Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

6 samochód w domu... zoui mnie zabije

 

Może spróbuj wynegocjować samo "bije" 

 

 

 

 

Patrząc na statystyki jestem na 3 miejscu pod względem aktywności w tym temacie... przypadek?

 

No właśnie...

 

 

 

 

Tego punktu regulaminu nie braliśmy pod uwagę, zaraz wrzucam na moderatorskie pod głosowanie

 

W zasadzie tak ze mną, właściwie z moim BRZetem postępuje. Myślałem, że Moderator ma już takie prawa ;)  :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A najszybszy?

 

 

Z żółtych to chyba tylko taki ;) 

 

16e82157e36ed02a86914b54d42a8776.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie najlepszy wątek, ale mam pytanie - czy ktoś ma porównanie BRZ vs Mazda Mx5 speedmiata? Zastanawiam się nad sprzedaniem swojego speeda i zakupem BRZ. Powód to jedynie to, ze muszę wybierać kto jedzie - Żona albo Syn :). A kolejnego auta nie wcisnę do garażu, nie mówiąc o reakcji Żonki ;)

Wiem ze w BRZ tylne fotele są symboliczne, ale przy "kompaktowym" gabarycie Żonki 4 latek w foteliku wejdzie :)

Jasne, ze kabriolet to inna bajka, ale żeby dało się jechać top down z kimś w drugim rzędzie to trzeba szukać np. mercedesa E klasa, drogo a poza tym to nie roadster. Stąd pomysł na BRZ-a, latem zabierzemy się w trójkę na przejażdżkę, a i sam powinienem mieć fun z jazdy.

speedmiata jest cool. Wcześnie miałem mx5 NCFL PRHT, 2.0 benzyna i czasem miałem wrażenie, ze brak mocy (fakt, ze był automat, co było błędem). Speed rozwiązał ten problem. No i boje się, żebym nie miał podobnego odczucia z BRZ... Pewnie i tak jazdę testowa gdzies zamówię, projekt i tak na wiosnę 2017, ale może ktoś z Was poradzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje instrukcji obsługi przycisku TPMS w BRZ.  W instrukcji dołączonej do auta brak wzmianki na ten temat.

U mnie w instrukcji był aneks do TPMS (niestety zostawiłem w aucie). Z tego, co pamiętam ma jedną funkcję, na postoju przytrzymanie guzika powoduje ustawienie bieżących wartości jako referencyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na włączonym czy wyłączonym silniku?

 

Czyli pompuje koła wg instrukcji, przytrzymuje guzik aż system zmierzy i zapamięta ciśnienie i w przypadku ubytku powietrza zapala lampkę. Dobrze?

 

NIe ma trybów normal, highway, towing itd?

 

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NIe ma trybów normal, highway, towing itd?

 

Nie ma ale po jakimś czasie adoptuje się do nowych warunków: pomruga, pomruga i potem spokój.

 

 

 

 

I to jest konkret! Jest szansa gdzieś na jazdę próbna?

 

Potwierdzam: gimnazjalista spokojnie wciśnie się na tył. Za pasażerem. Jak będziesz w Poznaniu albo ja w Warszawie to z chęcią zaprezentuje Tobie BRZeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...