Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra, prosze nie kozaczyc! Dobrze pamietam rok panski 2009 jak w Monachium podczas pierwszych opadow sniegu wpadlem na parking Spec.B i sadzilem boki jak dziki. A tubylcy w "dreier Be-Em-We" ledwo ledwo sie krecili wokol wlasnej osi :mrgreen: To bylo jakby pilkarz z pierwszej ligi nagle wpadl na podworko i ukradl przedszkolakom pilke :biglol: 

 

Zalozcie kolce i porozmawiamy ;)

 

PS wolno mi z Was drwic, bo sam do niedawna do tego grona nalezalem :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się w sobotę obudziłem, to miałem taki widok przez okno:-)

A potem jak poszedłem sprawdzić dlaczego mi rejestracja brzęczy z tyłu i dlaczego już jest na rogach pod nią wytarty lakier, to zobaczyłem ten drugi widok.

Niewiarygodne - jakby to zrobił mój pracownik, to by miał niezłą przeprawę ze mną...

Ale oprócz tego - rewelacja - od soboty przejechane już 1.300 km i jest super!

20171209_132321.jpg

20171209_191326.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, to w ASO. A metoda na pewno nowa, bo jak kupowałem pierwszego Forestera, to przymocowali bez niczego, na gołą blachę - po pół roku lakierowanie pokrywy bagażnika (ale to w innym ASO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję! Grey na żywo nie widziałem, ale wierzę, że wygląda super.

BTW: czy dzisiaj może w okolicach Plantów ok 1310 nie przechodziła Justyna? Bo jestem akurat u Was i miałem wrażenie, że Ją widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Raczej nie byłaby w stanie. Jest na EL4 :unsure: i w tym czasie była pod moją opieką. :rolleyes: Do kiedy jesteś w KRK? 

 

 

BTW jak zobaczyłem dziś zdjęcie Twojego autka, to aż się swoim przejechałem. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, bo mnie już skręca od czekania aż Ktoś z szanownego Towarzystwa zechce rozstać się (za bezcen ofkors ;-) ze swoim BRZetem, więc badam taki temat:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-brz-premium-polska-navi-szpera-xenon-gt86-ID6zmRt2.html#9fab4db087

da się takie auto sensownie prześwietlić pod względem technicznym i prawnym? jak to ma zrobić człek z chronicznym brakiem czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...