Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 4.05.2017 o 11:58, piotrr_ napisał:

Niee, wyjmujesz stary moduł, wpinasz nowy. :) Chociaż wyjęcię starego to było wyzwanie. :P

Po znalezieniu tego filmiku i obejrzeniu 4:40-11 poszło już łatwo.

 

Potwierdzam, odpinanie starego modułu potrafi działać na nerwy. Potrzebny dłuuuuugi płaski śrubokręt.

W pudle na montaż czeka Milltek SSXSB030 :D (ten certyfikowany), ale instalacja będzie dopiero na początku września 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Witam.
Przepraszam ze prosto z mostu, ale nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi na moje pytanie. Od 2 dni jestem posiadaczem Subaru BRZ 2012r. 
Moj problem pojawil sie zaraz po kupnie, a na poczatku nie wiedzialem nawet ze jest to problem, do rzeczy.

Subaru BRZ 2012. 

Posiada zestaw glosnomowiacy(dzwiek nie dobiega z radia) oraz przednie i tylne czujniki parkowania. + system bezkluczykowy

Po odpaleniu auta przez ok. 30s uruchomiony jest sygnal dzwiekowy. Zazwyczaj po 30s wylacza sie sam, czasem po wrzuceniu biegu i ruszeniu rowniez przestaje jeczec. Dzis wracajac z pracy, prawie przy samym mieszkaniu alarm uruchomil sie podczas jazdy, tym razem przerywany sygnal. 

Ktos cos? Boje sie, ze cos moze byc nie tak. Poziom wody, oleju, wszystko w porzadku. Pasy zapiete, brak jakichkolwiek ostrzezen na tablicy.

Z gory dziekuje za pomoc. Ide studiowac manual.

 

Edytowane przez AdrianR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BRZ chyba nie było montowanych fabrycznie czujników ani zestawu głośnomówiącego, więc manual chyba nie pomoże. Proponuję dobrego elektryka. ;) Prawdopodobnie jedna z czujek szwankuje, albo jakiś gryzoń pogryzł kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemekka napisał:

Współczuję. ;)

Ja w sobotę pojechałem BRZ- tem do Sącza w deszczu i żyję. :rolleyes:

 

Nie no chyba jeszcze pojezdze troche. Może uda sie dobic do 8 tysiecy po drugim sezonie.:P

Potem odpinam aku i byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2017 o 06:32, AdrianR napisał:

 

Witam.
Przepraszam ze prosto z mostu, ale nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi na moje pytanie. Od 2 dni jestem posiadaczem Subaru BRZ 2012r. 
Moj problem pojawil sie zaraz po kupnie, a na poczatku nie wiedzialem nawet ze jest to problem, do rzeczy.

Subaru BRZ 2012. 

Posiada zestaw glosnomowiacy(dzwiek nie dobiega z radia) oraz przednie i tylne czujniki parkowania. + system bezkluczykowy

Po odpaleniu auta przez ok. 30s uruchomiony jest sygnal dzwiekowy. Zazwyczaj po 30s wylacza sie sam, czasem po wrzuceniu biegu i ruszeniu rowniez przestaje jeczec. Dzis wracajac z pracy, prawie przy samym mieszkaniu alarm uruchomil sie podczas jazdy, tym razem przerywany sygnal. 

Ktos cos? Boje sie, ze cos moze byc nie tak. Poziom wody, oleju, wszystko w porzadku. Pasy zapiete, brak jakichkolwiek ostrzezen na tablicy.

Z gory dziekuje za pomoc. Ide studiowac manual.

 

Ja wczoraj położyłem na fotelu pasażera cięższy plecak i też mi piszczało nim się zorientowałem. Wtedy miga kontrolka od pasa pasażera.

A co wy tak mało jeździcie. Ja od kwietnia mam już ponad 9000km i "jeszcze mi mało" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2017 o 12:30, przemekka napisał:

Ło matko jeszcze nie dotarty. :o

Ja od grudnia zrobiłem 10 tyś. I ciągle mi mało. :rolleyes:

 

Jak tu jezdzic w taką pogodę, jak jezdzic?

Opony brudne, wydech okopcony, liscie na masce, mokre dywaniki. A fe. 

Nawet kaloryferek odkrecilem w garazu. Czekam na sloneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sebastian32 napisał:

 

Jak tu jezdzic w taką pogodę, jak jezdzic?

Opony brudne, wydech okopcony, liscie na masce, mokre dywaniki. A fe. 

Nawet kaloryferek odkrecilem w garazu. Czekam na sloneczko.

Nie, jaja sobie robisz... Teraz jest najlepsza pogoda do jazdy: chłodno ale nie zimno, auto lepiej oddycha i nie przegrzewa się. Asfalt mocno nie trzyma, opony nie niszczą się tak mocno jak jest gorąco więc można bawić się do woli za nim przegrzejesz opony. Po prostu cudne warunki do jazdy!

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ze znajomymi odpalilismy gre Asetto Corsa (dla mnie pierwszy raz) i udalo mi sie ich przekonac, abysmy sie poscigali GT86. Jak gosc zalaczyl jeszcze bryle VR to zwariowalem! Poczulem sie jak "w domu! :D Tylko zmiana biegow byla inna bo jakas taka bardziej.... plastikowa :P

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi na kupnie 18" felg do BRZ. Standardowa wysokosc, nie obnizony. Musze od razu zmienic opony. Aktualnie stoi na ori felgach. Czy moglby mi ktos podpowiedziec jaka szerokosc i ET felgi szukac zeby felga ladnie zrownala sie z nadkolem? Ewentualnie opcjonalna i najlepsza jesli chodzi o rozmiar opona. 


Nie chce przesadzac, chcialbym zeby to mialo rece i nogi. 

Z gory dzieki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdżę na 17'' ale jak ktoś chce mieć więcej przyczepności i mniej problemów np. przy energicznym ruszaniu to 18'' są wskazane. Poza tym można też wrzucić większe hamulce itd. Na pewno przy zastosowaniu turbo 18'' są efektywniejsze.

Generalnie też nieźle  wyglądają: biorąc pod uwagę wersję STI to całkiem fajnie prezentują się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Izotom napisał:

Ja też jeżdżę na 17'' ale jak ktoś chce mieć więcej przyczepności i mniej problemów np. przy energicznym ruszaniu to 18'' są wskazane. Poza tym można też wrzucić większe hamulce itd. Na pewno przy zastosowaniu turbo 18'' są efektywniejsze.

Generalnie też nieźle  wyglądają: biorąc pod uwagę wersję STI to całkiem fajnie prezentują się. 

 

Zgoda, ale jezeli ktos jest na etapie upgrade'u hamulcow, a tym bardzie doladowania to zawias ma juz za soba. Obniżone  i dobrze dobrana 18 tez wyglada kozacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...