Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajne podsumowanie zmian w BRZ 2017, wrzucone przez Aflinta w innym wątku. Wersja na US. Ciekawy komentarz na temat zmian w skrzyni: "inżynierowie vs dział marketingu": (2:40 min) w nowej skrzyni są krótsze przełożenia i do 62mph na 2 biegu nie dociągnie. Na EU zapewne zmian w mechanice nie będzie.

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozterek co do zakupu BRZ ciąg dalszy... Znaleźć w Warszawie egzemplarz do obejrzenia trudno, więc wizyta w Carolina Car Toyota, gdzie mają gt86. Test Żony polegający na określeniu, czy na tylnej ławce zmieści się dziecko wypadł pozytywnie. Żona nawet stwierdziła, ze auto ładne (mieli białe w automacie). Oferta na Subaru już jest. Pozostaje jazda próbna i finalna decyzja - brać czy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozterek co do zakupu BRZ ciąg dalszy... Znaleźć w Warszawie egzemplarz do obejrzenia trudno, więc wizyta w Carolina Car Toyota, gdzie mają gt86. Test Żony polegający na określeniu, czy na tylnej ławce zmieści się dziecko wypadł pozytywnie. Żona nawet stwierdziła, ze auto ładne (mieli białe w automacie). Oferta na Subaru już jest. Pozostaje jazda próbna i finalna decyzja - brać czy...

 

Jakbyś chciał się spotkać, obejrzeć 3letniego BRZta, pogadać - pisz priv.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Test Żony polegający na określeniu, czy na tylnej ławce zmieści się dziecko wypadł pozytywnie. Żona nawet stwierdziła, ze auto ładne (mieli białe w automacie).

 

gdzie mozna znalezc taka zone??? :o

Moja ma najwyzej do powiedzenia, ze niskie, niewygodne, i niezbyt ladne. A na mysl o foteliku z tylu wybucha smiechem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Test Żony polegający na określeniu, czy na tylnej ławce zmieści się dziecko wypadł pozytywnie. Żona nawet stwierdziła, ze auto ładne (mieli białe w automacie).

 

 

gdzie mozna znalezc taka zone??? :o

Moja ma najwyzej do powiedzenia, ze niskie, niewygodne, i niezbyt ladne. A na mysl o foteliku z tylu wybucha smiechem...

Coraz trudniej znaleźć dobra żonę... Ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Test Żony polegający na określeniu, czy na tylnej ławce zmieści się dziecko wypadł pozytywnie. Żona nawet stwierdziła, ze auto ładne (mieli białe w automacie).

 

gdzie mozna znalezc taka zone??? :o

Moja ma najwyzej do powiedzenia, ze niskie, niewygodne, i niezbyt ladne. A na mysl o foteliku z tylu wybucha smiechem...

Coraz trudniej znaleźć dobra żonę... Ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko :)

 

 

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w drodze przypomniała mi sie jedna fajna rzecz: jadąc BRZ pozdrawiamy sie na drodze nie tylko z subarakami, ale rownież z GT86 ;-) wczoraj na niemieckiej A9 tak sie ponownie stało :)

Than, przestań, i tak się ciagle zastanawiam, czy zamawiać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał okazję porównania wrażeń z jazdy BRZ manul vs automat? Będąc purystą powinno się powiedzieć, ze automat w takim aucie to zło... ale... Widzę ze nawet w SJS mają automat. O co zatem chodzi? Nie podlega watpliwości, ze do codziennej jazdy po mieście automat lepszy, ale pytanie czy nie psuje zabawy np na torze? Pytam, bo u mnie rozterek ciąg dalszy, a żonka stwierdziła, ze jakby to było w automacie to nawet sama by pojeździła :) Ja natomiast słabo wspominam automat w mojej poprzedniej MX-5. Ale byc moze to kwestia skrzyni, nie samej koncepcji automatu w takim aucie. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem i moim zdaniem BRZ powinien istnieć tylko z manualną skrzynią biegów, jest ona jednym z najistotniejszych atutów auta.

 

Chyba że ktoś kupuje BRZta dla wyglądu i to co najlepsze czyli fun schodzi na drugi plan.

 

Chwila zabawy automatem.

 

https://youtu.be/-cpyOxMS1I4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem i moim zdaniem BRZ powinien istnieć tylko z manualną skrzynią biegów, jest ona jednym z najistotniejszych atutów auta.

Chyba że ktoś kupuje BRZta dla wyglądu i to co najlepsze czyli fun schodzi na drugi plan.

Chwila zabawy automatem.

Dzieki za konkretną odpowiedź. Też tak mi się wydaje, ale pewność będę miał po jazdach próbnych (w Toyota Wola mają obie wersje, miły sprzedawca używanych obiecał mi przejażdżki). Ja tam nie do końca rozumiem kupowanie samochodu "dla wyglądu". W sumie siedzisz w środku i go nie oglądasz cześciej niż do niego idąc. Choć są takie auta, których "urody" bym chyba nie zniósł (Multipla?), no chyba idąc do środka trzebaby oczy zamykać :)

BRZ ma byc fun, nie look, zatem manual :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj postal kilka nocy na zewnatrz , pare razy przestawilem go przed domem i aku jest kaput. Tak , baterie w subaru sa super. Na moim osiedlu ja laduje najczesciej. Wlasciwie tylko ja.

Moj postal kilka nocy na zewnatrz , pare razy przestawilem go przed domem i aku jest kaput. Tak , baterie w subaru sa super. Na moim osiedlu ja laduje najczesciej. Wlasciwie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...