Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

11 godzin temu, Izotom napisał:

jak ktoś chce mieć więcej przyczepności i mniej problemów np. przy energicznym ruszaniu to 18'' są wskazane.

 

A nie straci auto na zwinności?

 

Różnica w GTku 215/45/17 a 225/45/17 to było jak dwa worki cementu w bagażniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru has announced it will reveal the details of several new and updated models at the Tokyo Motor Show next month, namely a BRZ STI Sport, a top-spec WRX STI, and a concept for the WRX’s possible replacement.

 

 

 

Czekamy na foty z Tokio!!!

 

 

 

Subaru-BRZ-STI-Sport.jpg

 

Subaru-BRZ-STI-Sport-rear.jpg

 

 

ale niestety....

 

 

The BRZ STI Sport enhances the ride quality and handling stability of the BRZ, which sounds similar to the way Toyota Racing Development had a crack at perfecting the BRZ’s brother, the Toyota 86.


A limited edition version of the BRZ will also be available (by lottery, again) in 100 units with the paint finish called ‘Cool Grey Khaki’.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, chojny napisał:

Subaru has announced it will reveal the details of several new and updated models at the Tokyo Motor Show next month, namely a BRZ STI Sport, a top-spec WRX STI, and a concept for the WRX’s possible replacement.

 

 

 

 

The BRZ STI Sport enhances the ride quality and handling stability of the BRZ, which sounds similar to the way Toyota Racing Development had a crack at perfecting the BRZ’s brother, the Toyota 86.


A limited edition version of the BRZ will also be available (by lottery, again) in 100 units with the paint finish called ‘Cool Grey Khaki’.

 

 

 

 

 

Ciagle nie to na co fani czekaja. I chyba sie nie doczekaja ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chojny napisał:

 

i obrotów metalem ;)

Po czerwonym

18 minut temu, Sebastian32 napisał:

 

A no tak jasne ... zapomnialem.

A ja piszę poważanie: dać autu lepiej oddychać, dobrze posmarować, więcej wachy przepuścić i wio.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Izotom napisał:

Po czerwonym

A ja piszę poważanie: dać autu lepiej oddychać, dobrze posmarować, więcej wachy przepuścić i wio.

 

Nowy soft, dolot, cały wydech Milteka od kolektora daje 20-45 Nm  więc mimo wszystko troche brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Than_Junior napisał:

Smiejcie sie, smiejcie :P Przemekka, nie zapomnij o rozporce do kielichow STI oraz uchwyt do akumulatora STI! Masz +15KM jak nic!!

 

Fakt, zapomniałem o mocowaniu akumulatora.:facepalm:

 

2015-wrx-sti-battery-tie-down-1.jpg

14 minut temu, Sebastian32 napisał:

 

Nie chcesz go?

 

Ale o co chodzi? :huh: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2017 o 19:47, Izotom napisał:

Ja też jeżdżę na 17'' ale jak ktoś chce mieć więcej przyczepności i mniej problemów np. przy energicznym ruszaniu to 18'' są wskazane.

Ja od początku latam na 16-tkach i mówiłem sobie, że jak mi zrobią drogę do domu asfaltową to zmienię na większe i właśnie gmina rozpisała przetarg na drogę i się teraz zastanawiam, czy nie zmienić, ale właśnie na 18.

Na 16 jest duuużo zabawy, ale trochę przyczepności czasem by się przydało :D

 

Chociaż druga opcja to 16 i taki balon, też IMO fajnie wygląda.

 

OtmD1LS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, przemekka napisał:

 

Fakt, zapomniałem o mocowaniu akumulatora.:facepalm:

 

2015-wrx-sti-battery-tie-down-1.jpg

 

Ale o co chodzi? :huh: :P

 

Tak tylko pytam, bo jakbyś nie chciał to chętnie odkupie. Wszystkie te gadżety były na mojej tzw . wishlist. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...