Skocz do zawartości

Wyliczenie! Koszty utrzymania: Subaru Imprezy WRX


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

WiS, starzy mają zwyżkę 100000%, wymagane zaświadczenie, od kardiologa, okulisty , internisty, gastrologa i psychiatry. Poręczenie od przedstawiciela MONARu, parafii i PiSu. Dodatkowo szczepienie na wściekliznę. Niezbędna jest także międzynarodowa licencja rajdowa. Wkońcu to Impreza a nie jakiś Yarisek.

 

Myślę, że dojdziemy do ugody :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
jesteś pewien, że chcesz wiedzieć?

 

Ja chcę wiedzieć :twisted: - i im wyższy wynik wyjdzie Intakowi, tym bardziej się będę cieszył, że jednak nie kupiłem (póki co ;-) ) zaturbionego Szuwara ;-)

Tyle mojego, że się cudzym nieszczęściem chwilę pocieszę... :wink:

 

A w ramach lekko spóźnionej, acz niemniej serdecznej odpowiedzi na Witkową ofertę negocjacyjną:

starzy mają zwyżkę 100000%, wymagane zaświadczenie, od kardiologa, okulisty , internisty, gastrologa i psychiatry. Poręczenie od przedstawiciela MONARu, parafii i PiSu. Dodatkowo szczepienie na wściekliznę. Niezbędna jest także międzynarodowa licencja rajdowa. Wkońcu to Impreza a nie jakiś Yarisek.

 

Myślę, że dojdziemy do ugody

Zaświadczenia od lekarzy - żaden problem. Mogę poza w/w dostarczyć też od ginekologa, a jeśli to coś zmienia, to ginekolog może być jednocześnie posłem :twisted:

Monar - nie wiem, ale chyba też dam radę.

Parafia... rzymskokatolicka ma być, prawosławna, czy protestancka...?

PiS...? Hehe, nawet z autografem samego PEG-gy'ego i z fotką peronu.

Szczepiony jestem na wściekliznę i cholerę - chyba nie przypuszczasz, że bez tego bym tu bywał i nie zapadł?

Międzynarodowych licencji też parę mam... co prawda nie rajdowych, ale to chyba najmniejszy problem ;-)

 

Krótko mówiąc - podstawiaj tę brykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla odważnych. :twisted:

 

W tym roku pozytywnie :) - 28.000 Km na kulałem w 2006 roku :!:

 

Wszystko razem brutto 23336,35 zł

w tym jest na paliwo 11625,11 z VAT

 

 

Wiec nie jest źle !

Prawie tyle samo co Laguna II 2.0 kolegi :P

W Kosztach są nowe zimowe opony Nokian i naprawa upsutej prze zemnie skrzyni biegów :razz:

 

Do tego bandycki kredyt z GE Money Bank mi się skończył na Subaraka, Moja opinia o ty Banku ! OMIJAĆ szerokim łukiem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intakwrx, ile km zrobiłes w tym roku.

Ja ostatnio policzyłem u siebie koszty związane z autem, to na samo VP-Racing wydałem niecałe 15tys zł. Zderzak przedni (700zł), wymiany oleju, klocki hamulcowe 3 tys + opony zimowe 2 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 01.stycznia do 10.listopada :

paliwo : 24624,97

ubezpiecznie 3780

innne, opony, częsci, udziwnienia ; 21946,33 ( po cenach zakupu)

razem 50 351,30 zł

:evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, to ja już się lepiej nie będę odzywał bo jak policzyłem wszystkie części z paliwem, oponami i ubezpieczeniem to się przestraszyłem ;)

 

No własnie, to sa tylko suche liczby, a przyjemności nie da sie policzyć więc nie żałuje ani złotówki która wydałem na Subaru.

 

P.S. Nie liczyłem wszystkich wyjazdów i związanych z tym kosztów libacji, noclegów itp. :mrgreen: i gadżetów w sklepie subaru :lol: oraz przentów dla żony co bym mógł w wyjazdach aktywnie uczestniczyć :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem 50 351,30 zł :evil::evil::evil:

nie chciałbyś mnie zatrudnić za tyle rocznie? mogę nawet zamiatać podłogę u Ciebie w warsztacie :) :) :).

 

Tylko przy każdym majtnięciu miotłą musiałbyś robić "bruum, bruum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem 50 351,30 zł :evil::evil::evil:

nie chciałbyś mnie zatrudnić za tyle rocznie? mogę nawet zamiatać podłogę u Ciebie w warsztacie :) :) :).

 

Tylko przy każdym majtnięciu miotłą musiałbyś robić "bruum, bruum".

 

i jeszcze pssst :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...a przyjemności nie da sie policzyć więc nie żałuje ani złotówki która wydałem na Subaru.

 

P.S. Nie liczyłem wszystkich wyjazdów i związanych z tym kosztów libacji, noclegów itp. :mrgreen: i gadżetów w sklepie subaru :lol: oraz przentów dla żony co bym mógł w wyjazdach aktywnie uczestniczyć :wink: :mrgreen:

 

prezenty dla żony - następne 50 tys? :mrgreen::mrgreen:

 

Frajda z Subaru - niewyliczalna - za resztę zapłacisz MasterCarD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...a przyjemności nie da sie policzyć więc nie żałuje ani złotówki która wydałem na Subaru.

 

P.S. Nie liczyłem wszystkich wyjazdów i związanych z tym kosztów libacji, noclegów itp. :mrgreen: i gadżetów w sklepie subaru :lol: oraz przentów dla żony co bym mógł w wyjazdach aktywnie uczestniczyć :wink: :mrgreen:

 

prezenty dla żony - następne 50 tys? :mrgreen::mrgreen:

 

Frajda z Subaru - niewyliczalna - za resztę zapłacisz MasterCarD :lol:

 

EEE tam 50 tys. więcej kupiłem jej Forestera :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robie rachunków, bo mój Szef Teamu mógłby na serce kojtnąć... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Powiem krótko: wrażenia z jazdy - bezcenne. Zazdrosne spojrzenia innych użytkowników.... Mnie troche peszą, a zwłaszcza, jak po przejściu jakiejś trudnej partii ogniem goscie sie wpatrują, gdzie wylecę z drogi, bo że wylecę, to pewne, bo od x lat nikt tu tak szybko nie przemykał, zwłaszcza na śniegu i lodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego bandycki kredyt z GE Money Bank mi się skończył na Subaraka, Moja opinia o ty Banku ! OMIJAĆ szerokim łukiem :!:

 

Dlaczego? Ja mam obydwa samochody kredytowane w GE i nie narzekam. Kredyt załatwiłem w dwa dni, prowizja trochę bandycka ale coś za coś, zresztą za drugim razem niższa, podobnie jak oprocentowanie.

W Multibanku, nie dość, że oprocentowanie wyższe, to jeszcze trzeba krew oddać i pana zza biurka wyr... znaczy poprosić ładnie i trwa to ruski rok i trzy niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem 50 351,30 zł :evil::evil::evil:

nie chciałbyś mnie zatrudnić za tyle rocznie? mogę nawet zamiatać podłogę u Ciebie w warsztacie :) :) :).

 

Tylko przy każdym majtnięciu miotłą musiałbyś robić "bruum, bruum".

 

i jeszcze pssst :mrgreen:

nawet na głowie mogę jeszcze stać i parzyć przy okazji kawę :). carfit, pakować się już i wyjeżdżać na Kraków? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 01.stycznia do 10.listopada :

paliwo : 24624,97

ubezpiecznie 3780

innne, opony, częsci, udziwnienia ; 21946,33 ( po cenach zakupu)

razem 50 351,30 zł

:evil::evil::evil:

 

Uhhh, to jeszcze daleka droga do STI...najpierw musze miec dochody roczne (netto) tej wysokosci ile kosztuje utrzymanie STI :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 01.stycznia do 10.listopada :

paliwo : 24624,97

ubezpiecznie 3780

innne, opony, częsci, udziwnienia ; 21946,33 ( po cenach zakupu)

razem 50 351,30 zł

:evil::evil::evil:

 

Uhhh, to jeszcze daleka droga do STI...najpierw musze miec dochody roczne (netto) tej wysokosci ile kosztuje utrzymanie STI :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Człowieku to idzie na Firmę :) niema lepszego generatora kosztów :P Jak wszystko po odliczasz to nie jest tak strasznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 01.stycznia do 10.listopada :

paliwo : 24624,97

ubezpiecznie 3780

innne, opony, częsci, udziwnienia ; 21946,33 ( po cenach zakupu)

razem 50 351,30 zł

:evil::evil::evil:

 

Uhhh, to jeszcze daleka droga do STI...najpierw musze miec dochody roczne (netto) tej wysokosci ile kosztuje utrzymanie STI :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Człowieku to idzie na Firmę :) niema lepszego generatora kosztów :P Jak wszystko po odliczasz to nie jest tak strasznie :)

 

Intak wiem, ze to jest inaczej, dlatego bylo to mocno zartem (stosowne usmieszki). Chodzi mi, ze nie majac wlasnej dzialalnosci, pracujac w dosc dobrze prosperujacej branzy (IT)...narazie ciezko widze utrzymanie WRX/STI. Mam kilka lat - musze cos wykombinowac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...