Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Moj postal kilka nocy na zewnatrz , pare razy przestawilem go przed domem i aku jest kaput. Tak , baterie w subaru sa super. Na moim osiedlu ja laduje najczesciej. Wlasciwie tylko ja.

 

 

Mój 3 pełne zimy przestał na zewnątrz (jeżdżony z 4-5 razy/tydzień) i nigdy nie miałem problemu z aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moj postal kilka nocy na zewnatrz , pare razy przestawilem go przed domem i aku jest kaput. Tak , baterie w subaru sa super. Na moim osiedlu ja laduje najczesciej. Wlasciwie tylko ja.

 

Mój 3 pełne zimy przestał na zewnątrz (jeżdżony z 4-5 razy/tydzień) i nigdy nie miałem problemu z aku.

Mój już nie jeździ od kilku tygodni. Koniec sezonu. Potrzebny mi był pusty garaż to tak sobie wjeżdżałem i wyjeżdżałem i gasilem, wiec aku nie ładował się. Może mi kamerki podbierają prad z gniazda w schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj w drodze przypomniała mi sie jedna fajna rzecz: jadąc BRZ pozdrawiamy sie na drodze nie tylko z subarakami, ale rownież z GT86 ;-)

I całe szczęście, nie trzeba wypatrywać tych 5ciu pozostałych BRZów w PL. :biglol:

Jest aż tak źle? Szybko się zużywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj w drodze przypomniała mi sie jedna fajna rzecz: jadąc BRZ pozdrawiamy sie na drodze nie tylko z subarakami, ale rownież z GT86 ;-)

I całe szczęście, nie trzeba wypatrywać tych 5ciu pozostałych BRZów w PL. :biglol:

Jest aż tak źle? Szybko się zużywają.

 

Raczej dlatego, że ich właściciele używają BRZety tylko 3 miesiące w roku  :biglol:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek po prostu używa auta zgodnie z przeznaczeniem. ;)

 

BTW miałem okazję wczoraj po raz pierwszy prowadzić BRZ-ta, choć pogoda nie zachęcała. Parafrazując reklamę coca coli

 

BRZ - IS IT! :yahoo:

 

Zresztą przegadałem dziś przez telefon z Izotomem chyba z godzinę. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to nie wiem, można używać 3 miesiące czy nie? Bo jak nie wezmę Toyę

Można 3 miesiące, ale 4 razy w roku, inaczej kupuj Skodę :mrgreen:
Skoda, pomimo wielkiego uznania dla tego niewątpliwe udanego produktu, mnie nie przekonuje. Dziękuje :)

Jeden pies ale byłoby miło jakbyś powiększył stajnię okiełznanych BRZetów: troszku ich jak jednorożców ;)

No zastanawiam się ciagle... Ostatnio sporo wydatków, ale bardziej martwi mnie ze BRZ i Outback do garażu nie wejdą, jest za krótki... Garaż, nie Outback ;) To i dom od razu musiałbym zmienić, bo szkoda mi trzymać auta "pod chmurką". Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zasada jest taka: żony auto w garażu, moje pod chmurką. Poza tym BRZeta łatwiej odsnieżyć: jest niższy.

U mnie korpowoz na podjeździe, miata i Outback w garażu. Intymnie mają, zderzak w zderzak ;) tak na styk, ze te 24cm BRZa to już pod zderzak by musiały się zmieści... Ale i tak się boję, ze jak pojeżdżę to zamówię, a do maja coś wymyślę. Moze wiata na podjeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas zasada jest taka: żony auto w garażu, moje pod chmurką. Poza tym BRZeta łatwiej odsnieżyć: jest niższy.

U mnie korpowoz na podjeździe, miata i Outback w garażu. Intymnie mają, zderzak w zderzak ;) tak na styk, ze te 24cm BRZa to już pod zderzak by musiały się zmieści... Ale i tak się boję, ze jak pojeżdżę to zamówię, a do maja coś wymyślę. Moze wiata na podjeździe?

 

 

 

http://garage-tools.co.uk/home-parking-lifts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast się tak obrażać wybierz się w czerwcu na Plejady i spotkaj się z piszącymi tu osobiście. Albo na spota, pisałem ci kiedyś żebyś wpadł na gokarty. Myślę, ba jestem pewien, że zmienisz zdanie.

 

Na forum jest czasem specyficzna atmosfera, jest czasem forumowa szydera (zapytaj np. Alexa ;) ), ale trzeba podejść do tego z dystansem. Więcej luzu. ;)

 

Ostatecznie zawsze możesz użyć przycisku Raportuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...