Skocz do zawartości

Wyliczenie! Koszty utrzymania: Subaru Imprezy WRX


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

 

Koszt eksploatacji w 2005 roku to 41593 zł :( z Vat

 

Paliwo Pb 98: 16943 zł

 

Przeglądy, Serwis, nowe opony itp.: 19773 zł

W tym zawiera się:

Przegląd na 100.000 km ok. 5000 zł

Tracze z klockami EBC ok. 2500 zł

8 opon ok. 5200 zł

 

Ubezpieczenia OC/AC - 4877 zł

 

 

 

Radość z jazdy: BEZCENNA

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topik http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104362 kolegi krzysioma skłonił mnie do dokładniejszych przeliczeń :) udało się trochę zmniejszyć sumę :)

 

Odejmując zakup 8 opon tarcz EBC i tego przeglądu na 100.000 km to wyszło by około 2.850 zł kosztów normalnych przeglądów i innych pierdów. Wiec zbliżył bym się do tego co wyliczył krzysiom , a z paliwem wypadamy podobnie :)

 

Wniosek z tego taki że nie ma sensu kupować Subaru bez Turbo z oszczędności :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok ! 37 kawałków na rok ! Za 21 masz Skodę Fabie 1,9 Sdi 2002 rocznik, za 5 kawałków robisz ja na taką rakietę jak moja, a reszta czyli 11 kawałków starczy na przejechanie 40000 Km. He he :)

 

Panie Zbigniewie B. czy pana wypowiedzi to jakaś prowokacja?

Nie mam nic do właścicieli samochodów Skoda. Ojciec "zajeździł" dwie sztuki pod koniec lat 80. Poczciwe auta, ale jak się ma nawet najlepiej "chipowana" Fabia do WRX'a czy 2.5XT?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoooooooooooooo..........

 

nie wiedziałem ze tak mozna.....

 

a skoda to dobre auto???

 

i gdzie sie chipy wkłada? jak otworze torebke chipow i wsypie do wlotu powietrza to bedzie dobrze??

 

pokrusz i wrzuc do baku to będzie jeszcze lepiej... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie mam ingonra nawet na najbardziej nudnych forumowiczów, przy czym nudnośc wypowiedzi niektórych jest porażająca (wliczam w to siebie żeby nie było ;)) Oczywiście informacja Pana Zbigniewa jest tak ciekawa że powinna się znaleźć w jakimś super archiwum, mamy tu przecież czarno na białym co roku zamiast utrzymywać jakiegoś wrxa mamy fabię rakietę i w dodatku można (wydaje mi się) lać tanią opałówkę.

Panie Zbigniewie - Pan oczywiście jest luzak i wybacza ewentualne głupoty które się tu pisze

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...