Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

No ładne. Jedyne co mnie zniechęca do takich felg to ich mycie.  ;)

 

Choć takie nie byłyby złe. 

 

http://allegro.pl/alufelgi-borbet-rs-17-5x100-subaru-forester-i7184696319.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=CPC&utm_campaign=rtbhouse-retargeting-mobile_raty

 

Nie wiem tylko co jest warta ta firma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, przemekka napisał:

 

Nie wiem tylko co jest warta ta firma.

 

Mialem kiedys Borbety w Toyocie Camry. Bez problemow. Byly by fajne te z linku gdyby ramiona dochodzily do rantu felgi. Optycznie wydaje sie wtedy wieksza.

Co do brudzenia sie felgi to akurat nie problem bo:

- moje nie beda mialy okazji sie wybrudzic :)

- mycie auta to moje hobby. Zona mi zawsze wyrzuca ze bym tak kiedys lazienke albo wucet umyl jak to auto.

Chyba sobie zamowie te rays’y bo beda na lipiec akurat na urodzinki. Poza tym mam dzis dobry nastroj bo wygralem spor z brokerem ubezpieczeniowym leasingodawcy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wróciłem właśnie z pierwszego trackday'a na Pilot Sport 4 - dzięki @carfit za przekonanie mnie do nich! Byłem zdecydowany zmienić seryjne Primacy na Dunlopy SportMaxxy, ale uległem i nie żałuję. Zaskoczyła mnie różnica w drodze i efektywności hamowania - czad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fiji napisał:

Wróciłem właśnie z pierwszego trackday'a na Pilot Sport 4 - dzięki @carfit za przekonanie mnie do nich! Byłem zdecydowany zmienić seryjne Primacy na Dunlopy SportMaxxy, ale uległem i nie żałuję. Zaskoczyła mnie różnica w drodze i efektywności hamowania - czad!

 

Też będę musiał zmienić :P

 

 

68EBF7B1-D1E2-41C5-9B51-1B0C6C953DC1.thumb.jpeg.16ec45f1bf5d445b83d1f08d755d5efd.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, przemekka napisał:

No ciekaw jestem wrażeń z jazdy. Zwłaszcza jak będzie mokro. 

Czy Cosworth zaleca inny rozmiar opon?

Wrazenia z jazdy?  Mysle ze beda pozytywne. Skok mocy z 180 na 250, 50% wiecej momentu pewnie zrobia swoje.

Po mokrym nie jezdze wcale. Jak ma padac nie wyjezdzam z garazu. Brudzi sie ...

Nie,nie zaleca wiekszego rozmiaru tylko bardziej przyczepne opony. Ponadto wymiane paska napedowego co 10 tysiecy km, olej 5w30 i tyle, sprawdzanie plynu do ic co 1 tysiac.

obecnie zestaw 2.0 jest sprzedawany lacznie z 1.0 czyli wymienia sie jednoczesnie filtr powietrza i termostat.

Mape wysylaja po podaniu ponizszych informacji: skrzynia biegow, czy byla modyfikacja wydechu czy seria, czy jest tempomat i tyle. Trzeba tez podac id ecuteca ktorym bedzie wgrywany soft. W moim przypadku oszczedna mapa pod seryjne auto.

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Izotom napisał:

+chłodnica oleju silnikowego. Będą większe obciążenia.

 

Mozna sandwicha z forestera xt zamontowac pod filtr oleju. Pewnie najpierw wpadnie wyswietlacz w otwor nawiewu po lewej stronie kierownicy i wtedy zdecyduje czy potrseba chlodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemekka napisał:

Olej 5W30... hmm.

 

No cienko, cienko. Teraz testuje Sustine 5w40, zauwazalnie nizsza temperatura oleju podczas upalania w porownaniu do 0w20.

 

3 godziny temu, Sebastian32 napisał:

Pewnie najpierw wpadnie wyswietlacz w otwor nawiewu po lewej stronie kierownicy i wtedy zdecyduje czy potrseba chlodnicy.

 

P3? Myslalem o nich, ale chce znalezc jakies rozwiazanie ktore nie blokuje portu OBD, bo wtedy nie moge wpiac swojego czytnika do logowania danych. 

Nie wiesz czy te P3 czytaja temperature oleju z oficjalnego PIDa czy mozna ustawiac wlasne? BRZ niestety uzywa wlasnego kodu na temperature oleju, temp. plynu chlodzacego jest wedlug standardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2018 o 09:39, Izotom napisał:

Bardzo ładne i "zawsze chciałem mieć takie coś" ale zainwestowałem w inne zabawki do swojej flądry. Może nie będzie ładniejsza, jak to flądra, ale będzie przyjemniejsza w ... odbiorze.

 

Łeb urywa razem z siedziskiem :twisted:

 

Jak dzieci, jak dzieci normalnie, już Ci pisałem, w normalnym kraju by Cie zamknęli za takie coś :mrgreen:

 

Jeździłbym aż by się kury nieść przestały od Warty po Wisłę... Łomżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...