Skocz do zawartości

Dyrekcja SIP a Subaru Litwa


wojtek12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym być źle zrozumianyale mam trzy pytania:

-czy Dyrekcja ma zamiar odpowiedzieć na pytanie o gwarancję Subaru Litwa?

-czy to wskutek interwencji Dyrekcji zniknął cennik Subaru Litwa

-czy to reakcja SIP spowodowała wykrętne odpowiedzi litewskiego dealera

w temacie ceny exportowej SI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I w ten sposób dzięki SIP Litwini nie wiedzą ile kosztują u nich auta..... oj chłopcy forumowi i dziewczęta forumowe.....bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób dzięki SIP Litwini nie wiedzą ile kosztują u nich auta

 

Albo w ramach uczciwej konkurencji na wniosek SIP-u Emil Frey nakazał podnieść ceny na Litwie (o ile ma takie kompetencje) . Dlatego nie ma cennika, bo przygotowują nowy, niekoniecznie lepszy :(

Myślę że można dopatrywać się spisku choćby po tym, że kilku forumowiczów korespondowało z dealerem litewskim, a jak zrobiło się gorąco na Naszym forum, dealer zamilkł. Przestało mu zależeć na rzeszy dodatkowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo w ramach uczciwej konkurencji na wniosek SIP-u Emil Frey nakazał podnieść ceny na Litwie (o ile ma takie kompetencje) .

 

Emil Frey teoretycznie nie ma przełożenia na Litwę, Ukrainę itd. Oni, razem z Finami mają bezpośrendnie źródełko Sybarynek z Japonii.

 

Za to zupełnym przypadkiem dziś usłyszałem, że Dyrekcja była na wycieczce na Litwie. Zresztą nie ma się co dziwić, bo to pięknę miejsce i dużo zabytków jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że Dyrekcja postanowiła odbyć nostalgiczną wycieczkę do Ostrej Bramy... szykuje się ponoć - w rewanżu - zbrojna wycieczka Litwinów, którzy mają zamiar "podziękować" niektórym polskim forumowiczom za 30-proc. podwyżkę cen Subaraków na Litwie...

Niewykluczone, że do udziału w rajdzie "Szlakiem Gedymina (i marszałka Koniewa)" zostaną zaproszeni także przedstawiciele innych państw poradzieckich, szczególnie Ci, którzy mają za sobą służbę w specnazie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.auto.pl/gielda/result.php?wd ... b1e1&all=4

 

widac juz pierwsze egz sie pojawiły, sprzedaje je ktos z litwy wydaje mi sie ze nie ASO wiec jeszcze dodatkowa marza w to wchodzi. Pytanie tylko podstawowe czy jest to po polskich opłatach, cena jest dziwnie dokladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z Dyrekcją.

 

Gwarancja na Subaru zakupionego w oficjalnej sieci sprzedaży Subaru Litwa, jest egzekwowana w Polsce i EU.

Co do ekstremalnie niskich cen w cennikach litewskiego Subaru, to była to odpowiedź właśnie litewskiego przedstawiciela na nielegalny import Subaru który pojawił się na Litwie, Czyli była to taka chwilowa "akcja". Jak wiadomo rynek litewski jest naprawdę niewielki i tam liczy się każdy sprzedany samochód.

Normalne ceny salonowe wewnątrz EU nie mogą się różnić więcej niż +/- 5% względem ceny bazowej, dlatego nie spodziewałbym się jakichś strasznych kokosów po zmianie cennika na Litwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ekstremalnie niskich cen w cennikach litewskiego Subaru, to była to odpowiedź właśnie litewskiego przedstawiciela na nielegalny import Subaru który pojawił się na Litwie,

 

Nielegalny import? Myślałem, że w Unii cieszymy się wolnością gospodarczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ekstremalnie niskich cen w cennikach litewskiego Subaru, to była to odpowiedź właśnie litewskiego przedstawiciela na nielegalny import Subaru który pojawił się na Litwie,

 

Nielegalny import? Myślałem, że w Unii cieszymy się wolnością gospodarczą...

 

Zwał jak zwał...wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...