Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian32 napisał:

 całe szczescie ze 99% kierowcow nie zdaje sobie sprawy co widzi w lusterku i ucieka na prawy pas wiec mozna troche poudawac.

 

Hahahahaha - no dokładnie, też mnie to bawi. Resztką sił wychodzę na prowadzenie, siła psychologii... :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się skusi bo opad cenki jest !!!

 

Full zestaw Coswortha z plikami, wkładką filtra, termostatem i najwazniejsze nalepką firmową za …. ok. 23 tysiące.

 

"Easy to install and supplied with Cosworth engineered ECU calibrations for both the stock exhaust and the Cosworth free flowing sports exhaust system….."

 

http://www.fensport.co.uk/parts/subaru/brz/zc6/forced-induction/gt86-stage-2-cosworth-supercharger-kit-fa20/

 

 

cosworth.jpg

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Izotom napisał:

A Ty nie?

 

Kurde, kolejnej szansy moze nie byc. Z drugiej strony jestem w polowie gwarancji i sprzet w pudle na 1,5 roku zostawic? 

Inna sprawa jak najlepiej finasowac taki zakup w euro? W kraju mozna wziasc jakies mini ratki a tu  od razu caly cash po zlodziejskkm przeliczniku bankowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian32 napisał:

 

Kurde, kolejnej szansy moze nie byc. Z drugiej strony jestem w polowie gwarancji

 

No nie wiem.. Ja dopiero co zanabyłem beerzeta więc nawet nie mam co myśleć o kompresorowaniu - choć cena rzeczywiście jest niezła, netto minus podatek wychodzi 15 k pln. Mimo wszystko 3 lata gwarancji fabrycznej połączonej z Assistance trudno wyrzucić do kosza...

Nie sądzę, żeby cena zestawów Cosworth'a miała rosnąć - logiczne jest, ze raczej będzie spadać, promocje itd... Tak czy owak, na razie musi mi wystarczyć to co fabryka dała, a za czas jakiś... brrrraaaaaappppp..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Michał Krupa napisał:

właśnie, tylu rozczarowanych właścicieli a kupienie używanego BRZeta z polskiej sieci dystrybucyjnej to mission: impossible ;)

 

 

Wszyscy właściciele zakupionych w polskiej sieci dystrybucyjnej udzielają się w tym temacie i nie zamierzają się rozstawać... wszystkie trzy samochody mają się wspaniale :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chojny napisał:

wszystkie trzy samochody mają się wspaniale 

Aż chciało by się zadać pytanie - skoro jest tak źle (bo "nie jedzie"), to dlaczego jest tak dobrze? :)

 

39 minut temu, Michał Krupa napisał:

a kupienie używanego BRZeta

Jakiś czas temu przejrzałem sobie GT86/BRZ oferowane na otomoto i chyba wszystkie (ok 9 ogłoszeń, prócz jednej salonówki), to były jakieś ulepy w stylu BRZ ze zderzakiem od GT86, albo US-spec z europejskimi końcówkami wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Michał Krupa napisał:

są aż trzy? :D to nie tracę nadziei :) 

 

Poważnie to:

 

2013 -  BRZ - 33 sztuki

2014 -  BRZ - 22 sztuki

2015 -  BRZ - 10 sztuki

2016 -  BRZ -    4 sztuki

 

Szału nie ma ale nie można tracić nadziei. GTków w 99 sprzedano podobno w SIP 4 sztuki czyli tyle ile BRZtów w 2016 a jeden z nich jest u mnie w garażu, dwa zabite o czwartego "straciłem z oczu". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Poważnie to:

 

2013 -  BRZ - 33 sztuki

2014 -  BRZ - 22 sztuki

2015 -  BRZ - 10 sztuki

2016 -  BRZ -    4 sztuki

 

Szału nie ma ale nie można tracić nadziei. GTków w 99 sprzedano podobno w SIP 4 sztuki czyli tyle ile BRZtów w 2016 a jeden z nich jest u mnie w garażu, dwa zabite o czwartego "straciłem z oczu". 

 

 dzięki za informację B) wytrwam i ulepa nie zanabędę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał Krupa napisał:

brałem je pod uwagę tylko jakiś krakowski lekarz był szybszy/lepszy :)

 

Widze ze brz to ulubione auto kierowcow w bialych fartuchach.B)

5 godzin temu, citan napisał:

I to jest argument za pozostawieniem BRZta takim, jaki wyjechał z salonu.

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...