowodniłem, że 75 jest lepsze niż ponad 100 8) pamiętam czułem się tak męsko hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj pan w Stilo skilował się sam. A było to tak.

Stoi na światłach na prawym pasie srebrne Stilo. Podjeżdzam spokojnie z lewej. Rzut okiem z pogardliwym spojrzeniem na Fiacika i przegazówka. No to klient się podjarał i spalił lacia na starcie, a ja spokojnie kierunek i w lewo. I tamten poooszedł nie patrząc, że dał się zrobić w bambuko.

Uchahałem się po pachi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospacerowalismy sobie dzis wieczorem troche po krakowie, Primercia i ja.

Na pierwszych swiatlach od skrzyzowania Opolskiej i Nowohuckiej w kierunko M1 pobawailismy sie troche z jakims gosciem na 600-ce (on zrobil wheelie, ja tez probowalem, ale jakos sie nie dalo ;) ) i kiedy juz oboje zwolnilismy, to sie okazalo ze niechacy zrobilismy jakas czarna Astre (stylizowana na) GSi. Blondie na prawym tak sie jakosc dziwnie probowala schowac w fotelu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert napisał:

ja tam powolutku sie tocze i olewam kretynow.ale jest ich straszna masa.widza subaru i prawie kazdy dostaje kompletnego odjazdu.jak teraz mam jeszcze te numerki z nikona to juz w ogole pajacowanie na calego.wczoraj jakis kretyn w nowym pezocie 807 jedzie z lala w nocy w strone piaseczna.pulawska stoje na swiatlach.lala patrzy wiec lekko dodalem gazu(stojac caly czas) pomruk bryka wydala piekny.zapalilo sie swiatlo i....ja powolutku a facetowi poszed dym z kol taki ze jeszcze dluuugo nic nie widzialem.na nastepnych swiatlach zatrzymalismy sie otworzylem szybe.on tez.powiedzialem mu ze ma super piekielnie fajne auto.lala w smiech facet czerwony zabulgotal jak moj wydech...i pojechalem sobie

 

chętnie zobaczyłbym to :D ,dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...