Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Michał Krupa napisał:

no dobra, bo mnie już skręca od czekania aż Ktoś z szanownego Towarzystwa zechce rozstać się (za bezcen ofkors ;-) ze swoim BRZetem, więc badam taki temat:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-brz-premium-polska-navi-szpera-xenon-gt86-ID6zmRt2.html#9fab4db087

da się takie auto sensownie prześwietlić pod względem technicznym i prawnym? jak to ma zrobić człek z chronicznym brakiem czasu?

 

Amerykan, bałbym się .

 

Ja mam do sprzedania ale takie :D. Też napęd na jedną oś.

 

 

Edytowane przez Sebastian32
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pod względem technicznym przegląd przedzakupowy w ASO. Pod względem prawnym Carfax i wizyta na policji. 

 

Jeśli brak Ci czasu są firmy, które zrobią to za Ciebie. 

 Zacząłbym od Carfaxu, zręby wiedzieć czy warto iść dalej. ;)

 

@Sebastian32 sprzedajesz takiego klasyka? Przecież to prawie gt86. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, przemekka napisał:

@Sebastian32 sprzedajesz takiego klasyka? Przecież to prawie gt86. :D

 

 

No kolor się zgadza.

 

Nie wiem czemu, ale żona nie chce nim jeździć, więc muszę kupić coś w automacie. Będzie francuz ... :D, znaczy auto francuskie ;)

Edytowane przez Sebastian32
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michał Krupa napisał:

no dobra, bo mnie już skręca od czekania aż Ktoś z szanownego Towarzystwa zechce rozstać się (za bezcen ofkors ;-) ze swoim BRZetem, więc badam taki temat:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-brz-premium-polska-navi-szpera-xenon-gt86-ID6zmRt2.html#9fab4db087

da się takie auto sensownie prześwietlić pod względem technicznym i prawnym? jak to ma zrobić człek z chronicznym brakiem czasu?

Ale przebieg się nie zgadza, bo fotel znacznie bardziej wytarty niż u przemekka, chyba że on wsiada prawymi drzwiami :) 

 

Edytowane przez Jacekbrrrrz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KGSub napisał:

Tak, ale nie wiem czy to prawdziwa skóra czy sztuczna

 

Alcantara to syntetyk. Skóra na boczkach  i zagłówkachmoże być prawdziwa, plecki sztuczna. Jakimi masz przebieg?

Ja mam szyte fotele na zamówienie i mogę zrobić fotę jak wyglądają po 8 tysiącach.

Musisz to miejsce kremować non stop żeby nie pękało tak łatwo.

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebastian32 napisał:

 

Ja mam szyte fotele na zamówienie i mogę zrobić fotę jak wyglądają po 8 tysiącach.

A gdzie szyłeś? Ile kosztowało? Zadowolony? Może wrzuć jakąś fotę, jaki wzór?

 

Ja myślę nad obszyciem moich, z drugiej strony to kompletnie przestrzelony finansowo pomysł. W Java Car Design chcą ponad 4 k za oba fotele (bez tyłu), a na allegro można bez problemu znaleźć z rozbiórek ori z skórze za 1 k w bardzo dobrym stanie, a czasami nawet cały komplet w tej cenie razem z tyłami - mam BRZ od września i już ze 2 komplety widziałem w tym czasie naprawdę ładne.

Mam tylko wątpliwość co do poduszek bocznych w fotelach - zupełnie się na tym nie znam, może ktoś z Was mi podpowie. W którym miejscu otwierają się poduszki w razie kolizji, czy obszycie oryginalnego fotela nie zakłóci ich działania? Ew. jak sprawdzić poduszki czy są sprawne i czy zadziałają prawidłowo jeżeli będę kupował używane fotele z jakiejś rozbiórki na allegro? Zna się ktoś na tym, mogę prosić o poradę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, outsider napisał:

A gdzie szyłeś? Ile kosztowało? Zadowolony? Może wrzuć jakąś fotę, jaki wzór?

 

 

Usługa w ASO u podwykonawcy przed odbiorem nowego auta - fotele na wzór fabrycznych ale z prawdziwej skóry, kanapa, drzwi. Potem już toyoty kupiłem tylny i przedni podłokietnik (niedostępne w Subaru). Skóra bez porównania z fabryczna derma, szcególnie to co montują na drzwiach fabrycznie. Gdzieś tu mogą być fotki, szukaj wiosną 2016. Kilka fotek w moim temacie na ft

 

http://www.ft86club.com/forums/showthread.php?t=103555&highlight=Sebastian's&page=

 

Dopisz 2 na końcu linka

 

Więcej zdjęc mogę zrobić , ale najwczesniej jutro, bo nie mam auta w domu. W przechowalni jest ...

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sebastian32 napisał:

 

Alcantara to syntetyk. Skóra na boczkach  i zagłówkachmoże być prawdziwa, plecki sztuczna. Jakimi masz przebieg?

Ja mam szyte fotele na zamówienie i mogę zrobić fotę jak wyglądają po 8 tysiącach.

Musisz to miejsce kremować non stop żeby nie pękało tak łatwo.

Ok będę kremował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, chojny napisał:

Dobry ryjek :thumbup:

 

No i znaczek STi :twisted:

 

 

25158323_10160048312190389_5331776973994310138_n.jpg

 

Ale co to zdjecie z katalogu czy real. Taki znaczek mozna kupic za kilka € a pasek ori u dealera w niemczech tyle ze srebrny ale w sieci jest manual jak go przemalowac na cherry red.

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

 

Ze strony Subaru Rally Team USA

 

 

 

 

 

Brałbym oba, ale Impreza chyba lepiej się prezentuje. To skrzydło na BRZ jest niedorzeczne. Akurat ten typ progów, jeszcze odcinający się od reszty karoserii kolorystycznie i wchodzące na bok poszycia patrząc z boku optycznie podwyższają zawieszenie co w tym aucie nie wygląda dobrze.

prog.jpg

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2017 o 10:28, Sebastian32 napisał:

Taki pasek ori u dealera w niemczech

 

No to ja poproszę jakąś lineczkę, bo chętnie zanabędę :)

W dniu 12.12.2017 o 16:06, Michał Krupa napisał:

no dobra, bo mnie już skręca od czekania aż Ktoś z szanownego Towarzystwa zechce rozstać się (za bezcen ofkors ;-) ze swoim BRZetem,

 

z tego co wiem to będzie piękna sztuka do nabycia: salon Polska, jeden użytkownik, serwisowany i dopieszczony, blablabla itp - jedyny mankament to termin odbioru, będzie do wzięcia na jesieni 2020... :biglol: :biglol: :lol:

 

P.S.: :D ....no i z tym "za bezcen ofcors" może być "mały" problem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, outsider napisał:

 

No to ja poproszę jakąś lineczkę, bo chętnie zanabędę :)

 

z tego co wiem to będzie piękna sztuka do nabycia: salon Polska, jeden użytkownik, serwisowany i dopieszczony, blablabla itp - jedyny mankament to termin odbioru, będzie do wzięcia na jesieni 2020... :biglol: :biglol: :lol:

 

P.S.: :D ....no i z tym "za bezcen ofcors" może być "mały" problem :P

 

Hmm, @outsider to ja już się w kolejce ustawiam jako pierwszy :)

Cel już obrałem (BRZ), teraz powoli będę do niego dążył, a że czas upływa mi co raz szybciej.... 2 lata to nie tak dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Ale powinno być czerwone albo róziowe ;)

 

Wersja bieda jest srebrna, ale wystarczy zmatowic, podklad do plastikow, cherry red i bezbarwny.

2-3 KM i ok 5,5 Nm

16 godzin temu, outsider napisał:

 

z tego co wiem to będzie piękna sztuka do nabycia: salon Polska, jeden użytkownik, serwisowany i dopieszczony, blablabla itp - jedyny mankament to termin odbioru, będzie do wzięcia na jesieni 2020... :biglol: :biglol: :lol:

 

P.S.: :D ....no i z tym "za bezcen ofcors" może być "mały" problem :P

 

Na pewno z malym przebiegiem. W piatek mam ogladac DD na 2018 rok wiec byc moze BRZ bedzie mial jeszcze wiecej wolnego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, outsider napisał:

No, to gdyby komuś było mało kucy to jest kilka rozwiązań - np. V10 w Toyobaru... :biglol:

 

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,co-tam-2jz-ta-toyota-gt86-otrzymala-konkretniejszy-organ-50-v10-od-bmw

 

Ale to biedne auto musiało przytyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda -  moje pierwsze wrażenie gdy wsiadłem do beereta było takie, że "to" w ogóle nie jedzie. Teraz natomiast z każdym kolejnym kilometrem zaczynam rozumieć dlaczego ludzie jeżdżący tym autem mówią, że "poprawiając" go można go tylko popsuć. Doceniam lekkość, łatwość prowadzenia, przewidywalność reakcji a przede wszystkim zwrotność i poręczność tego autka. Jest nam ze sobą coraz lepiej :D

 

Za chwilę jadę zakładać zimówki (nareszcie!) - teraz się zacznie :yahoo:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...